Sol Reklam
Sağ Reklam

Emek SkyBlock Plugin Paketi! RioS Sunar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
629
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Eki Görüntüle 57420

Görselleri Gif olarak yaptığım için boyutu biraz fazla olmuş .d Kısacası MC-TR dahil Mega hariç hiç bir yere yükleyemedim .d

BURADAN Mega dosyasına gidip gifleri inceleyebilirsiniz .d

Gelelim en önemli parta. Paketin fiyatı normalde 45TL'idi ancak MC-TR'de açıyor olduğum ilk konunun hatrına 35TL'ye çekeyim dedim.

Satın almak isteyen arkadaşlar Discord: MrMirhan#2010 eklesinler.
Birkaç ücretsiz paket yap kendini geliştir yada çok ucuz meblağlara satarak güven kazan, en azından MC-TR'de.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Merak ettim; şu minigamesleri göstersen merakım gidecek.

Mystery

Yahudi yakıyorum rahat bırakın lütfen.
Elmaslar
85
Puanlar
350
Siz de aşırı aşağıladınız.

Heh sizin aldığınız paketlerde ne oluyordu ? onları söyleyin ona göre yapsın adam.

Madem aşağılıyorsunuz siz yapıp ücretsiz paylaşın derim.

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
Birkaç ücretsiz paket yap kendini geliştir yada çok ucuz meblağlara satarak güven kazan, en azından MC-TR'de.
Bana güvenen çook kişi var zaten MC-TR'de de iyi olarak bilinen bir kişiyim. Ucuz veya ücretsiz paket paylaşarak kendimi taıntmama gerek yok. Ayrıca unutmayın ki fiyat ne kadar ucuzlarsa paketin kalitesi ona göre değişir. İyi forumlar :D

Siz de aşırı aşağıladınız.

Heh sizin aldığınız paketlerde ne oluyordu ? onları söyleyin ona göre yapsın adam.

Madem aşağılıyorsunuz siz yapıp ücretsiz paylaşın derim.

:evet:

Merak ettim; şu minigamesleri göstersen merakım gidecek.

Kanki gifler spoylerini aç sonra mega çıkıcak onu indir gugulla aç. Biliyorum böyle çok kanser oluyor ama yapacak bir şey yok HizliResim'e atmaya çalışırken site çöküp durdu .d (MB ları büyük .d)

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Profesyonel , bir paket olmuş elinize sağlık. Canım benim.

Faranquis

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
6.250
Discordunuz çalışmıyor
Screenshot_20190121-234113.jpg

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Bana güvenen çook kişi var zaten MC-TR'de de iyi olarak bilinen bir kişiyim. Ucuz veya ücretsiz paket paylaşarak kendimi taıntmama gerek yok. Ayrıca unutmayın ki fiyat ne kadar ucuzlarsa paketin kalitesi ona göre değişir. İyi forumlar :D

:evet:

Kanki gifler spoylerini aç sonra mega çıkıcak onu indir gugulla aç. Biliyorum böyle çok kanser oluyor ama yapacak bir şey yok HizliResim'e atmaya çalışırken site çöküp durdu .d (MB ları büyük .d)
Nasıl oynandıklarını göremedim.

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
Rions ekibi galiba öldü. Reisimiz olsaydı daha iyisini yapabilirdi. Başarılar demek geliyor.
Ama 35TL etmez gibi geliyor birçok kişi iyi bir şekilde plugin paketi yapar bu paraya.
Ama bu kadar aşağılanmaz ilk konun olduğun için güzel ama kendini geliştirmen lazım.
Rions değil isim Rios .d

Klasik bir eklenti paketi. Tablo mu kötü desem, NPC'ler mi kötü desem bilemedim. Bilinen eklentileri paket'e koymuşsunuz utanmadan satıyorsunuz bir de.

bilinmedik eklenti mi kaldı .d Bilinen eklentileri koyup topluyoruz 0 dan java mı yazmamızı bekliyorsunuz anlamadım ki :D

Ortada kalite diyorsunuz. Board çok sade kalmış. 35TL Verelim mi buna şimdi kaliteli ise diyorsunuz ya hani bir de dikkatli okuyun normalde 45TL'ymiş xD what? resimlere gelmek istemiyorum bile adam npc'leri çekip atmış resmen.

Onların hepsi gif dosyası indirip bilgisayarınızda Chrome ile açıp inceleyebilirsiniz. Sadece onları yapmak 3-4 saatimi aldı.

Haklısın. Burda boş paket yaparak 35₺ kazanmak. Neyse birşey demiyorum .

Boş paket?

İsmimi değiştirmiştim düzelttim şimdi. Tekrar atabilirsiniz istek.

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars
Daha kendileri paketin "p"sini bilmeyen insanların kötü yorumlarına aldırma reis. Emek büyük gerçekten, kaliteli paket başarılar.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
emek skyblock paket arıyorum. paketin bi örnegini sunucunuz varise ip bilğilerini atarmısınız gormek ısterım

Emirhan GÜR

KACAK OYUNCU | play.kacakoyuncu.com

Discord:

emirhangur#9572

Elmaslar
75
Puanlar
6.470
Yer
İstanbul/Rize
Minecraft
iEmirhanGur
Dostum hevesini kırmak istemem ama bu paketi bana bedavaya verseler için açıp bakmam bile.

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
@smt287 konuyu siler misiniz daha fazla baltalama ile uğraşmak istemiyorum. @Eyüp. ün de dediği gibi daha kendi paketini yapmayı bilmeyen veya paketten anlamayan insanlar gelip yorum yapıyorlar.

ultraPvP_Offical

Ne mutlu Türküm diyene !

Discord:

Riqude#1881

Elmaslar
223
Puanlar
0
Minecraft
ultraPvP_
Merhaba @HamzaAlmendi
Paketinde gördüğüm kadarı ile özellikler hoşuma gitti.Renk uyumlarında biraz daha uğraşır isen güzel şeyler çıkacağından eminim bol satışlar !

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars
@smt287 konuyu siler misiniz daha fazla baltalama ile uğraşmak istemiyorum. @Eyüp. ün de dediği gibi daha kendi paketini yapmayı bilmeyen veya paketten anlamayan insanlar gelip yorum yapıyorlar.
Senin bu kişilere aldırmadan yoluna devam etmen en iyisi olur. Kendileri madem bu kadar bilgili, marifetlerini göstersinler her zaman yanındayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı