Sol Reklam
Sağ Reklam

HyperTürk Lobi Plugin Paket 1.8x

Plugin Paketi Sizce Nasıl Geliştirmem Gerekiyor mu ?

• Faction Paket'i Paylaşayammı?

Oylar: 39 37,1%
  • SkyBlock Paket'i Paylaşayammı?

Oylar: 45 42,9%
  • KitPvP Paket'i Paylaşayammı?

Oylar: 9 8,6%
  • Creative Paket'i Paylaşayammı?

Oylar: 12 11,4%

• Oy Verenler
    105
  • Anket Kapalı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mehmet söğürme

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
8
Puanlar
0
Yer
Gaziantep
Tamam Teşekkür Ederim Kolay Gelsin

elim

Elmaslar
6
Puanlar
8.760
Yer
Ordu
Minecraft
TankersTR
Başarılar Kardeşim Devamını Ve Süper Bir Plugin Paketi Bekliyorum Senden :)[DOUBLEPOST=1516731791,1516730949][/DOUBLEPOST]Kardeşim Bende Rar Hata Veriyor https://i.hizliresim.com/PlodBN.png
Hatayı Çözersem Linki Yenilerim
+ Yorumun için Teşekkür Ederim
+ İyi günler[DOUBLEPOST=1516734676][/DOUBLEPOST]
Başarılar Kardeşim Devamını Ve Süper Bir Plugin Paketi Bekliyorum Senden :)[DOUBLEPOST=1516731791,1516730949][/DOUBLEPOST]Kardeşim Bende Rar Hata Veriyor https://i.hizliresim.com/PlodBN.png
Link; Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
Düzeltildi Link: Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı[DOUBLEPOST=1516786356][/DOUBLEPOST]
Ellerine sağlık böyle güzel paketler görünce mutlu oluyorum ama daha fazla şeyler yapabilirsin.
Yorumun için teşekkür ederim. Fakat Lobi Plugin Paketinde güzel sistemler'de vardır vaktım olamadığı için fotoraf koyamadım!

1 Haftaya Kalmaz Faction Paketi Yayınlıcam

lordfigerr

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Hocam Öncelikle Selamun Aleyküm ben Yavastan Hub Sunucusu Acmaya Dogru Yönelicem Plugin Paketiniz Elinize Saglik Cok Güzel Olmus Fakat Ben su sizin yaptiginiz gibi iskelet üstü su kadar oyuncu var falan sonra survival games e girdiklerinde yesil yün 24 kisi oldumu kirmizi yün falan var onlari yapamiyorum yardimci ola bilirmisiniz ?[DOUBLEPOST=1517005423,1517005376][/DOUBLEPOST]Hocam Öncelikle Selamun Aleyküm ben Yavastan Hub Sunucusu Acmaya Dogru Yönelicem Plugin Paketiniz Elinize Saglik Cok Güzel Olmus Fakat Ben su sizin yaptiginiz gibi iskelet üstü su kadar oyuncu var falan sonra survival games e girdiklerinde yesil yün 24 kisi oldumu kirmizi yün falan var onlari yapamiyorum yardimci ola bilirmisiniz ?

elim

Elmaslar
6
Puanlar
8.760
Yer
Ordu
Minecraft
TankersTR
Hocam Öncelikle Selamun Aleyküm ben Yavastan Hub Sunucusu Acmaya Dogru Yönelicem Plugin Paketiniz Elinize Saglik Cok Güzel Olmus Fakat Ben su sizin yaptiginiz gibi iskelet üstü su kadar oyuncu var falan sonra survival games e girdiklerinde yesil yün 24 kisi oldumu kirmizi yün falan var onlari yapamiyorum yardimci ola bilirmisiniz ?[DOUBLEPOST=1517005423,1517005376][/DOUBLEPOST]Hocam Öncelikle Selamun Aleyküm ben Yavastan Hub Sunucusu Acmaya Dogru Yönelicem Plugin Paketiniz Elinize Saglik Cok Güzel Olmus Fakat Ben su sizin yaptiginiz gibi iskelet üstü su kadar oyuncu var falan sonra survival games e girdiklerinde yesil yün 24 kisi oldumu kirmizi yün falan var onlari yapamiyorum yardimci ola bilirmisiniz ?
Skype Adresiniz alabilirmiyim[DOUBLEPOST=1517051483][/DOUBLEPOST]
Skype adresim: selim.cakar2 eklerseniz konuşabiliriz

ByEmree

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
BungeeCord Nasıl Yapılır Belirtirsen Sevinirim!

elim

Elmaslar
6
Puanlar
8.760
Yer
Ordu
Minecraft
TankersTR

KralVipTR12

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft survival plugin paketi ariyorum 1.8
Yardim edebilicek warmi ?
Skayp = KralMarkSS

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Heyecandandır galiba virüstotal unutmuştunuz. Bir sonraki paylaşımlarınızda unutmamanız ve daha da ileriye gitmeniz dileğiyle....

elim

Elmaslar
6
Puanlar
8.760
Yer
Ordu
Minecraft
TankersTR
Heyecandandır galiba virüstotal unutmuştunuz. Bir sonraki paylaşımlarınızda unutmamanız ve daha da ileriye gitmeniz dileğiyle....
Yorumun için teşekkür ederim fakat vaktim olmadığu için koyamadım 4 yıllık pluginerim bu virüstotel koymam gerekiyordu ama fakat vaktim kısıtlıydı + Zaten seni izliyorum YouTube'de güzel paylaşımların var

DropBey

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Kardesim Winrarmı hasarlı

videodayım

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

yok

Elmaslar
2
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
WealDead_V3
Facebook
yok
Twitter
yok
Hocam,Bişi SOrmak İstiyorum ; MyCommand Eksik Bu arada Oyunlara tıklayınca hiçbirşey demiyor.Nedeni ne?

EfehanMustafaMRJ

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Pointless#1616

Elmaslar
11
Puanlar
0
Yer
Ankara
Minecraft
EfehanBey
Güzel Bir Plugin Paketi Senden Esinleniyorum

wadsdw13"141

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
MuratReiss
Ben Sunucuma Map ıda attım ama map de doğmadım ben sunucuma girince Yardım ederseniz sevinirim

playblocklexnetworktk.png

Son düzenleme:

loldanshi

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
6.195
plugin paketi arzalandı hiç bşy yokken neden bilmiyorum 0 hata vardı swyi kapattım açınca laglar oluştu plugin paketleri arzalandı tekrar kurdugumda ise önceki hatadaki ayni şeyler vardı winrar bozuldu sanırsam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı