Sol Reklam
Sağ Reklam

Forumda nick değiştirme var mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT
Nickimi değiştirmek istiyorum öyle bir şansım var mı ?

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.680
Puanlar
17.435
Üyelik satın alarak kullanıcı adını değiştirebilirsin.

sh6ke

Guard of the Silence

Discord:

stqson#1224

Elmaslar
129
Puanlar
6.595
Yer
İstanbul

Beawen

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Beawen#6452

Elmaslar
322
Puanlar
4.775
Yer
İzmir
Minecraft
UmutEren
bir şey soracağım şimdi ben yanlış bir isim koydum diyelim onu rapor sistemi ile değiştiremez miyim bir kereye mahsus?
yanlış anlamayın bilmediğinden soruyorum @sh6ke @Lynchs

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
15.775
Minecraft
YunusCanGungordu
bir şey soracağım şimdi ben yanlış bir isim koydum diyelim onu rapor sistemi ile değiştiremez miyim bir kereye mahsus?
yanlış anlamayın bilmediğinden soruyorum @sh6ke @Lynchs
Duruma göre inisiyatif uygulanabilir. Bu gibi vakalarda yetkililerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

praG

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

praG Çek Cumhuriyeti

Elmaslar
1
Puanlar
125
Minecraft
prag
ya para ya da öpücük vermen lazm

Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi
Niye ad değiştiremiyoruz her sunucu adı değişince hesap değişiyorum @staffy2dev duy sesimi

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA
Niye ad değiştiremiyoruz her sunucu adı değişince hesap değişiyorum @staffy2dev duy sesimi
Özel üyelik almanın bir artısı olmalı. Çok pahalı olmayan premium üyeliği alarak ayda bir kez bu değişikliği yapabiliyorsun.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Özel üyelik almanın bir artısı olmalı. Çok pahalı olmayan premium üyeliği alarak ayda bir kez bu değişikliği yapabiliyorsun.
MC-TR Dönator aldığımda ismimi değişememiştim üyeliğimin bittiği tarihe denk geldiği için insiyatifle yaklaşılır mı acb?

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Merhaba sevgili üyeler öncelikle,

Günaydın! Önerileriniz ve şikayetleriniz benim ve bu forumun gidişatı için önemli oluyor. Öncelikle soruya cevap olarak: "Stajyer Moderatörümüzün dediği gibi Özel Üyelik alarak ismini 'ayda 1 kereliğine mahsus' değiştirebilirsin." Önerilere gelecek olursak, elbette haklısınız. Bu önerilerinizi bir yere toplayıp gerek sohbet amaçlı düzenlediğimiz sesli kahve sohbetlerinde, diğer platform ortamlarında söylüyoruz.

Yeni gelecek güncelleme ile beraber bu önerileri düşünüp tekrar geri dönüş sağlayacağım. Mevcut olan üyeliklere büyük güncellemeler, yamalar gelebilir hem bu Gelişim Günleri ile beraber. Özel Üyeliklerin daha renkli, farklı ve diğer ek özellikler ile ayrıcalıklara sahip olması herkesin hakkı ki o yüzden o üyelikleri alıyoruz. Önerilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, çok yakın bir sürede açıklanacak...

upps, spoiler verelim. çok yakında. belki bu gün?

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Merhaba sevgili üyeler öncelikle,

Günaydın! Önerileriniz ve şikayetleriniz benim ve bu forumun gidişatı için önemli oluyor. Öncelikle soruya cevap olarak: "Stajyer Moderatörümüzün dediği gibi Özel Üyelik alarak ismini 'ayda 1 kereliğine mahsus' değiştirebilirsin." Önerilere gelecek olursak, elbette haklısınız. Bu önerilerinizi bir yere toplayıp gerek sohbet amaçlı düzenlediğimiz sesli kahve sohbetlerinde, diğer platform ortamlarında söylüyoruz.

Yeni gelecek güncelleme ile beraber bu önerileri düşünüp tekrar geri dönüş sağlayacağım. Mevcut olan üyeliklere büyük güncellemeler, yamalar gelebilir hem bu Gelişim Günleri ile beraber. Özel Üyeliklerin daha renkli, farklı ve diğer ek özellikler ile ayrıcalıklara sahip olması herkesin hakkı ki o yüzden o üyelikleri alıyoruz. Önerilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, çok yakın bir sürede açıklanacak...

upps, spoiler verelim. çok yakında. belki bu gün?
Dönatör'üm varken nick değiştiremiyordum çünkü üyeliğimin bitiş tarihine denk geliyordu :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı