Sol Reklam
Sağ Reklam

Future Development Team SUNAR! Profesyonel Hizmet, Sıkıntısız İŞ!

Hizmetlerimizi Yararlı Buluyor musunuz ?

• Evet

• Hayır (Yorumlara Yazın)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Tüm Kurucuları Özetlemek Gerekirse :"Bana vip Aldırtan Tek Sunucuyu Yaptılar" Çok Sordunuz Vip Aldım Pişman Değilim!

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Paketleriniz tek bir plugin olarak mı kodlanmaktadır eğer öyleyse bir ekran kaydı atar mısınız ? İyi satışlar dilerim :)
Anlamadım.
Tüm Kurucuları Özetlemek Gerekirse :"Bana vip Aldırtan Tek Sunucuyu Yaptılar" Çok Sordunuz Vip Aldım Pişman Değilim!
Teşekkürler.
[DOUBLEPOST=1505578361,1505489960][/DOUBLEPOST]GÜNCEL!

oyuncu_ilkin

Yakında Dönüyorum [ 2019 Yaz Tatili ]
Elmaslar
46
Puanlar
13.270
IrfanDmn, seni tanımadığım için bişi diyemiyorum kusura bakma ama eğer bi ekipde Hakkı [ oSoloTurk ] varsa güven konusunda bence sıkıntı yaşamazsınız.
İyi Forumlar , İyi Satışlar :D

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
IrfanDmn, seni tanımadığım için bişi diyemiyorum kusura bakma ama eğer bi ekipde Hakkı [ oSoloTurk ] varsa güven konusunda bence sıkıntı yaşamazsınız.
İyi Forumlar , İyi Satışlar :D
:D Teşekkür ederiz. Birbirimize destek oluyoruz herkes ilgilendiği alanda en iyisi bu yüzden güzel işler ortaya çıkabiliyor

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
@IrfanDmn dostum sana saygım büyük, yaş olarak senden büyüğüm ama atalarımızın dediği gibi akıl yaşta değil baştadır, seni tebrik ediyorum umarım türkiyede böyle işleri görmek git gide artar. Çünkü bizleri gururlandırıyorsunuz, bildiğim kadarıyla türkiyede çok fazla özel plugin kodlayan java coder yok (minecraft için). Bu arada arkadaşlar güvenebilirsiniz ben kefilim. Hayırlı satışlar! Bu arada size konudaki tasarımı birde ben yapmak istedim beğenirsen kullanabilirsin yakın zamanda atıcam.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
@IrfanDmn dostum sana saygım büyük, yaş olarak senden büyüğüm ama atalarımızın dediği gibi akıl yaşta değil baştadır, seni tebrik ediyorum umarım türkiyede böyle işleri görmek git gide artar. Çünkü bizleri gururlandırıyorsunuz, bildiğim kadarıyla türkiyede çok fazla özel plugin kodlayan java coder yok (minecraft için). Bu arada arkadaşlar güvenebilirsiniz ben kefilim. Hayırlı satışlar! Bu arada size konudaki tasarımı birde ben yapmak istedim beğenirsen kullanabilirsin yakın zamanda atıcam.
Saol bee güzel yazmışsın :D Bekliyorum hocam eyvallah adamsın :D

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Dostum benim tasarımda bitti ama şimdiden söyliyim öncekinin aynısı sadece tasarımı farklı ama içerik aynı, bu tasarımı yaparken photoshop tam 3 kere crash verdi. İnşallah beğenirsin :) Link: https://i.hizliresim.com/V3AbXr.jpg
Çok güzel olmuş :D [DOUBLEPOST=1505939566,1505938489][/DOUBLEPOST]Konuya yeni tasarım eklenmiştir! (Şuan da siparişimiz bulunmaktadır yani satışlara kapalıyız en kısa sürede aktif olmak için çalışacağız)

XDAYMOS

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
12
Puanlar
0
skyblock sunucu için pl paketi istiyorum nekadara yaparsınız

I

IrfanDmn

Ziyaretçi

RahmancanHNW

relentlessbeats
Elmaslar
164
Puanlar
13.780
Satışlarımız İPTAL EDİLDİ! Ekip artık aktif değil. Kalitemizden yararlanmak için maalesef geç kaldınız :( üzüldüm ühü ühü

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Satışlarımız İPTAL EDİLDİ! Ekip artık aktif değil. Kalitemizden yararlanmak için maalesef geç kaldınız :( üzüldüm ühü ühü
Aktif ve güncel dedik ya neye üzülüyorsun :D

RahmancanHNW

relentlessbeats
Elmaslar
164
Puanlar
13.780

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı