Sol Reklam
Sağ Reklam

Proje Friday the Craft - Proje

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sezrax

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Sezrax#6606

Elmaslar
19
Puanlar
13.445
Gene Mükemmel Bir Proje

Vanish

Learn and live, think and grow up.
Elmaslar
145
Puanlar
0

Sensei

◄#9 Ağustos 2016►
Elmaslar
182
Puanlar
0

Vanish

Elmaslar
145
Puanlar
0
S

SILIK

Ziyaretçi

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
Bu oyunun orjinalı hakkında pek fikrim yok. O yüzden yazılarınızdan da pek bişey anlamadım. Sunucu açılsın oynamaya gelirim.

Vanish

Elmaslar
145
Puanlar
0
Bu oyunun orjinalı hakkında pek fikrim yok. O yüzden yazılarınızdan da pek bişey anlamadım. Sunucu açılsın oynamaya gelirim.
Youtube amcada ufak bir gezinti yapıp video izlersen kesin olarak güzel ve net bir şekilde anlarsın.

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Korkarsiniz D:[DOUBLEPOST=1501119155,1501118970][/DOUBLEPOST]Bende fading tag istiyom Kiskandim D:

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Daha öncede bir yorum atmıştım ancak oyunun adını bilmeden jahreinin montage'lerini izliyorumuşum yeni farkettim. Oyunu izlerken bile eğlenebiliyorum. Açılacağı zaman gelmeye çalışacağım.

İtibar Puanı Özel Edit: Eğer kendinize özel lahmacun kodlatırsanız belki yapılabilir. :)

Son düzenleme:

Neosav01

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Daha öncede bir yorum atmıştım ancak oyunun adını bilmeden jahreinin montage'lerini izliyorumuşum yeni farkettim. Oyunu izlerken bile eğlenebiliyorum. Açılacağı zaman gelmeye çalışacağım.

İtibar Puanı Özel Edit: Eğer kendinize özel lahmacun kodlatırsanız belki yapılabilir. :)
lahmacun iyi fikir gibi :)

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Bu sistem bir unvan bir başarıdan daha çok bir özellik, çaba ve emek isteyecek ve bu sizin çok büyük bir vaktinizi alacak. Hani tam bilmiyorum oyunu fakat gerçekten başarılı bir şey için 2 - 3M bir boyut isteyebilir ve bu sizin her gün uğraşsaniz bile en az 3 - 4 ayınızı alabilir. Dediğim gibi oyunu bilmiyorum. Ama fikir güzel.

Vanish

Elmaslar
145
Puanlar
0
Bu sistem bir unvan bir başarıdan daha çok bir özellik, çaba ve emek isteyecek ve bu sizin çok büyük bir vaktinizi alacak. Hani tam bilmiyorum oyunu fakat gerçekten başarılı bir şey için 2 - 3M bir boyut isteyebilir ve bu sizin her gün uğraşsaniz bile en az 3 - 4 ayınızı alabilir. Dediğim gibi oyunu bilmiyorum. Ama fikir güzel.
Burdaki yazıları pek güncellemedik. Ama aklımıza bu oyuna ekleyeceğimiz çok fazla sistem geldi ve bu sistemleri şuanda yapmak için uğraşıyoruz. Ayrıca evet dediğin 3 - 4 ay değil'de rahat 2 ay'ımızı alıyor.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Burdaki yazıları pek güncellemedik. Ama aklımıza bu oyuna ekleyeceğimiz çok fazla sistem geldi ve bu sistemleri şuanda yapmak için uğraşıyoruz. Ayrıca evet dediğin 3 - 4 ay değil'de rahat 2 ay'ımızı alıyor.
Projede önceden bazı evreleri tamamlamışsınız ama bu proje en baştan beri rahat 3 - 4 ay uğraştırır. Neyse başarılar dilerim.

LORD*HEAVEN

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
44
Puanlar
0
Minecraft
Flamestic
okkD79.jpg
Bu konuyu yani konu yazıları vesaire nasıl yaptnız, bu arada güzele benziyor...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı