Sol Reklam

Anı Garip bir rüya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
Rüyada üstün rütbeli bilim insanları araştırmalar yapıyor ve insanları genellikle 18 - 8 yaş aralığını bir yere topluyorlar tabi sadece dahi olanlarını topluyorlar hepsini topladıktan sonra içlerinde bende varım 200 kişi felanız bizi bir odaya götürüyorlat herkes kendşi alanında en iyi şeyleri yapacak diyorlar bizde yapıyoruz brnim kendi alanımda yaptığım en iyi şey her türlü yeteneği olan ve insandan zerre farkı olmayan bir robot sonra ben bu robotu 2 saatte tasarlıyıp kodlayıp bir beden haline getirdikten sonra götürüyorum oradaki en rütbeli bilim insanına o bilim insanı beğeniyor bunları bende mutlu oluyorum sonra da 1 sene orada kalıyorum dahilerin kralı olup çıkıyorum en dahi insan benim iite yaş olmuş 15 ailem geliyor tersliyorum onları felan bir şey mükkemmel olmadığında sinirleniyorum felan çok garip şeyler sonra oradaki tüm dahileri toplayıp kaçıyoruz patlatıyoruz orayı bende bunların başındayım emirler yağdırıyorum herkesr sonra uyanıyorum.

Garipti baya ya

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten değişik ve 1000 yıl uyusam görmeyeceğim rüya türüne benziyor. Bende tsunumali rüyalar gördüm :D

Forgean

Her şey güzel olacak..
Emektar

Discord:

Forgean#7305

Elmaslar
240
Puanlar
6.570
Minecraft
Forgean
Rüyada üstün rütbeli bilim insanları araştırmalar yapıyor ve insanları genellikle 18 - 8 yaş aralığını bir yere topluyorlar tabi sadece dahi olanlarını topluyorlar hepsini topladıktan sonra içlerinde bende varım 200 kişi felanız bizi bir odaya götürüyorlat herkes kendşi alanında en iyi şeyleri yapacak diyorlar bizde yapıyoruz brnim kendi alanımda yaptığım en iyi şey her türlü yeteneği olan ve insandan zerre farkı olmayan bir robot sonra ben bu robotu 2 saatte tasarlıyıp kodlayıp bir beden haline getirdikten sonra götürüyorum oradaki en rütbeli bilim insanına o bilim insanı beğeniyor bunları bende mutlu oluyorum sonra da 1 sene orada kalıyorum dahilerin kralı olup çıkıyorum en dahi insan benim iite yaş olmuş 15 ailem geliyor tersliyorum onları felan bir şey mükkemmel olmadığında sinirleniyorum felan çok garip şeyler sonra oradaki tüm dahileri toplayıp kaçıyoruz patlatıyoruz orayı bende bunların başındayım emirler yağdırıyorum herkesr sonra uyanıyorum.

Garipti baya ya
Baya iyiymiş.Bende rüya gördüm de şuan anlatsam +18 e gireceği için anlatmayacağım ;):pardon:

Pinguin

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
92
Puanlar
0
Baya iyiymiş.Bende rüya gördüm de şuan anlatsam +18 e gireceği için anlatmayacağım ;):pardon:
Neler düşünüyorsun da onlar giriyor acaba ahsfgasf

Forgean

Her şey güzel olacak..
Emektar

Discord:

Forgean#7305

Elmaslar
240
Puanlar
6.570
Minecraft
Forgean

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Af edersiniz ama rüyamda malum tuvaleti yaparken baktım karşımda Tarkan; ben bakıyor Tarkan'a, Tarkan da bana... Yok böyle kabus.

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
Bence bu rüyadan güzel kitap yazılır.

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
Rüyamda mc-tr.com sitesinde dolaşıyordum.

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Rüyamda bir keresinde öldüğümü görmüştüm, korkunç gerilimli bir rüyaydı.

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
İnandırıcı gelmedi bi geceye nasıl sığdırdın ayrıca?

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
İnandırıcı gelmedi bi geceye nasıl sığdırdın ayrıca?
Bir insan rüyası 18 saniye olsa bile (18 saniye en uzun rüyadır) bir romanı içine sığdırabilir ayrıca bu bazı kısımlarını unuttuğum hali.

Erdincc

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Jiating#5136

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Erdincc
hafif iron man temalı sanki :D

Aleste

Play.RoyalCraftTR.com

Discord:

Aleste#4670

Elmaslar
34
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Aleste70
''RoyalCraft Kapanıyordu''​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı