HyperTürk Lobi Plugin Paket 1.8x

Plugin Paketi Sizce Nasıl Geliştirmem Gerekiyor mu ?

• Faction Paket'i Paylaşayammı?

Oylar: 39 37,1%
  • SkyBlock Paket'i Paylaşayammı?

Oylar: 45 42,9%
  • KitPvP Paket'i Paylaşayammı?

Oylar: 9 8,6%
  • Creative Paket'i Paylaşayammı?

Oylar: 12 11,4%

• Oy Verenler
    105
  • Anket Kapalı .

elim

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
16 Ocak 2017
10
5
2.740
19
Ordu
Ruh Hali
Minecraft Sunucu Minecraft Sunucu
Başarılar Kardeşim Devamını Ve Süper Bir Plugin Paketi Bekliyorum Senden :)[DOUBLEPOST=1516731791,1516730949][/DOUBLEPOST]Kardeşim Bende Rar Hata Veriyor
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Hatayı Çözersem Linki Yenilerim
+ Yorumun için Teşekkür Ederim
+ İyi günler[DOUBLEPOST=1516734676][/DOUBLEPOST]
Başarılar Kardeşim Devamını Ve Süper Bir Plugin Paketi Bekliyorum Senden :)[DOUBLEPOST=1516731791,1516730949][/DOUBLEPOST]Kardeşim Bende Rar Hata Veriyor
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Link;

Düzeltildi Link:
[DOUBLEPOST=1516786356][/DOUBLEPOST]
Ellerine sağlık böyle güzel paketler görünce mutlu oluyorum ama daha fazla şeyler yapabilirsin.
Yorumun için teşekkür ederim. Fakat Lobi Plugin Paketinde güzel sistemler'de vardır vaktım olamadığı için fotoraf koyamadım!

1 Haftaya Kalmaz Faction Paketi Yayınlıcam

lordfigerr

Birisi mi Spawnlandı?
10 Ekim 2015
2
0
2.830
20
Hocam Öncelikle Selamun Aleyküm ben Yavastan Hub Sunucusu Acmaya Dogru Yönelicem Plugin Paketiniz Elinize Saglik Cok Güzel Olmus Fakat Ben su sizin yaptiginiz gibi iskelet üstü su kadar oyuncu var falan sonra survival games e girdiklerinde yesil yün 24 kisi oldumu kirmizi yün falan var onlari yapamiyorum yardimci ola bilirmisiniz ?[DOUBLEPOST=1517005423,1517005376][/DOUBLEPOST]Hocam Öncelikle Selamun Aleyküm ben Yavastan Hub Sunucusu Acmaya Dogru Yönelicem Plugin Paketiniz Elinize Saglik Cok Güzel Olmus Fakat Ben su sizin yaptiginiz gibi iskelet üstü su kadar oyuncu var falan sonra survival games e girdiklerinde yesil yün 24 kisi oldumu kirmizi yün falan var onlari yapamiyorum yardimci ola bilirmisiniz ?

elim

16 Ocak 2017
10
5
2.740
19
Ordu
Ruh Hali
Hocam Öncelikle Selamun Aleyküm ben Yavastan Hub Sunucusu Acmaya Dogru Yönelicem Plugin Paketiniz Elinize Saglik Cok Güzel Olmus Fakat Ben su sizin yaptiginiz gibi iskelet üstü su kadar oyuncu var falan sonra survival games e girdiklerinde yesil yün 24 kisi oldumu kirmizi yün falan var onlari yapamiyorum yardimci ola bilirmisiniz ?[DOUBLEPOST=1517005423,1517005376][/DOUBLEPOST]Hocam Öncelikle Selamun Aleyküm ben Yavastan Hub Sunucusu Acmaya Dogru Yönelicem Plugin Paketiniz Elinize Saglik Cok Güzel Olmus Fakat Ben su sizin yaptiginiz gibi iskelet üstü su kadar oyuncu var falan sonra survival games e girdiklerinde yesil yün 24 kisi oldumu kirmizi yün falan var onlari yapamiyorum yardimci ola bilirmisiniz ?
Skype Adresiniz alabilirmiyim[DOUBLEPOST=1517051483][/DOUBLEPOST]
Skype adresim: selim.cakar2 eklerseniz konuşabiliriz

elim

16 Ocak 2017
10
5
2.740
19
Ordu
Ruh Hali
Heyecandandır galiba virüstotal unutmuştunuz. Bir sonraki paylaşımlarınızda unutmamanız ve daha da ileriye gitmeniz dileğiyle....
Yorumun için teşekkür ederim fakat vaktim olmadığu için koyamadım 4 yıllık pluginerim bu virüstotel koymam gerekiyordu ama fakat vaktim kısıtlıydı + Zaten seni izliyorum YouTube'de güzel paylaşımların var

wadsdw13"141

Birisi mi Spawnlandı?
11 Haziran 2018
1
0
430
19
Ben Sunucuma Map ıda attım ama map de doğmadım ben sunucuma girince Yardım ederseniz sevinirim

playblocklexnetworktk.png

Son düzenleme:

loldanshi

Birisi mi Spawnlandı?
4 Şubat 2017
1
0
1.680
20
plugin paketi arzalandı hiç bşy yokken neden bilmiyorum 0 hata vardı swyi kapattım açınca laglar oluştu plugin paketleri arzalandı tekrar kurdugumda ise önceki hatadaki ayni şeyler vardı winrar bozuldu sanırsam