Sol Reklam

Bulundu Giriş Plugini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Chara da Vinci

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Chara da Vinci#9999

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
CharadaVinci
Merhaba! benim bir anarşi sunucum var.
Sürümü 1.12.2 skript pluginini çalıştırmıyor.
Ben de işlerimi pluginler üzerinden halletmeye çalışıyorum.
Ama durun bir sorunumuz var! :bruh: sunucumda fakelobby olmadığı için bir oyuncunun hesabına diğer oyuncu girip kordinatları alabiliyor. Böylece baseleri kolayca bulunuyor ve patlatılıyor. Üyelerim bu konuda artık daha da rahatsızlık duymaya başladılar :grr:
Bende düşündüm ki o hesaba başka birisi girmeye çalıştığında IP uyuşmayacağından dolayı izin vermesin.

out of order

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
211
Puanlar
4.585
Ama durun bir sorunumuz var! :bruh: sunucumda fakelobby olmadığı için bir oyuncunun hesabına diğer oyuncu girip kordinatları alabiliyor. Böylece baseleri kolayca bulunuyor ve patlatılıyor. Üyelerim bu konuda artık daha da rahatsızlık duymaya başladılar :grr:
Bende düşündüm ki o hesaba başka birisi girmeye çalıştığında IP uyuşmayacağından dolayı izin vermesin.
oyuncuların ip adresleri değişebilir

Renacr

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
43
Puanlar
13.500
Minecraft
Robin_TR
Buna yapabileceğin kesin bir çözüm bulman zor. Veya oyuncu login yaptıktan sonra onu çıkış yaptığı yere ışınlayacak. Bu şekilde çözebilirsin.

Chara da Vinci

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Chara da Vinci#9999

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
CharadaVinci
Yardım edebilecekmisiniz?

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
AuthMe bu işe yaramıyor muydu, IP üzerinden yapmak açıkcası "sakat" bir iş ama hesapları şifrelendirebilirsin?

out of order

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
211
Puanlar
4.585
AuthMe bu işe yaramıyor muydu, IP üzerinden yapmak açıkcası "sakat" bir iş ama hesapları şifrelendirebilirsin?
sen oyuna girdiğinde o nickin en son bulunduğu yerde başlarsı, authme sana belirli bir süre verir giriş yapabilmen için ve bu süre içerisinde f3 basıp koordinatları alabilirsin

Renacr

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
43
Puanlar
13.500
Minecraft
Robin_TR
sen oyuna girdiğinde o nickin en son bulunduğu yerde başlarsı, authme sana belirli bir süre verir giriş yapabilmen için ve bu süre içerisinde f3 basıp koordinatları alabilirsin
Vurdu gol olduuuu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ben yazıcaktım da üşendim xd

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Olayı yeni anladım; oyuncular çıkış yaptığında kordinatları kaydedersiniz, giriş yaptıklarında spawnda doğmalarını sağlayıp giriş yaptıktan sonra -authme apisinden login eventi alarak- son kordinatlarına ışınlanmasını ayarlayabilirsiniz, basit bir java bilginiz varsa kendiniz plugin yaparak kolaylıkla yapabilirsiniz eğer yoksa skriptin doğru versiyonunu indirin çalışacaktır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı