Sol Reklam

Proje Friday the Craft - Proje

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vanish

Learn and live, think and grow up.
Elmaslar
145
Puanlar
0
Güzel Olacak Gibi Duruyor,Başarılar!
Oyun hakkında düşüncelerini yazsan daha iyi olurdu :/
[DOUBLEPOST=1499621035,1499619744][/DOUBLEPOST]
@epps @smt287 görüşlerinizi yazarsanız sevnirim oyun hakkındaki düşüncelerinizi başarılı diyip geçmeyin lütfen.

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.382
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Dizi veya filmi izlemediğim için bir bilgim yok o yüzden görüşlerimi bildiremem ancak böyle bir proje her zaman çıkmıyor. El üstünde tutulması gerekenlerden diyebilirim sadece :)

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Oyunun görüntülerini görmüştüm. Zaten Steam'da da yeni bir oyun. Böyle büyük bir proje yapmak yürek ister, ne diyim başarılar :)

Vanish

Elmaslar
145
Puanlar
0
Dizi veya filmi izlemediğim için bir bilgim yok o yüzden görüşlerimi bildiremem ancak böyle bir proje her zaman çıkmıyor. El üstünde tutulması gerekenlerden diyebilirim sadece :)
Teşekkürler :) Zaten çoğu kişi izlememiş oluyor oyunu'da var bunun ama minecraft'da olmadığını farkettik bizde yapmaya karar verdik. Oyunu insanlara sunduğumuzda hem film'den hemde oyundan özetler geçiceğiz ki daha anlaşılır olabilmesi için.
[DOUBLEPOST=1499621362,1499621294][/DOUBLEPOST]
Oyunun görüntülerini görmüştüm. Zaten Steam'da da yeni bir oyun. Böyle büyük bir proje yapmak yürek ister, ne diyim başarılar :)
Sağolun. Evet biraz zorlayacak ama texture'sini ses sistemlerini vs. Hepsini yaptık. Oyun daha bitmedi ama bittiğinde zevkli olacağın'dan eminim.

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Mapler benden olsun o zaman :) cok iyi bi proje hayirli olsun şimdiden

Vanish

Elmaslar
145
Puanlar
0
Mapler benden olsun o zaman :) cok iyi bi proje hayirli olsun şimdiden
Teşekkürler :)
[DOUBLEPOST=1499622644,1499622018][/DOUBLEPOST]
@bydemir06 görüşlerini yazarsan sevinirim. Başarılır diyip geçme lütfen oyun hakkındaki düşüncelerini yazarsan mutlu olurum.

Lets Go!

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
20
Puanlar
3.960
Oyun hakkında düşüncelerini yazsan daha iyi olurdu :/
[DOUBLEPOST=1499621035,1499619744][/DOUBLEPOST]
@epps @smt287 görüşlerinizi yazarsanız sevnirim oyun hakkındaki düşüncelerinizi başarılı diyip geçmeyin lütfen.
Ben Lafı Uzatmadan Şöyle Demek İstemişdim,
Güzel Bir Proje Olacak Ve Bu Projenin Peşinden Gitmelisin.

Vanish

Elmaslar
145
Puanlar
0
Ben Lafı Uzatmadan Şöyle Demek İstemişdim,
Güzel Bir Proje Olacak Ve Bu Projenin Peşinden Gitmelisin.
Teşekkürler :)
[DOUBLEPOST=1499646983,1499626267][/DOUBLEPOST]
@BurakcanA görüşlerini almak isterim. Güzel insan.

Burakcan

Web Developer
Emektar

Discord:

matta#7310

Elmaslar
716
Puanlar
14.520
Minecraft
matta76
Güzel duran ve heyecanlandıran bir projelerden, açıkcası gayet hoş düşünülmüş bir oyun. Minecraft üzerinde bu tarz olaylar çok iddialı ama insanları heyecanlandıran türden, başarılarınızın devamını diliyorum, umarım projeniz istediğiniz yerlere ulaşır.

Vanish

Elmaslar
145
Puanlar
0
Güzel duran ve heyecanlandıran bir projelerden, açıkcası gayet hoş düşünülmüş bir oyun. Minecraft üzerinde bu tarz olaylar çok iddialı ama insanları heyecanlandıran türden, başarılarınızın devamını diliyorum, umarım projeniz istediğiniz yerlere ulaşır.
Teşekkürler.

Neosav01

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Bence gerçekten başarı sağlamış oyunların minecraft versyonlarının yapılması çok harika birşey. Oyunu olduğu gibi kopyalamak yerine kendi geliştirdiğiniz sistemler ile oyunun eksik olan parçasını tamamlamış bulunmakta olmanız zaten ayrı bir başarı. Yaratılan o korku-gerilim ortamını yansıtmak için biraz jumpscare tarzı (hayal gücünüze kalmış birşey) detaylar eklenebilir. Merak ettiğim geliştirmelerden biri ise "Korkaklık" özelliğidir. Bu korkaklık olayı üst düzeylere çıkmış olduğunda karaktere ne olacak onu biraz merak ediyorum (yavaşlık, körlük vs.). Forumumuzda bu projenizi tanıtmanız iyi olmuş böylece kendinize bir sponsor bulabilirsiniz fakat fikri yazdıktan sonra sermayeyi yatıracak arkadaşları size yatırım yapmaları için teşvik edecek kanıtlar veya sunumlar hazırlamalısınız. Ileriki zamanlarda projenizi somut bir halde forumumuzda başarılı bir şekilde görmek umudu ile başarılar dilerim :)
ilk öncelikle yorumun için teşekkürler. "Korkaklık" özelliği beni en çok düşündüren şeydi aslında sadece tek bir şeyi etkilemesini istiyordum ama korkaklık kavramı açıldığı için korkaklık belirtileri değişken bu yüzden korkaklık ile bir sürü sorun çıkabiliyor diyebilirim ama kesin bir bilgi vermekse yavaşlık verebilir ve staminayı etkileyebilir diyebilirim.

Axerium

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Sunucu güzele benziyor, minecrafta yeni bakış açışı getirenlerin arkasındayım ve gelişmeniz için elimden gelen desteği sağlayacağım, sponsorluk için bana ulaşın... skype: Smakoe-AG

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
Çok güzel bir proje, belkide en iyisi.
Ancak ülkemiz oyuncuları lapisli faction kavramının dışına şimdilik çıkmadıgı için
Sunucuyu ingilizce kodlayıp "Global" hale getirmelisiniz.
Mesela benim tek java eklentisi içine kodladığım "Vexel" projesinin
NA US TR EU domainleri var.
Kücük bir dil sistemiyle TR ye Türkçe yapıp diğerlerine ingilizce yapacağım.
Vexel "HCF, Practice ve FFA(SG, NORMAL, GAPPLEFFA, POTFFA, UHCFFA) olarak olacak.

Vanish

Elmaslar
145
Puanlar
0
Sunucu güzele benziyor, minecrafta yeni bakış açışı getirenlerin arkasındayım ve gelişmeniz için elimden gelen desteği sağlayacağım, sponsorluk için bana ulaşın... skype: Smakoe-AG
Teşekkürler.
Çok güzel bir proje, belkide en iyisi.
Ancak ülkemiz oyuncuları lapisli faction kavramının dışına şimdilik çıkmadıgı için
Sunucuyu ingilizce kodlayıp "Global" hale getirmelisiniz.
Mesela benim tek java eklentisi içine kodladığım "Vexel" projesinin
NA US TR EU domainleri var.
Kücük bir dil sistemiyle TR ye Türkçe yapıp diğerlerine ingilizce yapacağım.
Vexel "HCF, Practice ve FFA(SG, NORMAL, GAPPLEFFA, POTFFA, UHCFFA) olarak olacak.
Global düşündük hatta şirket ile anlaşma bile yapmaya çalıştık malesef olmadı. Ortağım alman'ya da yaşıyor. Ve (TR)'de malesef paypal yok. Şimdi arkadaşın paypal hesabıda sorunlu ne yapacağız ilerleyen zamanlarda belli olacak zaten.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı