Tanıtım EpicFurnaces ve EpicHoppers Plugin Tanıtımı | Çok Gelişmiş fırın ve huni sistemi ile serverleriniz coşacak

• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

mhakanki

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
19
Puanlar
2.770
Öncelikle hepinize merhaba oyun severler. Bana göre en gelişmiş fırın ve huni pluginlerini sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyorum.
tabii ki plugin üreticisi songoda firmasının da bana sponsor olması cabası :)
EpicFurnaces ve EpicHoppers Pluginine ait resmi web sitesi için burayı tıkla..

EpicFurnaces Plugini
Bu plugin sayaesinde fırınlara upgrade, hız, item çoğaltma gibi bir çok ek özellikler ekleyebiliriz. Plugin detaylı anlatımı alt kısımdaki videoda mevcut.

EpicHoppers Plugini
Bu plugin sayaesinde hunilere upgrade, hız, item çoğaltma, teleport, gibi bir çok ek özellikler ekleyebiliriz. Epichoppers ile artık serverinizde yüzlerce huni kullanmak zorunda kalmayacak oyuncularınız. Hem oyuncularınız için pratiklik hemde serverinizdeki lagın önüne geçmiş olursunuz. Plugin detaylı anlatımı alt kısımdaki videoda mevcut.

İYİ SEYİRLER DİLİYORUM..

Furkan14456

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
44
Puanlar
490
Discord
Furkan14456#3809
Minecraft
Furkan14456
Başarılı Bir tasarım İyi Forumlar

SYN_T3SL4

Ancak Kendinde Devrim YapabiIen Devrimci OIabiIir!
hoYazar?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
726
Puanlar
4.290
Steam
multinitrogms
Discord
Halil#4439
EpicHoppers'tan ziyade MFHoppers ı öneririm. Daha stabil ve yapımcısı da daha mantıklı düşünüyor :D Onun dışında Songoda ekibindekilerin kod yapısına da dikkat etmek gerekir. Örneğin şuan bir sunucu açsam sadece Esopun ya da Dorman'ınkileri tercih ederdim.

mhakanki

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
19
Puanlar
2.770
EpicHoppers'tan ziyade MFHoppers ı öneririm. Daha stabil ve yapımcısı da daha mantıklı düşünüyor :D Onun dışında Songoda ekibindekilerin kod yapısına da dikkat etmek gerekir. Örneğin şuan bir sunucu açsam sadece Esopun ya da Dorman'ınkileri tercih ederdim.
dediklerinizide incelemek tanıtmak isterim elbette. mutlaka kısa bir süre içinde deniyecem..

Effy Stonem

👑 AnderNetwork.Tk 👑
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
231
Puanlar
1.140
Steam
AnderNetwork.tk
Discord
Davud#3383
Minecraft
dragondemon68
Dede Başarılı bir video Sunucundada oynadım başarılar

AnilTR06

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
12
Puanlar
970
Discord
AnilTR#7185
Minecraft
AnilTR
Elinize sağlık güzel tanıtım olmuş +1
Esop ayrılmış ekipten reis :()

Yukarı