Sol Reklam
Sağ Reklam

Faction neden tutmuyor?

Faction neden tutmuyor?

• İnsanların eğlence anlayışı değişti.

Oylar: 9 50,0%
  • Sunucular beklentileri karşılamıyor.

Oylar: 9 50,0%

• Oy Verenler
    18
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M

Midgard

Ziyaretçi
Arkadaşlar 2014 civarı faction sunucularında(curcunacraft gibi) takıldığımı ve baya eğlendiğimi hatırlıyorum. Bir süre önce wowa ara verdip minecrafta geri döndüm fakat çoğu faction serverinin 100 kişiyi geçemediğini gördüm. Farkettiğim kadarıyla insanlar artık skyblock ve minigame e sarmış durumda. Factionlar artık neden tutmuyor? Sizce sunucular insanlara istediğini veremiyor mu? Yoksa insanların zevk anlayışımı değişti? Beni aydınlatırsanız sevinirim

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Bütün eski pvp kitlesi artık minecraft oynamıyor ve önceden yaygın olmayan GHOST CLIENT hilelerin sayısı aşırı derece de arttığı için insanlar oyundan sıkıldı ve oynamıyor.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Sadece factionlar değil reis. Survival sunucularda titanyumun açılması ile bitmeye başlamıştı. Şu an tam anlamıyla kitlesi bitti.

M

Midgard

Ziyaretçi
Bütün eski pvp kitlesi artık minecraft oynamıyor ve önceden yaygın olmayan GHOST CLIENT hilelerin sayısı aşırı derece de arttığı için insanlar oyundan sıkıldı ve oynamıyor.
Peki bu ghost client vb. clientleri engellemenin yolu yok mu? Gerekirse paralı pluginlerle

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Peki bu ghost client vb. clientleri engellemenin yolu yok mu? Gerekirse paralı pluginlerle
Malesef yok gibi bişey. Kendi launcherinizi çıkartmalısınız ve her türlü korumayı eklemelisiniz. Launcherinizin korumasını bypasslayan ghost clientleri tespit edip sürekli olarak güncellemeniz gerekmekte.

M

Midgard

Ziyaretçi
Malesef yok gibi bişey. Kendi launcherinizi çıkartmalısınız ve her türlü korumayı eklemelisiniz. Launcherinizin korumasını bypasslayan ghost clientleri tespit edip sürekli olarak güncellemeniz gerekmekte.
Ama yinede çok kötümser düşünmemek lazım değil mi? Çünkü birkaç büyük sunucu dışında kalan serverlar launcher kullanmadan yollarına devam ediyorlar çünkü. Yoksa durum baya kötü :(

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Ama yinede çok kötümser düşünmemek lazım değil mi? Çünkü birkaç büyük sunucu dışında kalan serverlar launcher kullanmadan yollarına devam ediyorlar çünkü. Yoksa durum baya kötü :(
Zaten bu launcher olayını yapmanız için sunucunuz en az +500 çekmesi lazım. Launcher dışında Matrix anti hile korumasını satın alıp test ederek sunucunuza göre bir ayar yapıp 5-10 kişilik bir yetkili ekibiyle sürekli olarak sunucunuzda aktif pvpleri izleyip hileleri tespit eden yetkililer alarak sunucunuzu koruyabilirsiniz.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bence artık insanların eğlence anlayışı değişti, Faction sunucularından Survival sunucularına ciddi bir geçiş var. Oraya odaklanılması gerekiyor :)

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Mesele sadece hile değil oyuncu kitlesi çok değişti. Şuan mevcut oyuncu kitlesi "OP ULTRA OP OP OP 500000 ELMASSS", "ÇOK KOLAY OP GEL VİP VAR", "HER GELENE VİİPPPPP KOŞŞŞŞŞŞ" gibi başlıklar görmediği sürece adam akıllı sunuculara bakmıyorlar bile bu yüzden hak etmesi gereken sunucular hak ettiği oyuncu sayılarına ulaşamıyor; hak ettikleri sayıya ulaşamadıkları için çoğu kapanıyor ve açmak isteyenler de açmıyor. Oyuncular bu şekilde düşünmeseydi her sunucu özgün bir oyun üretme yarışında olurdu.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
TheLegend'in dediği gibi op faction dedikleri hile ile oynanan faction türü bi ara parladı ve söndü o sönmeyle faction kitlesine bitirdi.​

M

Midgard

Ziyaretçi
TheLegend'in dediği gibi op faction dedikleri hile ile oynanan faction türü bi ara parladı ve söndü o sönmeyle faction kitlesine bitirdi.​
peki günümüzde sizce emek factionun şansı var mı? yoksa faction tamamen bitti mi?

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
peki günümüzde sizce emek factionun şansı var mı? yoksa faction tamamen bitti mi?
Millet emek vermek istemiyor ki çıkarsa 4-5 kişi emek veriyor sunucuda 4-5 kişi ile dönmüyor.

M

Midgard

Ziyaretçi
Millet emek vermek istemiyor ki çıkarsa 4-5 kişi emek veriyor sunucuda 4-5 kişi ile dönmüyor.
benim kafamda bir emek faction projesi var fakat dediğin gibi sanırsam bir ekiple girmek gerekiyor. mapı plugini siteyi çözerim zaten para ile olan şeyler bunlar

minatodr1

"minatodr1.design"
Elmaslar
239
Puanlar
6.885
Yer
Japan
Belki de 2014'de oynayan kişiler büyümüştür ve artık oyun oynayacak vakitleri yoktur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı