Sol Reklam

Tanıtım Hytale Nedir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
Hytale nedir diye soran kalmamıştır. Eğer soran kaldıysa ne olduğunu anlatayım. Hytale Minecraft ünlü sunucusu Hypixel tarafından Hytale Studios adıyla geliştirilmeye başlanmıştır. Minecraft benzeri bu oyun Minecraft'ta olmayan özellikler ile beraber geliyor. Türü sandbox ve RPG.

İlk oyun tanıtım videosu YouTube'da yaklaşık 60 milyon izlenmeye ulaşmıştır. Video linki için tıklayın. ayrıca oynanıştan kısa kısa bölümler için bu linke tıklamanız yeterlidir.

Oyun içinde kendi filmimizi bile çekebiliyoruz. Bunun yanında toplum ile beraber videolar izleyebilir, haritanın farklı bölgelerinde canavarları öldürebilir ve çeşitli oyun sonu canavarları ile yüzleşebilirsiniz. 2021'de çıkması beklenilen bu oyun kendi internet adreslerinde hala güncelleme videoları yayınlamaya devam ediliyor. Ek olarak bu oyun Riot Games tarafından tamamen satın alınmıştır. Yani oyuncu dostu ve harika bir iş çıkaracaklar.

Hytale orijinal internet sitesi ne gidip beta için kayıt olabilirsiniz. Hala bu oyunu keşfetmeyen varsa buyurun. İnternet adresinden oyun içi detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yeni hayvanlar, yeni canavarlar, yeni bölüm sonu canavarları, gelişmiş hava olayları ve mevsimler vs.

Görünüşe bakılırsa Minecraft'ı daha çıkmadan geçecek gibi duruyor.

hqEPrV.png

Bartu_

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
17
Puanlar
3.760
Yer
Void
Minecraft
Singulariity
Göz atmak isteyen olursa şöyle bir video da var.

Sakultah

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

yigit.#1263

Elmaslar
1
Puanlar
135
Minecraft
Sakultah
Oyun kendine özgün ve macera dolu bir evrene sahip gibi gözüküyor.

Naxly

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Naxly#4442

Elmaslar
60
Puanlar
2.410
Minecraft
Naxly

Bartu_

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
17
Puanlar
3.760
Yer
Void
Minecraft
Singulariity

Naxly

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Naxly#4442

Elmaslar
60
Puanlar
2.410
Minecraft
Naxly
Hytale nedir diye soran kalmamıştır. Eğer soran kaldıysa ne olduğunu anlatayım. Hytale Minecraft ünlü sunucusu Hypixel tarafından Hytale Studios adıyla geliştirilmeye başlanmıştır. Minecraft benzeri bu oyun Minecraft'ta olmayan özellikler ile beraber geliyor. Türü sandbox ve RPG.

İlk oyun tanıtım videosu YouTube'da yaklaşık 60 milyon izlenmeye ulaşmıştır. Video linki için tıklayın. ayrıca oynanıştan kısa kısa bölümler için bu linke tıklamanız yeterlidir.

Oyun içinde kendi filmimizi bile çekebiliyoruz. Bunun yanında toplum ile beraber videolar izleyebilir, haritanın farklı bölgelerinde canavarları öldürebilir ve çeşitli oyun sonu canavarları ile yüzleşebilirsiniz. 2021'de çıkması beklenilen bu oyun kendi internet adreslerinde hala güncelleme videoları yayınlamaya devam ediliyor. Ek olarak bu oyun Riot Games tarafından tamamen satın alınmıştır. Yani oyuncu dostu ve harika bir iş çıkaracaklar.

Hytale orijinal internet sitesi ne gidip beta için kayıt olabilirsiniz. Hala bu oyunu keşfetmeyen varsa buyurun. İnternet adresinden oyun içi detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yeni hayvanlar, yeni canavarlar, yeni bölüm sonu canavarları, gelişmiş hava olayları ve mevsimler vs.

Görünüşe bakılırsa Minecraft'ı daha çıkmadan geçecek gibi duruyor.

Eki Görüntüle 165947
baya iyi anlatmışsın detayları çok iyi artık ne olduğunu anladım

mograine

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

original gangster mograine#9809

Elmaslar
5
Puanlar
420
Minecraft
mograineNBK
Fena oyun, dört gözle bekliyorum.

bor4_

play.destrada.pw!

Discord:

bor4#0204

Elmaslar
109
Puanlar
520
Minecraft
bor4
Anlatımınız için teşekkür ederim hocam, dört gözle bekliyorum zaten oyunu. Oyun metası alışık olduğumuz Minecraft ile biraz değişik olduğundan farklı bir deneyim yaşayacağız gibi duruyor. Bakalım. Sevgierle.

MendeburMarul

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Marul#6188

Elmaslar
12
Puanlar
130
Minecraft
MendeburMarul
Sırf bu oyun çıkacak diye Hypixel yöneticileri güncellemeleri yavaşlattılar. Bence nu bana göre kütü bir şey. Zaten hypixelde bedwars oynayamıyorum artık lagdan dolayı ama cidden bozmuştu. Geri döndüler. Oyun umrumda değil istediklerini yapsınlar ama şu sunucuyada bi baksınlar

Crawns

<3

Discord:

Ozan#2295

Elmaslar
30
Puanlar
1.225
Yer
Yeryüzü
Minecraft
Crawns
Anlatımın çok güzel ve oyunda baya iyi gibi duruyor.

Gregoryen

Elmaslar
14
Puanlar
2.020
Yer
Almanya
Minecraft
KaanErsoy
Guzel Bi Konu Olmus Ellerinize Saglık

EternalTowny

Discord:

Eternal#2022

Elmaslar
4
Puanlar
135
Minecraft
Landereq
S

Silinen üye 36023

Ziyaretçi

2-3 sene geçmesine rağmen çıkmaması :|

Jarveus

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Jarveus#2768

Elmaslar
19
Puanlar
920
Yer
Edirne
Minecraft
Jarveus
Gözümün pası silinmişti gördüğümde. İlerleyen yıllarda çok farklı boyutlarda işlerle sandbox'a yön verecek. Çıkacak elbet.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı