Sol Reklam
Sağ Reklam

GimmeCraft • Altın Ve Demir Spawner Takas • golemal • kit anahtar • kit oyuncu • UltraOpSkyblock

Server Durum

• Mükemmel

Oylar: 13 38,2%
  • İyi

Oylar: 3 8,8%
  • Orta

Oylar: 6 17,6%
  • Kötü

Oylar: 1 2,9%
  • Çok Kötü :/

Oylar: 11 32,4%

• Oy Verenler
    34
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eqseuide

Kimseyi Sevemem Hep, Kimse Olamaz Yanıma Denk!

Discord:

Only Eqsee?#1837

Elmaslar
23
Puanlar
9.020
Yer
İstanbul
Minecraft
Eqsee
Komik Geldi Reis Doğrudur :D

Giyotin06

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Adaletsiz Bir Server Yine Neden Mi ?

Para Gözlüler 1 Neden Mi ?

Bu Günlerde Bir Adadaydım Adadan Çıktım Admine Dedim Demir Spawnerimi Verir Misin Cevabı:Hayır

Benden Önceki Arkadaş İşe Paralı Spawnerlerli Adasını Silmişti.Ve Neden Sorulmadan Direk Verildi.
Nerde Adalet Bu Serverde Ve Banlandım Neden Mi İfşalaım Onları Maskelerini Düşürdüm

emil_osd:Admin Sizin Tek Yaptığınız Adaletsiz Para Gözlüsün.
Admin:Ne Yapıyon Sen *.

Ve Sonra Direk İP Banned.
Bi İnsana Banlanmak Bu KAdar Koyamaz
Bizim İlk Planımızda Online Wardı Ve Bunu Başardık Sunucumuz Günlük +55 Kişi Buluyo
Rehber Oldugunzda Sunucu Çok Güzel Sunucu Süper Demeyi Biliyodunuz [AYARSIZ]
Lütfen Banlanmıssanız Bi sebebiniz Wardır
Maskem Düşecek Bi Konuda Yok Silinen Ada Geri Verilmedi Sadece PAra İle Alınan İtemleri Verildi Yani Dia Blok sp vb

Alicancreeper

SkyBlock-Faction

Discord:

Alican#8319

Elmaslar
124
Puanlar
13.820
Yer
Bandırma
Başarılar vaktim olursa uğruyabilirim :)

[AYARSIZ]

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Bi İnsana Banlanmak Bu KAdar Koyamaz
Bizim İlk Planımızda Online Wardı Ve Bunu Başardık Sunucumuz Günlük +55 Kişi Buluyo
Rehber Oldugunzda Sunucu Çok Güzel Sunucu Süper Demeyi Biliyodunuz [AYARSIZ]
Lütfen Banlanmıssanız Bi sebebiniz Wardır
Maskem Düşecek Bi Konuda Yok Silinen Ada Geri Verilmedi Sadece PAra İle Alınan İtemleri Verildi Yani Dia Blok sp vb
Kardeş Neden Ban Attı Herşey Para İçin Diyince İp Ban O Zaman Açın[DOUBLEPOST=1502917607,1502917044][/DOUBLEPOST]Bi İnsana Banlanmak Bu Kadar Koymaz Demişşiniz O Kadar Emeğim Var Kardeş Senin Olsa Sen Hiç Ban Açtırmaya Çalışmaz Mısın ?
Bİzim İlk Planımızda Online Vardır: Evet Bu Konuda Haklısınız.
Rehber Olduğunuz Sunucu Çok Güzel Diyebiliyordunuz [AYARSIZ] 1 Ben Kendim Bıraktım Sunucuyu Ve Banlanmadan Önce Adaletsiz Bir Sunucuda Rehber Olmam Demiştim Burda Malesef Haksızsınız.
Lütfen Banlanmıssanız Bir Nedeni Vardır : Neden : Her Şey Para İçin Dedim Ve İp Ban Yedim.
Maskem Düşecek Bir Konuda Yok Silinen Ada Geri Verilmedi Sadece Para İle Alının Spawnerler Verildi elmas spawner vb. : Bende Bu Konudan Bahsettim Aslında Adam Kendi Adasını Siliyor Elmas Spawneri Veriliyor Ama Ben Adadan Çıkınca Demir Spawnerim Verilmiyor Ve Konununuzu Baltalamak Değil Amacım Lütfen Özelden Tartışalım.

CaglayanTrFurkan

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Sunucunuzda gördüğüm kadarıyla en güzel warp spawn.
Sunucunuzda baya büyük plugin açığı mevcut.
Warp'lar geliştirilmeli / Plugin paketi geliştirilmeli.
Yetkililer ilgilenmiyor Hele Hele rehber soru soruyorum cevap bile vermiyor.
Perm eksikleri var kendim söyledim ve düzelttiler.
Warp'Larda eksikler var.
Sunucunuz geliştirilmeli :/
Sunucu kapalımı

G

Garp

Ziyaretçi

Last Skyblock

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
1
Puanlar
0
Serveriniz Gayet Başarilidir Bir Çok Yenilik Demiyimda Özellik Vardir Oyuncularin Canlari Sıkılmaz Tebrikler.

Batu Çetin

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Sunucunuzda _Erkan adlı mı neydi bi rehber çoğu oyuncuğa sınırsız mute attı ardından ss alınamadan direk chati sildi tüm oyuncuların muteleri açılmalı ve o rehber adasınıda haksız olarak verdi bide Oguzhan_King adlı mıydı neydi eskiden mod olan rehber le beraber olduklarını söylediği adayı full verdi !!!!!!!!!!!!!!!![DOUBLEPOST=1502979446,1502979415][/DOUBLEPOST]Sunucunuzda _Erkan adlı mı neydi bi rehber çoğu oyuncuğa sınırsız mute attı ardından ss alınamadan direk chati sildi tüm oyuncuların muteleri açılmalı ve o rehber adasınıda haksız olarak verdi bide Oguzhan_King adlı mıydı neydi eskiden mod olan rehber le beraber olduklarını söylediği adayı full verdi !!!!!!!!!!!!!!!!

Giyotin06

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Sunucunuzda _Erkan adlı mı neydi bi rehber çoğu oyuncuğa sınırsız mute attı ardından ss alınamadan direk chati sildi tüm oyuncuların muteleri açılmalı ve o rehber adasınıda haksız olarak verdi bide Oguzhan_King adlı mıydı neydi eskiden mod olan rehber le beraber olduklarını söylediği adayı full verdi !!!!!!!!!!!!!!!![DOUBLEPOST=1502979446,1502979415][/DOUBLEPOST]Sunucunuzda _Erkan adlı mı neydi bi rehber çoğu oyuncuğa sınırsız mute attı ardından ss alınamadan direk chati sildi tüm oyuncuların muteleri açılmalı ve o rehber adasınıda haksız olarak verdi bide Oguzhan_King adlı mıydı neydi eskiden mod olan rehber le beraber olduklarını söylediği adayı full verdi !!!!!!!!!!!!!!!!
Rehberlerin cezavaları Verildi Ban !
Bizim afk oldugumuz zamana denk Geldi
Aksaklık İçin KusuraBakmayın

Eqseuide

Kimseyi Sevemem Hep, Kimse Olamaz Yanıma Denk!

Discord:

Only Eqsee?#1837

Elmaslar
23
Puanlar
9.020
Yer
İstanbul
Minecraft
Eqsee
Sunucuda bulunan Deneme rehber DirtySuckers İsimli Oyuncu Hakaret 2 dk Olmasına Rağmen 5dk Atıyor Bundan 2 kişi Şikayetciyiz ! Lütfen Şunu Düzeltin
Şikayetci Olanlar
--> I_Skuil_I
--> AYARSIZ

Giyotin06

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Sunucuda bulunan Deneme rehber DirtySuckers İsimli Oyuncu Hakaret 2 dk Olmasına Rağmen 5dk Atıyor Bundan 2 kişi Şikayetciyiz ! Lütfen Şunu Düzeltin
Şikayetci Olanlar
--> I_Skuil_I
--> AYARSIZ
Değerlendirme Yapılacaktır
Aksaklık İçin Kusura Bakmayn
İyi Forumlar

#Exq

Yönetici
Yasaklandı
Elmaslar
23
Puanlar
0
Başarılar dilerim, eğer "ultraop" olmasa oynardım fakat maalesef :/

yasuov

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
3.740

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
Sunucu genel olarak güzel, zevkli ama haritaları geliştebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı