Sol Reklam
Sağ Reklam

Oyun Hayatta kalmak için ateşi mi seçerdin yoksa suyu mu seçerdin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ya da ateşi seçerdim.

Ravolt

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Emektar

Discord:

Ravolt#8521

Elmaslar
489
Puanlar
12.305
Yer
İstanbul
Minecraft
Ravolt
Var mı su gibi aziz... Tabii ki de su :)

M

Minesyum

Ziyaretçi
Abi arkadaş dememiş k i senin evin var sıcak yerde yaşıyon soğuk yerde yaşıyon tek başınasın evinde değilsin onun için en mantıklı su

ramazan4321

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

! 么 Zeus ?#8855

Elmaslar
12
Puanlar
13.545
Minecraft
UcakTeknisyeni
F

FarukGokce

Ziyaretçi
ateşi seçe bilirim su olmasada doğada bazı meyvelerin sıvısı oluyor yanı sulu meyveler sebzeler oluyor bir şekilde azda olsa su ihtiyacını gidere biliriz ama ateşde olması lazım bazı şeyleri pişirmek ve ısınmak için veya şimdi aklıma geldi sunyu seçsek ateşi kendimiz de yaka biliriz kararsız kaldım yaaaa :D

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Hiçbir şeyim yoksa ateşi seçerdim. Çünkü su arıtma cihazım falan olmayacağına göre temiz bir su içemem. Etraftan çamur suları ya da bir adadaysam tuzlu suyu ısıtarak mikroplarından arındırabilirim. İçilebilecek bir suya döner. Bu şekilde zaten suyu da elde ederim. Çiğ yemek yememe gerek kalmaz çünkü pişirebiliyorum. Soğuktan da donmayacağım ve çiğ yemek yemekten dolayı zehirlenmeyeceğim. <3

Beawen

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Beawen#6452

Elmaslar
322
Puanlar
4.775
Yer
İzmir
Minecraft
UmutEren
İçilebilecek sağlıklı suyu kendinizin herhangi bir ekipman veya yardım olmadan elde etmek mümkün değildir.
Sırf benim aklımda olan 5-10 adet ateş elde etme yöntemi vardır ve her türlü doğa koşulunda zor da olsa elde edilebilir.

Kendimden örnek vermem gerekiyorsa dereceli lens kullanıyorum ve ne olur ne olmaz diye gözlüğümde bulunuyor.
Nerede olursam olayım elbet ateş elde edebilirim yansıma ve ısı biriktirme sayesinde.

Ateş elde ettim fakat deniz suyu veya pis su kaynatsam bile o suyu böbreklerim kısa bir süreliğine arıtabilir. Yani sürekli kaynatarak tahtalı köy'den başka bir yere gidemem :d

Özetle su hayat demektir. Ateşi ne olursa olsun insan elde edebilir. Fakat %100 arıtılmış, içilebilecek ve sağlığa zarar vermeyen suyu elde etmek doğa koşullarında pek mümkün değildir. (Akarsu falan dahil değil.)

Tabii ki de su!

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Selamlar gençler. Bugün hayatta kalmak ile ilgili bir oyun oynayacağız.

Hayatta kalmak için ateş ve sudan birini seçmek zorundasın. Sen hayatta kalmak için hangisini ve neden seçerdin?

Suyu Seçmezdim. Suyu Seçersem Doğada Toprak Suyu Çektiği İçin Biterdim. Ateş olsam böyle birşey olmazdı.

Ateş Olmayı İsterdim.

F

FearS

Ziyaretçi
Suyu seçerdim, Ateşi yapabilirsin ama suyu yapamazsın sadece bulabilirsin.

mustiylmz81

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
910
suyu seçerdim ısınma yolu daha kolay bulunabilir gibi geliyo

JealeusTR

Discord:

! ' мєят#9616

Elmaslar
6
Puanlar
3.960
Minecraft
JealeusTR

Hayatta kalmak için ateş ve sudan birini seçmek zorundasın. Sen hayatta kalmak için hangisini ve neden seçerdin?
su

S

Solaz_

Ziyaretçi

Predator41

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Ardabey#2900

Elmaslar
16
Puanlar
2.020
Minecraft
PREDATOR_TR

su

Burzi

Elmaslar
3
Puanlar
13.260
Bulunduğumuz yerin sıcak veya soğuk olmasına göre değişir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı