Sol Reklam

Günlük COVID-19 Tablosu (06.20.2021)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

Tema

Ziyaretçi
Covid-19 vaka düşüşleri hakkında ne düşünüyorsunuz?​

0x0-20-haziran-koronavirus-tablosu-son-dakika-duyuruluyor-20-haziran-korona-tablosu-ile-bugunk...jpg

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Malum yaz geldi, 3000'e kadar düşer vakalar. Hem de 60.000'den düştü 2 ayda sizce mantıklı mı?

T

Tema

Ziyaretçi
Malum yaz geldi, 3000'e kadar düşer vakalar. Hem de 60.000'den düştü 2 ayda sizce mantıklı mı?
Ben gerçek bir düşüş olmadığını düşünüyorum vakalar bu kadar hızlı düşmemeliydi.

X

xxAlac

Ziyaretçi
Ben gerçek bir düşüş olmadığını düşünüyorum vakalar bu kadar hızlı düşmemeliydi.
Amerikanın oyunları bunlar, diyen dayı gibisin. :D İyi düşünelim iyi olsun

T

Tema

Ziyaretçi
H

HisarOyuncu

Ziyaretçi
inşallah günler geçtikçe virüs biter

X

xxAlac

Ziyaretçi
T

Tema

Ziyaretçi
Bu virüs yüzyıllar sürmeyecek Tema belkide sonuna yaklaşıyoruz.
Sonuna yaklaşmıyoruz herhalde çünkü 4. dalga diye birşey duydum umarım sonuna geliriz artık dışarı çıkmak istiyorum.

BugraaT

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

btoruk#2127

Elmaslar
1
Puanlar
8.780
Minecraft
BugraaT
Vakalar tabii ki düşecek, düşmese de düşecek. Yaz sezonunda turist gelmezse ülkeye döviz girmez. Ayrıca dışarıya çıktığımda hiç bir vatandaşın önlemleri önemsediğini, maske taktığını görmüyorum. Yaz sonuna doğru vakalar tekrar artar, yine çilesini biz çekeriz sefasını turistler sürmüş olur.

T

Tema

Ziyaretçi
vatandaşın önlemleri önemsediğini, maske taktığını görmüyorum.
Bende aynı şekilde 2 haftadır spora çıkıyorum geziyorum, kimsede maske yok sosyal mesafe yok.

orange

?????? ??? :(

Discord:

orange#0006

Elmaslar
22
Puanlar
260
Vaka düşüşlerinin gerçek olmadığını düşünüyorum çünkü hatırlayanlar bilir 25 Kasım civarları gerçek vaka sayıları da açıklanmıştı çok tepki çekmişti ve yine birkaç yasak getirip sınavlar öncesinde "sözde" yada gerçekten orasını bilemiyorum vakalar düşmüştü ancak bu düşüşler veya düşüşlerin bir kısmı havalarında ısınmasıyla gerçek olabilir.

SemiOztrkk

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

SemiOztrkk#1079

Elmaslar
1
Puanlar
410
Minecraft
SemiOztrkk
vaka düşüyormu çıkıyormu anlamayan me anlatsın biri yav

Feder Lysle

Atom

Discord:

yıldırım#1337

Elmaslar
52
Puanlar
435
Yer
İstanbul
Minecraft
Minecraft
vaka düşüyormu çıkıyormu anlamayan me anlatsın biri yav
Bugüne göre vakalar ortalama 350 bin arasında rakamlar oynuyor. Ölü sayısı ise ortalama 200 ile rakam oynuyor. Bu istatistik gayet kötü ve yani sorduğun gibi çıkıyor denilebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı