Sol Reklam

Çözüldü Grington ( Efe Dağdelen ) Adlı arkadaşın yayın sunucusuda haksız yere olaylar yaşadık...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
99
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Şikayeti Olan Kişi: Minik Maskeli#0330
Şikayetçi Olunan Kişi: 754763482632683803 ( Grington#0001 )
Şikayet Konusu: Adam kayırma, hile yapma, küfürlü karşı çıkmalar vs...

Selamlar, sizlerle grington adlı arkadaşın sunucusunda nası adam kayırdığını, kendi ve ekibinin hile yapıp yapmayanları banladığını gösteren kanıt niteliğinde bi konu açacağız.

Öncelikle Kendisinin bize hile diyip, nası hile yaptığına bakalım;

1624895227567.png
1624895283600.png

1624895447961.png

1624861368422.png
Sadece buda değil, hile olan kişilerin hileleri ile kastıkları itemleri pvpde alınca bize hile diyor, buyurun bu spoilerdede hilemi göstereyim. ( Optifine hile değildir... )

1624861502173.png

Bu iş bitermi sizce? :haha: Gringtondan bahsediyoruz... Kendi yetkilileri ekipten birine mute atmıyor, yada viplere....

1624861642053.png

Usulca yaklaştık, çok fazla küfürde etmedik hatta belki hiç, kavgalara girmedik kural dışı bişi yapmadık sırf arkadaşları hile dediğinden ve tahta balta ile netherite setini aldığımızdan ( basit sebepler ) ban yedik. Daha fazla ss arıyorum inşallah bulabilirim dün kendi
sunucusundan banladı beni bu arkadaş...
1624861894038.png

Peki, ip adreslerimizi leaklamayı denemesine ne demeli? Sonrada bunu yalanlamak için ortaya bu ss i yayıyor;

Belki kanıt az, çünkü kanıtların olduğu yerde banlıyım ve akşamın 00 ında oldu olay, o sırada telefondaydım ve umursamayıp ( 1 fotoğraf bile almamışım, yazık olmuş kafama ) bişi almadım. Heralde anca buna güvenebiliyor.

Baştaki fotoda gördüğünüz gibi, gmden alınan yada givelenen itemleri pvpde alıyoruz ve bunlara bakınca ( bazıları elmas dikkat çekmemek için ) şaşırıp kalıyoruz....

1624862397136.png

Sonda eklemek istediklerim var.. Kendisi sunucu açıp milleti kayırıp oynatabileceğini sanıyor. Biz onları kesiyoruz yine baya iyi setlerle geliyorlar ve bizi killiyorlar. Bi daha yok ediyoruz aynı döngü. Bu arkadaşın sunucusunda benim gibi oynayacaksanız kimseyle derdiniz dostluğunuz olmasın. Ha illaha olacaksada efeyle dost olun, düşmanınız efenin düşmanı olsun. Trap sokup killemeler ( ki buna lafım yok ama sonrasında küfür ve repair komutu kullanmalarına lafım var ) , claimlerimizi silmeler ki bunuda bi arkadaşımın ss iyle ( çünkü banlıyım ) kanıtlayım;

1624895844538.png

Benim emeklerim gidiyor burda, neden el atmamam gerekirki? Kendisi zaten daha önce bi sorunsala konuydu; bu arkadaşa kolay kolay güvenilmez.....

( Doğru dürüst okumadan yorum yazmayın. Eksiklerim olabilir... )

Edit 1 : Server konu açıldığı gibi banlar açılıp whitelist alındı.

Edit 2 : Server açıldı..... Bu iş için sadece bunlarımı atmam lazımdı..

Epik bir şekilde whitelist açıyor kapıyor.. Yazdıklarımla gülüyor sanki..

Ekler

• 1624862380757.png
    1624862380757.png
    93 KB · Görünt.: 67
  • 1624862422815.png
    1624862422815.png
    14,4 KB · Görünt.: 73
  • 1624895410979.png
    1624895410979.png
    202,6 KB · Görünt.: 92
Son düzenleme:

arten

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

artren#0013

Elmaslar
0
Puanlar
140
Minecraft
phpatrickhanson
1 - Kurucu arkadaşının elitrasının çalınması sonucunda elitrasını geri verdi
2 - Kendi sunucusu ve kendi yayını istemiyorsanız oynamayın

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
99
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Çalınmadı, biz pvpde aldık;

Eeee yayını diye istediğini kayıramaz, kayırdı diyelim ipleri satamaz..

arten

Discord:

artren#0013

Elmaslar
0
Puanlar
140
Minecraft
phpatrickhanson
Çalınmadı, biz pvpde aldık;

Eeee yayını diye istediğini kayıramaz, kayırdı diyelim ipleri satamaz..
İp satma olayı sunucu içindeki bir şaka ve şu anki Ördek City sunucusuyla alakası yok. Eskide kalmış bir olay ve şakayı yapan kişiler sizinde tanıyıp huyunu amacını bildiğiniz kişiler.

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
99
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
İp satma olayı sunucu içindeki bir şaka ve şu anki Ördek City sunucusuyla alakası yok. Eskide kalmış bir olay ve şakayı yapan kişiler sizinde tanıyıp huyunu amacını bildiğiniz kişiler.
Şakamı? Kız tek seferlik girdiğim vpn adresimi nası tutturdu 40 tl verdikten sonra...

Edit-1: Sende para ile haksız yoldan elde edilen itemlerle emeklerini kaybettin. Bunu aklına yaz.

ANILL_

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

!-ANILL_#7988

Elmaslar
1
Puanlar
150
Minecraft
ANILL_
öncelikle kurucunun arkadaşının elitrasının çalınmasında ve ona vermesinde bir sorun yok ama efenin ayrımcılık yapması sorun olan şey dün (27 haziran 2021) ben ve ekibim efeler ve ekibiyle vs atarken sunucunun bi açığından dolayı 3-4 kere killendim efeye yazmama rağmen itemlerim geri verilmedi eğer efe moderatörlerine böyle bişey yapıyosa bizede yapmak zorunda ve sunucuda xray vb. hileler kullanmak yasak ama efenin moderatörü _xyiyen gözümüzün önünde xrayle nethrite kasıyordu herhangi bir oyuncuya yasak olan bu kurallar onlara yasak değil birde sevmiyosanız oynamayın demişsin yaklaşık 1 hafta emek verdim ve üstüne üstlük bu sitenin amacı minecraft sunucularını eleştirmek

arten

Discord:

artren#0013

Elmaslar
0
Puanlar
140
Minecraft
phpatrickhanson
Şakamı? Kız tek seferlik girdiğim vpn adresimi nası tutturdu 40 tl verdikten sonra...

Edit-1: Sende para ile haksız yoldan elde edilen itemlerle emeklerini kaybettin. Bunu aklına yaz.
Konu ile ilgili kurucuya iletebileceğim kanıt atarsanız daha kolay anlaşırız

Edit: İtemlerimi kaybettim doğrudur ama para ile veya haksız yoldan elde etmedim

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
99
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
öncelikle kurucunun arkadaşının elitrasının çalınmasında ve ona vermesinde bir sorun yok ama efenin ayrımcılık yapması sorun olan şey dün (27 haziran 2021) ben ve ekibim efeler ve ekibiyle vs atarken sunucunun bi açığından dolayı 3-4 kere killendim efeye yazmama rağmen itemlerim geri verilmedi eğer efe moderatörlerine böyle bişey yapıyosa bizede yapmak zorunda ve sunucuda xray vb. hileler kullanmak yasak ama efenin moderatörü _xyiyen gözümüzün önünde xrayle nethrite kasıyordu herhangi bir oyuncuya yasak olan bu kurallar onlara yasak değil birde sevmiyosanız oynamayın demişsin yaklaşık 1 hafta emek verdim ve üstüne üstlük bu sitenin amacı minecraft sunucularını eleştirmek
Zaten yukarda kendisininde xray açtığı kanıtlı. Adam kayırıyor ve en az 3 4 günlük emeklerimizi çöpe atıyor.

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
99
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Konu ile ilgili kurucuya iletebileceğim kanıt atarsanız daha kolay anlaşırız

Edit: İtemlerimi kaybettim doğrudur ama para ile veya haksız yoldan elde etmedim
Ama elde eden birisi itemlerini aldı, doğrumuyum? Kanıtlar yukarıdadır kendisi banlı olmasına rağmen konuyu okuyabilir.

arten

Discord:

artren#0013

Elmaslar
0
Puanlar
140
Minecraft
phpatrickhanson
-Sunucuda bir ayrımcılık yok. 2 kere öldüm ve back komutu hatalı olduğu için öldüğüm yere geri ışınladı (Rehber veya Efenin yakını olmama rağmen).
-/Kill komutunun oyuncular tarafından kullanılması bir hataydı ve hala itemi verilmeyenler var ve Efe itemleri geri veriyor.
-Neredeyse bütün oyuncular Xray kullanıyor olabilir fakat belirli bir kanıt sunarsanız gerekenleri yapabiliriz.

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
99
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
-Sunucuda bir ayrımcılık yok. 2 kere öldüm ve back komutu hatalı olduğu için öldüğüm yere geri ışınladı (Rehber veya Efenin yakını olmama rağmen).
-/Kill komutunun oyuncular tarafından kullanılması bir hataydı ve hala itemi verilmeyenler var ve Efe itemleri geri veriyor.
-Neredeyse bütün oyuncular Xray kullanıyor olabilir fakat belirli bir kanıt sunarsanız gerekenleri yapabiliriz.
Usta aloo millet 1 haftadır mute yemiyor basit şeyleden 1 saat yada perma yiyoruz

bize verilmedi banada verilmedi

kullanmadım, açmadım ama onun ekibi açıyor kanıtlı yukarda

arten

Discord:

artren#0013

Elmaslar
0
Puanlar
140
Minecraft
phpatrickhanson
Ama elde eden birisi itemlerini aldı, doğrumuyum? Kanıtlar yukarıdadır kendisi banlı olmasına rağmen konuyu okuyabilir.
İtemleri kendim topladım.

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
99
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28

arten

Discord:

artren#0013

Elmaslar
0
Puanlar
140
Minecraft
phpatrickhanson
Usta aloo millet 1 haftadır mute yemiyor basit şeyleden 1 saat yada perma yiyoruz

bize verilmedi banada verilmedi

kullanmadım, açmadım ama onun ekibi açıyor kanıtlı yukarda
-Herkes yiyor bende basit şeylerden 1 saat mute yedim ve klan arkadaşınızda biliyor.
-Xray test içindi çünkü Efenin yaptığı korumayı anlamayıp Xray çalışıyor diyen arkadaşlar oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı