Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı En Kızgın Olduğunuz An

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Ben bir sunucuda iken, bir adamdan para karşılığı kazma alacaktım. O sıralar da dolandırma olaylarını hiç bilmiyordum. Adama parayı verdim, sonra dedi ki "sana şimdi vereceğim dedi" parayı başka bir hesaba yatırmış. Sonra da hesabı kapattı kaçtı. O an çok sinirlenip bacağımı masaya vurmuştum.

E peki sizin anınız? Sizin en kızgın olduğunuz an neydi?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Her yıl düzenli olur. Doğum gününde okulların açılmasından daha ne kötü olabilir?

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Arkadaşlarla toplu olarak VIP alıp sunucuda oynayacaktık. Sunucudaki oyuncularda 15-20 kişi falanız. Zaten 5 kişi bizdik. Sonrasında 20'şer Lira ödedik ve 3 gün sunucuda oynadık. Sunucuda oyuncu sayıları 2. günde baya bi' düştü. Yetkililer tersliyor banlıyor, bizde krallar gibi takılıyorduk. 4. gün sunucuya girelim dedik, sunucu yok? Kurucuya falan ulaşmaya çalıştık, adam her yerden engeli basmış. Sırf 100 lira için böyle bir şey yapıldığı için çok sinirlenmiştim.

qhmetsen

sunolia.keyubu.com
Elmaslar
29
Puanlar
0
Minecraft
qhmetsen
6. sınıfa giderken bilgisayarımı icra almıştı. öfkeyle beraber üzüntü de yaşadım tabi ama aradan 6 yıl geçmesine rağmen daha da çok öfkelendiğim bir an olmadı

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX

Le'louch

Say "bye" to the past, "hello" to the tomorrow.

Discord:

Le'louch#6234

Elmaslar
112
Puanlar
4.170
Minecraft
Lelocuk
Hiçbir zaman.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Her hafta boş bir olaya kızıyorum. En kızdığım olay arkadaşımla sunucu açmıştık ben ne diyorsam o tam tersini söylüyordu bende sonunda kızdım ve "böyle ortaklık hiç olmasın ben kendi yoluma sen kendi yoluna" dedim ve bir daha hiç konuşmadık. Genellikle bu olaylardan nefret ediyorum zaten bir şeyi çok iyi biliyorsam savunurum ve pek bir bilgim yoksa araştırıp bir fikir sunarım fakat insanlar bazen sanki bilerek beni çileden çıkarmak için işler yapıyormuş gibiler.

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Ortağımın beni dolandırması.

Bilge Birisi

HaqusNW.keyubu.com
Elmaslar
4
Puanlar
1.960
Minecraft
Shazam_
Ben bir sunucuda iken, bir adamdan para karşılığı kazma alacaktım. O sıralar da dolandırma olaylarını hiç bilmiyordum. Adama parayı verdim, sonra dedi ki "sana şimdi vereceğim dedi" parayı başka bir hesaba yatırmış. Sonra da hesabı kapattı kaçtı. O an çok sinirlenip bacağımı masaya vurmuştum.

Factions sunucusunda oynuyorduk ahmet diye bir arkadaşım vardı ben bug yapmıştım elle 42 damage vuruyordum güç 2 içinde bu 84e kadar yükseliyordu binevi tek atıyordum. Banlanacağımı anlayınca edit itemlerimi arkadaşım ahmete verdim yaklaşık 80tllik vardı savaşlarda düşürmüştüm çoğunu neyse gittim verdim edit itemleri arkadaşımı gitmiş kendine en iyi vipten almış editlerimi satıp. Arkadaşları doğru seçmek gerek.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN

Elektriğin kesilmesi

SuperjDog01

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

xFaciaqx

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
SuperjDog01
Oyun oynadığım her an sinirliyim nedense oyun oynamayı çok seviyorum ancak olmuyor yani bişeyler beni sinir krizi geçirtmeye yetiyor da artıyor

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Bir tane faction sunucununda coin olarak prizmarin parçacığı vardı biride normal prizmarin parçacığının adını değiştirip pazara koymuştu, bende gittim ona bir sürü para vermiştim, daha kızgın olduğum anlar vardır şuan hiçbirini hatırlamıyorum :D

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
yeğit reğiz ofical konuma yorum yazdığı zaman

rubin

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
260
Puanlar
4.505
Minecraft
mylaa_
Hatırlamıyorum :/

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı