Hikaye İlk Sunucu Hayalim

Naxenta

Yay Yok, İskelet Yok
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
483
Puanlar
985
Yer
Isparta
Zümrüt
80
Minecraft
Merhaba arkadaşlar buraya ufak bir macera bırakacağım umarım okursunuz. ben hep bu yaşıma kadar hayal kurarak geldim hedefler koyarak ilerledim ve bu gün burada sizlerin yanındayım. Hayallerimden biriside kendime ait bir sunucu kurmakti nasıl başlayacağıma dair en ufak bir fikrim veya öngörüm dahi yoktu ama bir yerden başlamak gerekiyordu. Ama inanın ne sikript ne ste ne makine nede puligin bilgim vardı yani Minecraft hakkında zerre bilgim yok oderece diyim yani. Sonra bir hastinğle anlaştık makine aldım nasıl bağlanacağımı bana öğrettiler saolsunlar herşeyi kendileri kurdular siteyi yapmayı öğrettiler eksiklerime yardımcı oldular şuan kendime ait bir sunucum var hayalim gerçek oldu bu hayalimi gerçekleştirmemde yardım eden herkese minnettarlığımı sunuyorum gerek oyun içi desteği gerek site desteği ile tek bir hostig firması iyiki varsın buda benim Minecraft maceramın ilk başlangıcı ama sonu değil inş sonuda gelmesin istiyorum sevgiyle kalın

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Mentör
MC-TR Donator
Team Quality
Yardımsever Üye
Yasaklandı
En iyi cevaplar
52
Elmaslar
12.399
Puanlar
29.530
Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Zümrüt
10
Minecraft
Sanırım bu süreç senin için hala devam ediyor. Eğer hala devam ediyorsa forumda, "Sıfırdan Sunucu Hazırlıyoruz" kategorisini oluşturduk. Bu kategori sayesinde Minecraft sunucunu çok daha ileri seviyelere taşıyabilirsin. (Tabii, bu kategoride olan konuları tamamen okuman gerekiyor.)

Naxenta

Yay Yok, İskelet Yok
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
483
Puanlar
985
Yer
Isparta
Zümrüt
80
Minecraft
Sanırım bu süreç senin için hala devam ediyor. Eğer hala devam ediyorsa forumda, "Sıfırdan Sunucu Hazırlıyoruz" kategorisi oluşturduk. Bu kategori sayesinde Minecraft sunucunu çok daha ileri seviyelere taşıyabilirsin. (Tabii, bu kategoride olan konuları tamamen okuman gerekiyor.)
Bilgilendirme için teşekkür ederim en kısa sürede gözden geçireceğim.

Lendry

Yay Yok, İskelet Yok
Yazar
Zümrüt Üye
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
215
Puanlar
835
Yer
Ankara
Zümrüt
0
Minecraft
:D Benimde böyle bir hikayem var sunucu açmayı ilk denediğim de pl paketi skript hiç bir bilgim yoktu :D Şimdi üzerinde çalıştığım server da iddalı olacağımı düşünüyorum :D

KanedgyBO

SkriptTale
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
424
Puanlar
3.540
Yer
Bursa / Erikli
Zümrüt
0
Minecraft
hiçbişe bilmiyodum batihostta açmıştım panele giremiyodum kendime op verememiştim ama nedense 6 kişi felan gelmişti hazer paket sayısal ipyi nerden buluyolarsa

Mellifluous'

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
70
Puanlar
175
Zümrüt
0
Minecraft
Benimde böyle bir hayalim oldu ama tam böyle değildi bir sunucu vardı çok sevdiğim pvp sunucusuydu hala hatırlayıp duygulanıyorum o sunucudan beni banlamışlardı çok kızmıştım o hırsla bende sunucu açtım free hostinglerden agabe

Lendry

Yay Yok, İskelet Yok
Yazar
Zümrüt Üye
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
215
Puanlar
835
Yer
Ankara
Zümrüt
0
Minecraft
Benimde böyle bir hayalim oldu ama tam böyle değildi bir sunucu vardı çok sevdiğim pvp sunucusuydu hala hatırlayıp duygulanıyorum o sunucudan beni banlamışlardı çok kızmıştım o hırsla bende sunucu açtım free hostinglerden agabe
Öyle ya çok eskiden oynadığım sunucuları hala özlüyorum. Şimdi tekrar açtıklarını duysam yine oynarım :D :D

drezy

Bazıları yavaş yürür ama asla geri adım atmaz.
Altın Üye
Kızıl Nesilyum
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
226
Puanlar
810
Zümrüt
0
Minecraft
Benimde buna benzer bir hayalim vardı fakat hiç gerçekleşmedi :'(

Rönesans Network

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
19
Puanlar
75
Zümrüt
0
2016'da oluşan fikrimi 2019 yılında başlayarak ara verdim fakat son üç aydır bunla uğraşıyorum. Sunucu artık bitmek üzere ve inanılmaz derecede heyecanlıyım.

benibilenbilir

Java / Skripter
Altın Üye
Premium
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
365
Puanlar
2.540
Yer
İstanbul
Zümrüt
0
Minecraft
Bende ilk sunucumu (2019) batihost açmıştım fakat en ufak bir fikrim yoktu, script, plugin o zaman alıntı paketler ile +20 oyuncuya cıkıyordum. ama şuan acsam kesin kimse gelmez (:

tunayilmaz08

Tuna Yılmaz
Deneme Yazar
Elmas Üye
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Puanlar
2.325
Yer
Ankara
Zümrüt
0
Minecraft
Bende ilk sunucumu (2019) batihost açmıştım fakat en ufak bir fikrim yoktu, script, plugin o zaman alıntı paketler ile +20 oyuncuya cıkıyordum. ama şuan acsam kesin kimse gelmez (:
:C üzüldüm

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı