Tanıtım Hytale Nedir ?

Atlas

Altın Benim Yeni Sevgilim
.
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
690
Puanlar
1.725
Yer
İzmir
Minecraft
Hytale nedir diye soran kalmamıştır. Eğer soran kaldıysa ne olduğunu anlatayım. Hytale Minecraft ünlü sunucusu Hypixel tarafından Hytale Studios adıyla geliştirilmeye başlanmıştır. Minecraft benzeri bu oyun Minecraft'ta olmayan özellikler ile beraber geliyor. Türü sandbox ve RPG.

İlk oyun tanıtım videosu YouTube'da yaklaşık 60 milyon izlenmeye ulaşmıştır.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
ayrıca oynanıştan kısa kısa bölümler için
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
tıklamanız yeterlidir.

Oyun içinde kendi filmimizi bile çekebiliyoruz. Bunun yanında toplum ile beraber videolar izleyebilir, haritanın farklı bölgelerinde canavarları öldürebilir ve çeşitli oyun sonu canavarları ile yüzleşebilirsiniz. 2021'de çıkması beklenilen bu oyun kendi internet adreslerinde hala güncelleme videoları yayınlamaya devam ediliyor. Ek olarak bu oyun Riot Games tarafından tamamen satın alınmıştır. Yani oyuncu dostu ve harika bir iş çıkaracaklar.

Hytale
ne gidip beta için kayıt olabilirsiniz. Hala bu oyunu keşfetmeyen varsa buyurun. İnternet adresinden oyun içi detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yeni hayvanlar, yeni canavarlar, yeni bölüm sonu canavarları, gelişmiş hava olayları ve mevsimler vs.

Görünüşe bakılırsa Minecraft'ı daha çıkmadan geçecek gibi duruyor.

hqEPrV.png

Bartu_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
8
Puanlar
3.750
Yer
Void
Minecraft
Göz atmak isteyen olursa şöyle bir video da var.

Sakultah

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1
Puanlar
135
Minecraft
Oyun kendine özgün ve macera dolu bir evrene sahip gibi gözüküyor.

Naxly

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
.
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
27
Puanlar
285
Minecraft
Hytale nedir diye soran kalmamıştır. Eğer soran kaldıysa ne olduğunu anlatayım. Hytale Minecraft ünlü sunucusu Hypixel tarafından Hytale Studios adıyla geliştirilmeye başlanmıştır. Minecraft benzeri bu oyun Minecraft'ta olmayan özellikler ile beraber geliyor. Türü sandbox ve RPG.

İlk oyun tanıtım videosu YouTube'da yaklaşık 60 milyon izlenmeye ulaşmıştır.
ayrıca oynanıştan kısa kısa bölümler için
tıklamanız yeterlidir.

Oyun içinde kendi filmimizi bile çekebiliyoruz. Bunun yanında toplum ile beraber videolar izleyebilir, haritanın farklı bölgelerinde canavarları öldürebilir ve çeşitli oyun sonu canavarları ile yüzleşebilirsiniz. 2021'de çıkması beklenilen bu oyun kendi internet adreslerinde hala güncelleme videoları yayınlamaya devam ediliyor. Ek olarak bu oyun Riot Games tarafından tamamen satın alınmıştır. Yani oyuncu dostu ve harika bir iş çıkaracaklar.

Hytale
ne gidip beta için kayıt olabilirsiniz. Hala bu oyunu keşfetmeyen varsa buyurun. İnternet adresinden oyun içi detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yeni hayvanlar, yeni canavarlar, yeni bölüm sonu canavarları, gelişmiş hava olayları ve mevsimler vs.

Görünüşe bakılırsa Minecraft'ı daha çıkmadan geçecek gibi duruyor.

Eki Görüntüle 165947
baya iyi anlatmışsın detayları çok iyi artık ne olduğunu anladım

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı