Sol Reklam

Çözüldü eRankUp verdiğim komutu çalıştırmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

memoli87

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

sadamost#4109

Elmaslar
7
Puanlar
960
Minecraft
sadamost
Merhabalar, ben eRankUp eklentisini kullanıyorum, oyuncular rütbe atladıktan sonra para vermesini istiyorum ve komutu yazıyorum fakat rütbe atladıktan sonra para vermiyor ya da groupmanagerdan grup degiştirmesi için komutu giriyorum fakat yine rütbe atladıktan sonra degiştirmiyor. Komutları doğru yazdığımdan da eminim. Bunu nasıl çözebilirim? Ekran görüntüsünü aşsağıya bırakıyorum.

Ekler

• qweeeeee.PNG
    qweeeeee.PNG
    26 KB · Görünt.: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
C

CabirefexTR

Ziyaretçi
eklentinin çalışması için gerekli eklentiler bulunuyormu

memoli87

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

sadamost#4109

Elmaslar
7
Puanlar
960
Minecraft
sadamost
evet var ben sadece belirli rütbedeki oyuncuların nether gitmesini istiyorum onuda işte rütbe atladıktan sonra groupmanagerden gitmesi için gruba atacak ama işte verilen komutu uygulamıyor

C

CabirefexTR

Ziyaretçi
hocam isterseniz oyuncular kendisi rankıp yapsın bu skriptle belirli bir ranka ulaşan oyuncuların nethere gitmesini sağlabilirsiniz.

on portal enter: #herhangi bir portala giriş tetikleyicisi
if event-player's group isn't "vip": #eğer tetikleyicideki ele alınan hedefin grubu "vip" değil ise
cancel event #eylemi durdur
send "&c&lHATA: &6End'e &7veya &4Nether'a &7gitmek için &e&lVIP &7olmalısın." to player #tetikleyicideki ele alınan hedefe tırnak işaretleri içindeki mesajı gönder
stop #durdur

memoli87

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

sadamost#4109

Elmaslar
7
Puanlar
960
Minecraft
sadamost
hocam isterseniz oyuncular kendisi rankıp yapsın bu skriptle belirli bir ranka ulaşan oyuncuların nethere gitmesini sağlabilirsiniz.

on portal enter: #herhangi bir portala giriş tetikleyicisi
if event-player's group isn't "vip": #eğer tetikleyicideki ele alınan hedefin grubu "vip" değil ise
cancel event #eylemi durdur
send "&c&lHATA: &6End'e &7veya &4Nether'a &7gitmek için &e&lVIP &7olmalısın." to player #tetikleyicideki ele alınan hedefe tırnak işaretleri içindeki mesajı gönder
stop #durdur
bu skripti yaptım olmadı o yüzden gruopmanagerden grup açtım belirli grup gitsin diye onuda komut bölümüne atadım gördügün ss deki gibi işte ama komutu çalıştırmıyor

C

CabirefexTR

Ziyaretçi
yazdığınız komutların başına / koyarak oyundan çalıştırmayı deneyin çalışırsa dönüş yapın

C

CabirefexTR

Ziyaretçi
%player değil %player%
yapmanız lazım

emre.

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

emre.#4570

Elmaslar
26
Puanlar
2.055
Minecraft
Rikitiki123
Merhabalar Memoli87, Altını Çizdiğim Satırı kapatmamışınız ve Hatayı burda vermekte.
Bide perm verme plugini olarak hangisini kullanmaktasınız?
1641507099874.png

Besa

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Besa#3576

Elmaslar
45
Puanlar
1.480
Merhabalar bende erankup pluginini kullanıyorum, oyuncular rütbe atladıktan sonra para vermesini istiyorum komutu yazıyorum fakat rütbe atladıktan sonra para vermiyor ya da groupmanagerdan grup degiştirmesi için komutu giriyorum fakat yine rütbe atladıktan sonra degiştirmiyor, komutları doğru yazıdıgımdan eminim bunu nasıl çözebilirim? ekran görüntüsünü aşşagıya bırakıyorum en aşşağıda commands bölümü var.
%player_name% dener misiniz ? Eğer yer tutucu yüklü değilse de önce yer tutucuyu yüklemeniz gerekiyor. "/papi ecloud download player" yazarak yükleyebilirsiniz.

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Kullandığın eklentini birçok hatası bulunmakta geliştiricisi de uzun zamandır geliştirmiyor zaten. Kullanmanı önermem. Forumda rütbe eklentileri ile alakalı konular bulunmakta incelersen yardımı olacaktır.

islamreyz

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

islam.reyz#9992

Elmaslar
14
Puanlar
925
Yer
İzmir
Minecraft
islamreyz
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı