Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Grington ( Efe Dağdelen ) Adlı arkadaşın yayın sunucusuda haksız yere olaylar yaşadık...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DeliKAZMA

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

DeliKAZMA#3131

Elmaslar
0
Puanlar
105
Minecraft
DeliKAZMA

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
100
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Son kanıtta attığınız arkadaş ve 3. kanıttaki arkadaş sizin klan üyeniz
Klan değiliz, dostuz ve evet mağduruz. Bence bu tartışma discord üzeri devam etmeli. Boşa konuda kısa mesajlar yazıyoruz.

arten

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

artren#0013

Elmaslar
0
Puanlar
140
Minecraft
phpatrickhanson

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
100
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Dostum ipnin sonunu ve başını verdin buda demek oluyorki senin ip adresini bazı programalr ve siteler ile bulabilirim
Bulmanı bekliyorum dostum tüm sunucu chatine yazdım ve discord üzeride bu ss sansürlenmeden yayıldı hatta vpn adresim kol geziyor yani sıkıntı yok

Shining Hazretleri

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

İremsu Yılmaz | SullideNetwork#0001

Elmaslar
0
Puanlar
70
Minecraft
xIremHazretlerix
Bu doğru yolmu sizce? Kendiniz sürekli toplayın, onlar gmden 2 dakikaya alsınlar.....
Dostum ipnin sonunu ve başını verdin buda demek oluyorki senin ip adresini bazı programlar ve siteler ile bulabilirim

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
100
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Dostum ipnin sonunu ve başını verdin buda demek oluyorki senin ip adresini bazı programlar ve siteler ile bulabilirim
Ama bulamadın discorduna zaten gerekli bilgileri yollamıştım. Bence çok uğraşma

Shining Hazretleri

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Elmaslar
0
Puanlar
70
Minecraft
xIremHazretlerix
Sınırsız Banlanan Arkadaşların Claimleri Silinir + Olarak Xray Programını Koruma Test Etmek İçin Kullanıyor

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
100
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28

ANILL_

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

!-ANILL_#7988

Elmaslar
1
Puanlar
150
Minecraft
ANILL_
Sınırsız Banlanan Arkadaşların Claimleri Silinir + Olarak Xray Programını Koruma Test Etmek İçin Kullanıyor
kankam efe hadi xray koruması test ediyodu peki _xyiyen ne yapıyodu xrayle nethrite kazarak zaten dediğim gibi efelerin portalının yakınındaki yollara bakarsan anlarsın ne olduğunu

Shining Hazretleri

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Elmaslar
0
Puanlar
70
Minecraft
xIremHazretlerix
Dostum almadıklarını ikimizde biliyoruz, Lütfen daha fazla bilmeden konuşma.

ANILL_

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

!-ANILL_#7988

Elmaslar
1
Puanlar
150
Minecraft
ANILL_
üstüne üstlük banlandığında claim siliniyosa ben herkesten geç banlandım ve sadece basenin claimi silinmişti tarlaların ve benzeri yerlerin claimi duruyodu

Shining Hazretleri

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Elmaslar
0
Puanlar
70
Minecraft
xIremHazretlerix

ANILL_

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

!-ANILL_#7988

Elmaslar
1
Puanlar
150
Minecraft
ANILL_

Alsoo1

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Belali- Alsoo

Elmaslar
0
Puanlar
895
Minecraft
Alsoo1
Şikayeti Olan Kişi: Minik Maskeli#0330
Şikayetçi Olunan Kişi: 754763482632683803 ( Grington#0001 )
Şikayet Konusu: Adam kayırma, hile yapma, küfürlü karşı çıkmalar vs...

Selamlar, sizlerle grington adlı arkadaşın sunucusunda nası adam kayırdığını, kendi ve ekibinin hile yapıp yapmayanları banladığını gösteren kanıt niteliğinde bi konu açacağız.

Öncelikle Kendisinin bize hile diyip, nası hile yaptığına bakalım;

Sadece buda değil, hile olan kişilerin hileleri ile kastıkları itemleri pvpde alınca bize hile diyor, buyurun bu spoilerdede hilemi göstereyim. ( Optifine hile değildir... )

Bu iş bitermi sizce? :haha: Gringtondan bahsediyoruz... Kendi yetkilileri ekipten birine mute atmıyor, yada viplere....

Usulca yaklaştık, çok fazla küfürde etmedik hatta belki hiç, kavgalara girmedik kural dışı bişi yapmadık sırf arkadaşları hile dediğinden ve tahta balta ile netherite setini aldığımızdan ( basit sebepler ) ban yedik. Daha fazla ss arıyorum inşallah bulabilirim dün kendi
sunucusundan banladı beni bu arkadaş...

Peki, ip adreslerimizi leaklamayı denemesine ne demeli? Sonrada bunu yalanlamak için ortaya bu ss i yayıyor;

Belki kanıt az, çünkü kanıtların olduğu yerde banlıyım ve akşamın 00 ında oldu olay, o sırada telefondaydım ve umursamayıp ( 1 fotoğraf bile almamışım, yazık olmuş kafama ) bişi almadım. Heralde anca buna güvenebiliyor.

Baştaki fotoda gördüğünüz gibi, gmden alınan yada givelenen itemleri pvpde alıyoruz ve bunlara bakınca ( bazıları elmas dikkat çekmemek için ) şaşırıp kalıyoruz....

Sonda eklemek istediklerim var.. Kendisi sunucu açıp milleti kayırıp oynatabileceğini sanıyor. Biz onları kesiyoruz yine baya iyi setlerle geliyorlar ve bizi killiyorlar. Bi daha yok ediyoruz aynı döngü. Bu arkadaşın sunucusunda benim gibi oynayacaksanız kimseyle derdiniz dostluğunuz olmasın. Ha illaha olacaksada efeyle dost olun, düşmanınız efenin düşmanı olsun. Trap sokup killemeler ( ki buna lafım yok ama sonrasında küfür ve repair komutu kullanmalarına lafım var ) , claimlerimizi silmeler ki bunuda bi arkadaşımın ss iyle ( çünkü banlıyım ) kanıtlayım;

Benim emeklerim gidiyor burda, neden el atmamam gerekirki? Kendisi zaten daha önce bi sorunsala konuydu; bu arkadaşa kolay kolay güvenilmez.....

( Doğru dürüst okumadan yorum yazmayın. Eksiklerim olabilir... )

Edit 1 : Server konu açıldığı gibi banlar açılıp whitelist alındı.

Edit 2 : Server açıldı..... Bu iş için sadece bunlarımı atmam lazımdı..

Epik bir şekilde whitelist açıyor kapıyor.. Yazdıklarımla gülüyor sanki..
Efe bir sunucu sahibi ve sunucusunda X-ray çalışıp çalışmadığını kontrol etmek zorunda, Hem Client ile hem de Texturepack ile birlikte kontrol etmektedir. Sunucu da X-ray kullanılmaması için Kontrol ediyor. Banlanan tüm kişilerin Claimleri Halka açılıyor, yağmalayabiliyorlar. Efe'ye atmak istediğin başka bir iftira varsa buradan tekrar yazabilirsin, geri dönüş sağlayacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı