Sol Reklam
Sağ Reklam

Emek SkyBlock Plugin Paketi! RioS Sunar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DerdimDolsun

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

! HabipAtsız#7325

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Habip

Satın almak isteyen arkadaşlar Discord: MrMirhan#2010 eklesinler.
[/QUOTE]
Discord Adresin Hatalı Beyfendim https://discord.gg/y8KvUgz Gelirseniz Anlasırız

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
Boş bir paket boş bir ücret :/ Bu fiyata bu paketi alan kişileri mağaradan çıkartın :D

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Boş bir paket boş bir ücret :/ Bu fiyata bu paketi alan kişileri mağaradan çıkartın :D
abi adamın tek suçu fiyatı konuya yazmak, yapmadığınız eleştiri kalmadı len :D

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
abi adamın tek suçu fiyatı konuya yazmak, yapmadığınız eleştiri kalmadı len :D
Forum kuralları olmasa daha neler neler derler de işte bunla yetiniyorlar anca xd
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Discord Adresin Hatalı Beyfendim https://*/y8KvUgz Gelirseniz Anlasırız[/QUOTE]
MrMirhan#1583 eklerseniz görüşelim. Link blocklanıyor çünkü.

Senin yaptığın paketler de ne biliyim sunucun kadar boş yaptıkların kadae boş hâla gelmiş boş boş konuşuyorsun :) Çekememezlikten sunucuma DDOS attırıyor gelmiş bana boş diyor :'D Allah akıl fikir versn bro ne diyim

35 değmeyecek bir paket. Emek olmasına rağmen diye savunma emek bu zamanlarda emek gerektiriyor ki tutsun.
Annadım

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
Senin yaptığın paketler de ne biliyim sunucun kadar boş yaptıkların kadae boş hâla gelmiş boş boş konuşuyorsun :) Çekememezlikten sunucuma DDOS attırıyor gelmiş bana boş diyor :'D Allah akıl fikir versn bro ne diyim
[
Yaptıgımız paketlerin yanına bile geçemez sin! Sunucuna ddos mu atıyorum? Ddos makinayı senin leş sunucuna mı yoracam? Daha sunucun varmı onu bile bilmiyorum. Yapıp sattıgın paket öyle bir gereksiz ki alan kisiye helal olsun. Çekememezlik diyorsun yakında sunucumun konu tasarımı atacam bak bakalım sistemlerime!

ValseFTW

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Caner Artuç#0046

Elmaslar
82
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
CanerArtuc
35 tl değmez,
Maplar çalıntı, plugin herkesin bulacağı bir plugin ücretsiz olarak farklı ek bir şey yok ginede kolay gelsin size,özgün içerikle iyi yerlere gelmeye çalışın bu bir öneridir...

ForestNetwork

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

ForestNetwork#4527

Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
ForestNetwork_
Paketi cidden geliştirmen gerekiyor, npc leri çekip koymuşsun, Tablo kötü cok klasik paket, Eklentilerin hepsini toplamış 1 paket yapmışsın bunu herkes yapar ve fiyat da fazla.

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
Yaptıgımız paketlerin yanına bile geçemez sin! Sunucuna ddos mu atıyorum? Ddos makinayı senin leş sunucuna mı yoracam? Daha sunucun varmı onu bile bilmiyorum. Yapıp sattıgın paket öyle bir gereksiz ki alan kisiye helal olsun. Çekememezlik diyorsun yakında sunucumun konu tasarımı atacam bak bakalım sistemlerime!

Ya aşırı boş yapıyorsun bro cidden işin gücün yok mu senin?

35 tl değmez,
Maplar çalıntı, plugin herkesin bulacağı bir plugin ücretsiz olarak farklı ek bir şey yok ginede kolay gelsin size,özgün içerikle iyi yerlere gelmeye çalışın bu bir öneridir...

Haritayı benim yaptığımı söylemedim + ben bir mimar değilim ve neden 35tl lik bir paketin içine özel bir harita koyayım? Biraz mantıklı önerilerle gelin. Ayrıca pluginleri herkes bulabilir ama herkes toplayamaz. Yapabiliyorsanız buyurun.

Paketi cidden geliştirmen gerekiyor, npc leri çekip koymuşsun, Tablo kötü cok klasik paket, Eklentilerin hepsini toplamış 1 paket yapmışsın bunu herkes yapar ve fiyat da fazla.
Canım zaten eklentiler toplama olunca adı plugin paketi oluyor. NPC ler zaten gif olarak attım indirip bakman gerekli diye konu içerisinde belirttim bakmadıysan bu benim sorunum olmuyor.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
35 TL verilecek birşey göremedim yeni başlayanlar için ideal fiyat olarak değil

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Eki Görüntüle 57420

Görselleri Gif olarak yaptığım için boyutu biraz fazla olmuş .d Kısacası MC-TR dahil Mega hariç hiç bir yere yükleyemedim .d

BURADAN Mega dosyasına gidip gifleri inceleyebilirsiniz .d

Gelelim en önemli parta. Paketin fiyatı normalde 45TL'idi ancak MC-TR'de açıyor olduğum ilk konunun hatrına 35TL'ye çekeyim dedim.

Kardeşim Discord Adınmı Yanlış ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı