Sol Reklam

Haksız yere YouTube videomu sildi lütfennn yardımcı olun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yesil Portal

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Fire is Daemon#6625

Elmaslar
33
Puanlar
8.920
Yer
Azerbaycan/Türkiye, Trabzon
merhaba youtube'a video yukledim videomun konusu "azerbaycanda kızların çıplak fotoğraflarını çekip internetde paylaşdı"
3-4 gün geçdi 7000 izlendi ama sonra birde gördüm videom silinmiş nedeni cinsellik
topluluk kurallarını şimdiye kadar 15 kez okudum belkide ve orda yazıyorki videonuz * grafik içeremez, eğer videonuzda çıplaklık varsa kapatın o kısmı (ben full sansürledim), ve 18+ yapın ama nedense videom silindi kapak fotoğrafında am*** me*** siyah şeyler kapatmışdımm
geri itiraz etdim ama yinede 1 cümle ile kararlarını değişdirmeyeceklerini dediler
o kadar cinsellik içeren video var ama ona 18+ veya video silinme vermiyolar ve bu cinsel içerikleri yapanlarda ünlüler oluyor
şimdi vaktim gitsin diye cinsellik çıplaklık içeren videoları göstermiyicem ama siz şimdiye kadar görmüşsünüz
örnek olarak Nicky Minaj'ın tüm videoları Twerk içermektedir ve hiçbir 18+ gibi şey gelmiyor

Bide youtube'da bir mesaj yazmak istiyorum nasıl ulaşıcam

senseiae

Birinin seni düşündüğü yer geri döneceğin yerdir.

Discord:

senseiae.#0001

Elmaslar
33
Puanlar
3.760
Minecraft
HatayliSensei
Twerk cinsellik değildir bir dans türüdür ve videonun silinmesi gayet doğal.

Burakcan

Web Developer
Emektar

Discord:

matta#7310

Elmaslar
716
Puanlar
14.520
Minecraft
matta76
Arkadaşlar, konu gitgide çirkinleşmeye başladı. Forum ortamında olduğunuzun farkına varın ve kuralları tekrar gözden geçirip öyle yazılarınıza devam edin.

Ek olarak konuya gelirsek; YouTube her türlü cinsel içerikleri her zaman politikalarına ters geldiği için yasaklamış ve yaptırım uygulamıştır. Bu konuya biz çözüm bulamayız.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
merhaba youtube'a video yukledim videomun konusu "azerbaycanda kızların çıplak fotoğraflarını çekip internetde paylaşdı"
3-4 gün geçdi 7000 izlendi ama sonra birde gördüm videom silinmiş nedeni cinsellik
topluluk kurallarını şimdiye kadar 15 kez okudum belkide ve orda yazıyorki videonuz * grafik içeremez, eğer videonuzda çıplaklık varsa kapatın o kısmı (ben full sansürledim), ve 18+ yapın ama nedense videom silindi kapak fotoğrafında am*** me*** siyah şeyler kapatmışdımm
geri itiraz etdim ama yinede 1 cümle ile kararlarını değişdirmeyeceklerini dediler
o kadar cinsellik içeren video var ama ona 18+ veya video silinme vermiyolar ve bu cinsel içerikleri yapanlarda ünlüler oluyor
şimdi vaktim gitsin diye cinsellik çıplaklık içeren videoları göstermiyicem ama siz şimdiye kadar görmüşsünüz
örnek olarak Nicky Minaj'ın tüm videoları Twerk içermektedir ve hiçbir 18+ gibi şey gelmiyor

Nudity and sexual content policies - YouTube Help ......... içerik politikaları okursanız güzel olur.

Craxy

Play.SilentNW.Net | Yeniden Sizlerle!

Discord:

CraxyTR#2523

Elmaslar
85
Puanlar
6.420
Minecraft
Craxy

Hemen Youtube CEO'su ile iletişime geçip videonu geri getirecem söz.

ValseFTW

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Caner Artuç#0046

Elmaslar
82
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
CanerArtuc
Gereksiz bir konu olmuş.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.660
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Abartı konuşmalara girerek konuyu saptırmayınız arkadaşlar. Sohbet edeceğiniz bir konuyu farklı amaçlara dönüştürmeyin lütfen. İyi konuşmalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı