Sol Reklam

euxx007 │Skyblock Eklenti Paketi Tanıtımı

Sizce nasıl?

• Bu ne böyle daha gelişmesi lazım.

• Diğer sunucular bunları yapmaya üşeniyor ama sen toplamışsın tebrikler!

• Güzel olmuş, beğendim!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EuX_tr

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
0
axpekt#4241 ekle ekran paylaşayım bide ordan alayım aklını <3

Ozngky

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
EVET ŞİMDİ CANIM KARDEŞLERİM Bİ O PAKETİN ÖZELLİKLERİNİ BİRDE BENİM PAKETİN ÖZELLİKLERİNİ KARŞILAŞTIRALIM TABİ SİZİN BÖYLE BİR YETENEĞİNİZ VARMI BİLMİYORUM AMA BEN SİZİN İÇİN YAPAYIM

GÖREV ÖZELLİĞİ TUTUYOR FAKAT O PAKETTE 120+ BENDE İSE 200+ GÖREV BULUNUYOR BUNU AKLINA SOK DCDEN EKLERSEN EKRAN GÖRÜNTÜSÜDE ATARIM GÖREVLERE DAİR

ADA YÜKSELTMELERİ ÖZELLİĞİ AYNI BUNDA 4 TANE VAR FAKAT BENDE 3 TANE BULUNUYOR, AYRICA YÜKSELTMEDEN EV YÜKSELTMESİNE VB TIKLADIĞINDA YENİ MENÜ AÇILIYOR BENDE İSE DİREK UPGRADE YAPIYOR!!

HUNİ ŞEYLERİ AYNI OLMUŞ ONUN FARKINDAYIM FAKAT EKLENTİNİN DEVELOPERİ BU ADAM DEĞİL

SPAWNER UPGRADE VE CUSTOMDROPLAR BENDE YOK

ÖDÜLLER BENDE YOK

BOUNTY Yİ DAHA EKLEMEDİM TÜRKÇELEŞTİRİYORDUM
,
BU ADAMDA 7 BENDE İSE 4 TANE KASA VAR

ÖZEL BÜYÜLER AYNI

KİT MENÜSÜ BURADA KATEGORİLENMİŞ FAKAT BEN TEK MENÜYE YAPTIM

TOKENSHOPTAKİ ÖĞELER FARKLI AYRICA TOKENLERİ AYNI YOLLARDAN KAZANILMIYOR BU ADAMINKİYLE

BU ADAMDA ENVOY YOK BENDE VAR

PARA MAKİNELERİ SADECE BENDE VAR

HARVESTERHOE ÖZEL KODLAMA BİR PLUGİN SADECE BENDE VAR

GİZEMLİSPAWNER SADECE BENDE VAR

ÖZEL SANDIKLAR SADECE BENDE VAR (O ADAMDA GÖREMEDİM)

XP KORUMA BENDE VAR

GALAKSİ ZIRHLARI , GECE GÖRÜŞÜ , BOSSLAR , MİNYATÜRLER, ÖZEL ZIRHLAR , KELİME OYUNLARI , ÖZEL MADENLER SADECE BENDE VAR

RÜTBE SAYILARI VE RÜTBE ADLARI FARKLI(VIP)

Tabi bunlarıda görmediysen bide discord vereyim oradan görüşelim ekran açayımda
Dostum plugini editleyerek senin paketin olmuyor bunu anlatmaya çalışıyorum görev ekleyerek yada kasa silerek vs kendin paketin diye yutturamazsın ve terbiyeni takınmanı lütfediyorum tabi öyle bir şey mümkünse. @Hai @Cremranyec78 Yetkililer gerekli hususları yaparsa sevinirim :)

EuX_tr

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
0
Dostum plugini editleyerek senin paketin olmuyor bunu anlatmaya çalışıyorum görev ekleyerek yada kasa silerek vs kendin paketin diye yutturamazsın ve terbiyeni takınmanı lütfediyorum tabi öyle bir şey mümkünse. @Hai @Cremranyec78 Yetkililer gerekli hususları yaparsa sevinirim :)
forumdan banlıyım sırf eski hesabıma girdim senin bu suçlamalarına cevpa vermek için bu kasaların adı ve içindeki öğelerde farklı, ayrıca plugin silme vb yok şimdi ben burda terbiyemi takındıkça sen benim üstüme geleceksin beni boş yere suçlamana gerek yok ben burada sana ciddi ciddi diyorum gel ekran görüntüsü paylaşayım bütün inanmayan arkadaşlarada sanada

Ozngky

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
forumdan banlıyım sırf eski hesabıma girdim senin bu suçlamalarına cevpa vermek için bu kasaların adı ve içindeki öğelerde farklı, ayrıca plugin silme vb yok şimdi ben burda terbiyemi takındıkça sen benim üstüme geleceksin beni boş yere suçlamana gerek yok ben burada sana ciddi ciddi diyorum gel ekran görüntüsü paylaşayım bütün inanmayan arkadaşlarada sanada
Gereksiz. anlayan anlamış zaten anlamayanlara inandırmaya devam et sen ;)

EuX_tr

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
0

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
EVET ŞİMDİ CANIM KARDEŞLERİM Bİ O PAKETİN ÖZELLİKLERİNİ BİRDE BENİM PAKETİN ÖZELLİKLERİNİ KARŞILAŞTIRALIM TABİ SİZİN BÖYLE BİR YETENEĞİNİZ VARMI BİLMİYORUM AMA BEN SİZİN İÇİN YAPAYIM
GÖREV ÖZELLİĞİ TUTUYOR FAKAT O PAKETTE 120+ BENDE İSE 200+ GÖREV BULUNUYOR BUNU AKLINA SOK DCDEN EKLERSEN EKRAN GÖRÜNTÜSÜDE ATARIM GÖREVLERE DAİR
ADA YÜKSELTMELERİ ÖZELLİĞİ AYNI BUNDA 4 TANE VAR FAKAT BENDE 3 TANE BULUNUYOR, AYRICA YÜKSELTMEDEN EV YÜKSELTMESİNE VB TIKLADIĞINDA YENİ MENÜ AÇILIYOR BENDE İSE DİREK UPGRADE YAPIYOR!!
HUNİ ŞEYLERİ AYNI OLMUŞ ONUN FARKINDAYIM FAKAT EKLENTİNİN DEVELOPERİ BU ADAM DEĞİL
ÖDÜLLER BENDE YOK
,
ÖZEL BÜYÜLER AYNI
TOKENSHOPTAKİ ÖĞELER FARKLI AYRICA TOKENLERİ AYNI YOLLARDAN KAZANILMIYOR BU ADAMINKİYLE
XP KORUMA BENDE VAR
GALAKSİ ZIRHLARI , GECE GÖRÜŞÜ , BOSSLAR , MİNYATÜRLER, ÖZEL ZIRHLAR , KELİME OYUNLARI , ÖZEL MADENLER SADECE BENDE VAR
.

EuX_tr

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
0
72738

bi karşılaştır bunlardan tabi 3-5 gereksiz sistemi olan sunucunada araklarsın bikaç tanesini

R7flex

Sihirli Blok yakında sizlerle.
Elmaslar
122
Puanlar
6.805
Yer
1
Minecraft
R7flex

ÖDÜLLER BENDE YOK

,

ÖZEL BÜYÜLER AYNI

XP KORUMA BENDE VAR

Tamam maden öyle diyorsun dosya tarihini atarmısın?

EuX_tr

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
0

Jcicosn

Hayata küskün bir öğrenci

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Dosyalar başka başka paketler alınıp editlenmiş birde ben vurayım ayrıca paket editlemek bu işin başıdır sistemler başka yerlerlerden toplama olabilir adam zaten size satıyorum lan 50 Euro dememiş zaten bu forumda tak diye 50 Euro çıkarıp atabilecek bir insan da yok.Ha beğenmedin mi sana zorla itelemiyor.Ayrıca herkes bu işi sıfırdan yapmıyor kimse de yapmak zorunda değil beğenmiyorsanız bir kişi yazdıysa Elmas verir geçersin bin defa aynı şeyi yazmışsınız.Şimdi bir daha susturulurum diye şunuda yazayım bazı insanlar 50 Euro takmış olabilir git plugin fiyatlarına bak burada laf yetiştirmeden

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
Dosyalar başka başka paketler alınıp editlenmiş birde ben vurayım ayrıca paket editlemek bu işin başıdır sistemler başka yerlerlerden toplama olabilir adam zaten size satıyorum lan 50 Euro dememiş zaten bu forumda tak diye 50 Euro çıkarıp atabilecek bir insan da yok.Ha beğenmedin mi sana zorla itelemiyor.Ayrıca herkes bu işi sıfırdan yapmıyor kimse de yapmak zorunda değil beğenmiyorsanız bir kişi yazdıysa Elmas verir geçersin bin defa aynı şeyi yazmışsınız.Şimdi bir daha susturulurum diye şunuda yazayım bazı insanlar 50 Euro takmış olabilir git plugin fiyatlarına bak burada laf yetiştirmeden
Ayrıca herkes bu işi sıfırdan yapmıyor

derken? Nereden biliyorsun? Bir kisi böyle yapıyor sa Herkes böyle yapıyor diyemezsin!

Files

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
MrC3TR
Gayet başarılı MC MARKET Yönetimi sizin ile gurur duyuyor!

Jcicosn

Hayata küskün bir öğrenci

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Ayrıca herkes bu işi sıfırdan yapmıyor

derken? Nereden biliyorsun? Bir kisi böyle yapıyor sa Herkes böyle yapıyor diyemezsin!
Dediğimi anlamamışsın herkes eklentiyi kodlayarak veya alıntı yapmadan yapmıyor şunu göster o zaman bana eklentileri kendi kodlayıp mapi kendi yapan ikisi aynı anda sizde sonuçta eklentiyi alırken o eklenti başkasının emeği o yüzden kendim yaptım vs diyemezsin kendin yapman için içindekilerinde senin olması lazım sizin yapılan toplama PC gibi birşey bir markanın Çin’de toplatıp made in Turkey demesi gibi

Burakcan

Web Developer
Emektar

Discord:

matta#7310

Elmaslar
716
Puanlar
14.520
Minecraft
matta76
Konu tartışma içerdiği için arşive taşınıyor, iyi forumlar.

K&A.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı