Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

sooply

Ziyaretçi
yeni_logo.png

Minecraft Türkiye - En İşlevsel 3 Rütbe Eklentisi
Yükselmenin vakti gelmedi mi sizce?
Merhaba Minecraft Türkiye ailesi. Genelde destek isteyenler hep bu kısımda takılmaktadır. Bu kısım zor gibi gözükse de gayet basittir. Kısım dediğim sunucunun herhangi bir kısmı işte oraya takmayın siz. Her neyse, bulmakta veya yapmakta zorlanan bazı kişiler var. Bir tık olsun size yardımım dokunsun diye bu konuyu açıyorum. Hadi o zaman, arkanıza yaslanın, tarifi not alırmış gibi kağıt kalemlerinizi hazırlayın. Bu bilgiler az da olsa işinize yarayacaktır! İyi okumalar dilerim...

paidranks.jpg

PaidRanks - Basit ve Kullanışlı

Gerçekten basit ve kullanışlı bir eklenti denilebilir. Sürümüne uygun indirirseniz bir sıkıntı yaşamazsınız. 1.8, 1.9, 1.10 ve 1.11 sürümlerde denenmiş ve çalıştığı belirtilmiştir. Bir sürü eklenti paketlerinde kullanılan bu eklentiyi kesinlikle tavsiye ediyorum. Bazı öğretici videoları bulunmakta. Maalesef doğru düzgün rehber göremedim. Eğer boş bir zaman bulursam yazarım diye düşünüyorum ama söz veremem. Her neyse biraz bu delikanlının özelliklerinden bahsedelim.

Kullanışlı ve bunu daha önce üstte belirttik. Bir çok eklenti paketlerinde kullanılıyor ve bunu da bahsettik. Tek sıkıntısı test edilen sürümlerde bazen hata vermesi veya kullanırken rütbeye yükseltmemesi/gerekli bir yetkinin bulunmadığını söylemesi gibi. Bu sıkıntılar kullanılan başka bir eklentiden falan kaynaklanıyor olabilir. Çakışıp kendini çalıştırmıyor olabilir. Her şey olabilir. Eğer ben bunları göze alacağım diyorsan, gel seni aşağıdaki linke davet edelim...

İndirmek istiyorsan tıkla bana!

pexrankup.jpg

Pex Rankup - Tam Bir Şaheser!

Üsttekinde "Riske giremedim, sunucuya bir şey olur." falan diyorsan, daha alttaki 2 seçeneği unutmuşsun demektir. 1.7-1.10 sürümleri arası çalışır. Bence de güzel bir eklenti çıkmış ortaya. Fonksiyonlar, döngüler falan birleşince bir şaheser koyulmuş ortaya. Yapımcısını tebrik ediyorum. Gelin biraz kendisinden bahsedelim.

Aslında bu da daha basit ve kullanışlıdır diğer eklentilere göre. 2 adım ileride gidiyor PaidRanks'tan. Emekli maaşını almayı unutmuş gibi gözüken bu eklenti, maalesef sadece 1.10'a kadar destekliyor. GUI desteği sürprizini sona saklıyorum. Bunda var diye bir şey demedim, alttaki eklentiyi övüyorum. Her neyse işte, üstteki eklentiden daha sağlıklı ve kullanışlı bence. Tavsiye ederim seve seve. Eğer tavsiyemi önemsedi iseniz, kırmızı halıya yani linke doğru davet ediyorum sizi. İyi kullanmalar dileriz!

İndirmek istiyorsan bana tıkla!

rankup.jpg

Rankup - Rütbe Eklentilerinin Lideri!

Bu lakap yakıştı mı desem, abartı oldu mu desem. Şimdilik buraların kralı diyelim biz. Her neyse diyerek eklentiyi tanıtmaya başlayayım. Bu eklenti, üstte onu az önce gizli gizli övdüğüm gibi bir menüye sahip. /rankup yazıyorsunuz ve karşınıza ilginç bir menü çıkıyor. Zümrüt bloğuna tıklayınca atlıyorsunuz, kızıl taş bloğuna tıklayınca yine aynı rütbede kalıyorsunuz değişen bir şey yok. Ama bence bu listede şuan en iyisi bu.

Üstteki iki eklentiden daha kullanışlı, daha sade ve mesajları kolayca ayarlanabiliyor. Tercihi size bırakıyorum. Bir kere bunu kullandığımda mahvetmiştim eklentinin ayar dosyasını. Çalışmayınca sinirlerim bozuldu ve sürekli tekrar tekrar yükledim. Sıkıntı bende olduğunu burada sorunca öğrendim. Her neyse, biz devam edelim. Bu da yeni nesil gibi son sürüme kadar hayatını sürdürecek deli oğlan. 1.8 ile 1.13 sürümüne kadar sapasağlam hiçbir şeyi yok. Allah nazardan saklasın. Tamam tamam, linki veriyorum. Aşağıdaki linke tıkla ve olduğu bölgeye ulaş!

İndirmek istiyorsan bana tıkla!

son2.jpg

Konumuz bu kadardı Minecraft Türkiye ailesi, sonraki konu da görüşmek dileğiyle, esen kalın...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı