Sol Reklam
Sağ Reklam

Faction neden tutmuyor?

Faction neden tutmuyor?

• İnsanların eğlence anlayışı değişti.

Oylar: 9 50,0%
  • Sunucular beklentileri karşılamıyor.

Oylar: 9 50,0%

• Oy Verenler
    18
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M

Midgard

Ziyaretçi
Belki de 2014'de oynayan kişiler büyümüştür ve artık oyun oynayacak vakitleri yoktur?
yalnız ben öyle düşünmüyorum yaşıtlarım geçen zamanda büyüdü ve zamanı idare etmeyi öğrendi fakat yinede kafa dağıtmak için pubg, wow, cs go gibi oyunlarda takılıyorlar. özellikle şu covid döneminde insanlar dahada eve tıkıldı ve onlar için en ucuz eğlence bilgisayar oyunları oldu

HyperionDev

demon mode inside of an angel
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
OP olayı geldi geleli mc piyasası ölüyor, yakında da sonu gelir.

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis

Sunucular beklentileri karşılamıyor.​

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Şahsen Ben Hala Faction'u Çok Seviyorum Oynamak Sarıyor Hele ki emek faction ise tadından yenmez :;p

Xenovac

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Xenovac#1517

Elmaslar
25
Puanlar
6.360
Minecraft
Xenovac
Söylemem gerekirse hiç bir faction server kurucusu biz eğlenelim diye bir sunucu açmıyor aksini idda eden kendini tanımıyordur
şu var ki orman evet orman gördünüzmü hiç bir sunucuda ormanın küçük bi alan ve etrafında anarşhist klanların tuzakları ile kaplayıp ormana dağılmalarını engellemediği bir sunucu eminim ki görmediniz olay bu oyuncular bıktı oyuncular ormanın içden içe anlamasalarda ormanın büyük bi claim alanına sahip olmasını istiyor hatta bir çok insan randomtp olmasını istiyor survival gibi ki insanlar krallıklar inşa edebilsin tuzaklarla lavlar la ormanı mahvetmesin isteniliyor fakat bir insan ne gördüğünü hiç değiştirmeden sunma fikrini ne zaman bırakır ise o zaman başarılarına ulaşabilir aaa sunucu açtım sadece açtım peki güzel bir sunucu açan insan ne der haha sonunda istediğim sunucu oldu yeni bir hesap açıp bende kasılıp oynuyayım der neyse çok uzatmıyayım anlaşılmışdır sanırsam iyi günler.

Xenovac

Discord:

Xenovac#1517

Elmaslar
25
Puanlar
6.360
Minecraft
Xenovac
Malesef yok gibi bişey. Kendi launcherinizi çıkartmalısınız ve her türlü korumayı eklemelisiniz. Launcherinizin korumasını bypasslayan ghost clientleri tespit edip sürekli olarak güncellemeniz gerekmekte.
ghost client sadece bulunamayan bir hile normal bir koruma tarafından bile alaşşağı edilebir ghost client engellenmesi için launcher e gerek yok düzgün korumalar ile yok edilebilecek basit bir hile hypixel launcheri yok ama kaç kişinin hypixel de 1 günden fazla aynı hileyi kullanabildiğini gördün hayır ghost client aac lerin seni aradığında bulunmasını engellemek için tasarlanmış birşey sadece

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Bana sorarsan artık minecraft sadece arkadaşlarla eğlenceli oluyor. Onun dışında teksen ve bir sunucuya girip oraya emek vermek istiyorsan. Çok hayal kurma derim. Factions piyasısı en sevdiğim oyunlardan biri de olsa. Günümüzde şu an Skyblock için çok değişik işler ile uğraşıyorlar. Zaten benim için Minecraft çoktan öldü. :(

gorkemg296

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
Ankara
Artık nedense faction gerçekten tutmuyor, diğer oyunlara kaydılar survival gibi.

F

fleco

Ziyaretçi
Kime göre neye göre? Düzgün bir kitlen var ise neden tutmasın hocam, gidip para harcamayı sevmiyorsanız, zaten sunucu açmayın.. Kıytırık paketler ile sunucu açmayın, açık bırakmayın. O oyuncuya hediye verip diğerine vermemezlik yapmayın, belirli düzgün etkinlikleriniz olsun. Oyuncularınız ile faşır feşir olun. Gerisi gelecektir zaten.. Düzgün gecikme (ms) olmadan oynatırsan. Sunucudan daha çıkmak istemem ben.

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
ghost client sadece bulunamayan bir hile normal bir koruma tarafından bile alaşşağı edilebir ghost client engellenmesi için launcher e gerek yok düzgün korumalar ile yok edilebilecek basit bir hile hypixel launcheri yok ama kaç kişinin hypixel de 1 günden fazla aynı hileyi kullanabildiğini gördün hayır ghost client aac lerin seni aradığında bulunmasını engellemek için tasarlanmış birşey sadece
Ghost Client = Legit Hack

Legit Hack'in ne olduğunu bilmiyor isen şöyle anlatayım. Normal bir oyuncu gibi oynuyorsun ama hilesin. Normal birisi en fazla 3 blok vuruyor legit ile en fazla 3.5'a kadar çıkıyorsun ve normal birisi gibi oynadığın için hile koruması fark etmiyor. Freeze yediğinide yani bilgisayarını kontrol etmek istediklerinde ise programdaki tek tuş ile hileyi görünmez hale getiriyorsun ve kontrolcü hileni bulamıyor.

Xenovac

Discord:

Xenovac#1517

Elmaslar
25
Puanlar
6.360
Minecraft
Xenovac
Ghost Client = Legit Hack

Legit Hack'in ne olduğunu bilmiyor isen şöyle anlatayım. Normal bir oyuncu gibi oynuyorsun ama hilesin. Normal birisi en fazla 3 blok vuruyor legit ile en fazla 3.5'a kadar çıkıyorsun ve normal birisi gibi oynadığın için hile koruması fark etmiyor. Freeze yediğinide yani bilgisayarını kontrol etmek istediklerinde ise programdaki tek tuş ile hileyi görünmez hale getiriyorsun ve kontrolcü hileni bulamıyor.
tabi kontrolcü script bilgisine sahipse bu iş yatar :D

Mikaelson

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Mikaelson#1905

Elmaslar
9
Puanlar
2.045
Yer
OYNA.SUFMEN.NET
Minecraft
iMikaelson
Facebook
Murat Emre Kızılelma
Twitter
muratemrekzlm
Toxic kitlesinden ötürü tabiikide

0

0Halley

Ziyaretçi
Arkadaşlar 2014 civarı faction sunucularında(curcunacraft gibi) takıldığımı ve baya eğlendiğimi hatırlıyorum. Bir süre önce wowa ara verdip minecrafta geri döndüm fakat çoğu faction serverinin 100 kişiyi geçemediğini gördüm. Farkettiğim kadarıyla insanlar artık skyblock ve minigame e sarmış durumda. Factionlar artık neden tutmuyor? Sizce sunucular insanlara istediğini veremiyor mu? Yoksa insanların zevk anlayışımı değişti? Beni aydınlatırsanız sevinirim
Ben açıkçası ilk minecrafta başladıgımda hunger games ünlüydü ondan başka bir sey oynamiyordum.Skyblock tarzi oyunlari 2 yıl önce keşfettim.Faction survival gibi oyunlari oynamaya çalıştım fakat oynayamadım.Bence sunucular oyunculari faction konusunda mutlu edemiyorlar

ramazan4321

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

! 么 Zeus ?#8855

Elmaslar
12
Puanlar
13.545
Minecraft
UcakTeknisyeni
eski kitle artık minecraft oynamıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı