Sol Reklam

euxx007 │Skyblock Eklenti Paketi Tanıtımı

Sizce nasıl?

• Bu ne böyle daha gelişmesi lazım.

• Diğer sunucular bunları yapmaya üşeniyor ama sen toplamışsın tebrikler!

• Güzel olmuş, beğendim!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Pakete 10 üzerinden oy vermek gerekirse 10/4 çünkü paket sistemleri neredeyse hepsi aynı huni sistemleri odaklı olarak yapılmış sunucuda ne kadar çok huni kullanılırsa o kadar lag yapar veya çok iyi optimizasyon yapıcaksın başka çözüm bulamazsın ayrıca scorebroad çok modern tarz olmuş bide tab resmini eklemeyi unutmuşsun :)

MustafaBingul

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

BingulHan#4136

Elmaslar
143
Puanlar
7.085
Yer
Türkiye
Minecraft
BingulHan
Güzel bir paket, devamınızı beklıyorum iyi forumlar

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0
İşte bu hoşuma gitti! Eline sağlık gayet güzel.

Sabinushka

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
150
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
Biraz Daha Geliştirmelisin Para Makinesi Firkrinide Benden Almışsın Daha Özgün İçerikli bir Paket Yapmalisin + huni sisteminde bile benden özentilik yapmışsıon :D

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
Biraz Daha Geliştirmelisin Para Makinesi Firkrinide Benden Almışsın Daha Özgün İçerikli bir Paket Yapmalisin + huni sisteminde bile benden özentilik yapmışsıon :D
Hayır, seni ilk defa görüyorum ayrıca bu eklentiler spigotmc'de yayınlanan ücretsiz eklentiler.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi bütün yorumlarınız için teşekkür ederim biraz sert şekilde eleştirmem gerek sizin bu davranışlarınızı.
Bu eklentiler spigotmc üzerinden paylaşılmış sizin kendi kodlamanız değil, atın sunucunuzu bakalım ben burda seni hiç tanımadım görmedim inanmayabilirsinde bu senin düşüncen fakat bu fikirleri ben bir sunucuda değil başka bir forumda satılan bir paketten gördüm beğendim ekledim.

Pakete 10 üzerinden oy vermek gerekirse 10/4 çünkü paket sistemleri neredeyse hepsi aynı huni sistemleri odaklı olarak yapılmış sunucuda ne kadar çok huni kullanılırsa o kadar lag yapar veya çok iyi optimizasyon yapıcaksın başka çözüm bulamazsın ayrıca scorebroad çok modern tarz olmuş bide tab resmini eklemeyi unutmuşsun :)
Evet 10/4 bilmiyorum bana düşük geldi ama sizin fikriniz teşekkürler, pakette sadece 1 tane huni eklentisi var bakarsanız zaten özelliklerden hangisinin huni üzerine bağdaştırılmış olduğunu, oyun huni ile değil savaş ile ilerliyor ne kadar vanilla büyülerle gelişme olsada bunları dahada eğlenceli yapmak için özel büyüler getirdim, oyuncularda vip kazanabilsin diye bosslar ekle
Pek yeni bir şey göremedim. Yeni şeyler eklemelisin.
Evet burdaki şeyler size göre yeni olmayabilir, fakat ben paylaşılan/satılan hiçbir pakette, açılan pekçok sunucuda bu özellikleri göremiyorum

Son düzenleme:
S

sooply

Ziyaretçi
Hayır, seni ilk defa görüyorum ayrıca bu eklentiler spigotmc'de yayınlanan ücretsiz eklentiler.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi bütün yorumlarınız için teşekkür ederim biraz sert şekilde eleştirmem gerek sizin bu davranışlarınızı.

Bu eklentiler spigotmc üzerinden paylaşılmış sizin kendi kodlamanız değil, atın sunucunuzu bakalım ben burda seni hiç tanımadım görmedim inanmayabilirsinde bu senin düşüncen fakat bu fikirleri ben bir sunucuda değil başka bir forumda satılan bir paketten gördüm beğendim ekledim.

Evet 10/4 bilmiyorum bana düşük geldi ama sizin fikriniz teşekkürler, pakette sadece 1 tane huni eklentisi var bakarsanız zaten özelliklerden hangisinin huni üzerine bağdaştırılmış olduğunu, oyun huni ile değil savaş ile ilerliyor ne kadar vanilla büyülerle gelişme olsada bunları dahada eğlenceli yapmak için özel büyüler getirdim, oyuncularda vip kazanabilsin diye bosslar ekle

Evet burdaki şeyler size göre yeni olmayabilir, fakat ben paylaşılan/satılan hiçbir pakette, açılan pekçok sunucuda bu özellikleri göremiyorum

Gözden kaçırmış olabilirsiniz, ama "[0] NickNameXX >>" prefixlerini her yerde görüyorum. Bari şu [0] şeysini değiştirin.

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
Gözden kaçırmış olabilirsiniz, ama "[0] NickNameXX >>" prefixlerini her yerde görüyorum. Bari şu [0] şeysini değiştirin.
Takıldığınız tek şey bumu? teşekkürler anladım

S

sooply

Ziyaretçi

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
Hayır sadece bu değil. Ben sadece buna takılmadım.
Tamam söyle o zaman? bende neden olduğunu düşüneyim dimi? oynama yaparım belki üstünde

Mahteus

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Mahteus#0015

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
Mahteus
Başarılı bir paket fakat çok fazla göz yoran sistem mevcut, sistemlerine sağlam bir ayar ve konu ayarlaması yapılmalı. Oyun içi prefixler çok fazla göz alıyor biraz daha az renklendirme kullanmanı tavsiye eder ve şiddetle öneririm. Ellerinize sağlık umarım daha iyisini görürüz!

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007

Grubby

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Grubby#2112

Elmaslar
26
Puanlar
0
Facebook
Grubby
Twitter
Grubby
Paket güzel gözüküyor, başarılar dilerim.

Bazı forum kullanıcıları "geliştirilmeli" diyerek mesaj mı kasıyor, konuyu mu baltalıyor anlaşılmıyor. Geliştirilmeli diyenler bir zahmet neresi geliştirilebilir, neler eklenebilir bunları da belirtsin ki, paket yapımcısı diğer sürümlerinde söylediklerini eklesin.

- Herkese kolay gelsin. Elmas verdim :)

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
Tag lar geliştirilmesi gerek. Paket geliştirmelere açık. Başarılar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı