Sol Reklam
Sağ Reklam

Eleştiri Nedir ? Nasıl Yapılır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MsTR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
54
Puanlar
0

MsTR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
54
Puanlar
0
Çok ilginç bir yazım dili kullanmak ile birlikte tasarım içerisinde bulunan eleştiriye dair adımların yanlışlığı göze batıyor. İnsanlara eleştiriyi öğreteceğim ve forum güzelleşecek adı altında açılan vb. Konular hiçbir şekilde fayda sağlamamakla birlikte bu tür bilgi çöplüğünü de yoğunlaştırmaktan 1 adım ilerisine gidemiyor. Bir bilgi veya olguyu bireylere veya 18 yaşın altında bulunan çocuklara aktaracak iseniz veyahut bu amacı güdüyor iseniz, lütfen öncelikle bilginin nasıl bir sunum ile ve ekler ile paylaşılması gerektiğini öğrenin. Gereksiz bir konu tıpkı daha öncesinde açılmış olan konulardan farksız olarak.

Selamlar !

Öncelikle noktalama bilginizin eksikliğinden ötürü yazınızın nihayetini 5.okumamda algıladım, bence bu hususta sizde içerikten ders çıkarıp kendinizi geliştirip akabinde yorum yapmayı düşünün derim. Bahsettiğiniz gibi 5-10 dakikalık bir tasarı ve düşüncenin olgusu olmadığını bilmeni isterim. Çünkü gerek kendi deneyimlerim gerek bu işin internetteki dönen uygulama şekilleri 1-1.30 saate yakın araştırma yapmış bulunuyoruz.Bu netice sayesinde insanlara bir bilgi birikimi aktarımı sağlıyoruz.
Açıkçası taktir ettim sizi, bu kadar kişinin beğendiği konuyu siz nasıl beğenmediniz, anlamış değilim.

Sevgiler !

Jedminton_Emirhan

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Jedminton#8768

Elmaslar
35
Puanlar
0
Minecraft
Jedminton
Selamlar !
MC-TR Ailesi olarak büyük eksikliğini yaşadığımız eleştiri olgusunu en ince ayrınıtısına kadar inceledik. Umarım bir şeyler öğrenebilmişizdir.Eki Görüntüle 79869
Kalemine sağlık arkadaşım :) eleştiri ile baltalamanın arasındaki farkı bazı kişiler öğrenmiştir inşallah.
İyi forumlar

MsTR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
54
Puanlar
0
Kalemine sağlık arkadaşım :) eleştiri ile baltalamanın arasındaki farkı bazı kişiler öğrenmiştir inşallah.
İyi forumlar

Selamlar !
Teşekkür ederim dostum, daha iyilerinde görüşmek üzere !

G

Garp

Ziyaretçi
Rezalet bir tasarım, rezalet cümleler, rezalet bir kitle! Böyle boş konuları açıp forumu daha boş hale getirme!

MsTR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
54
Puanlar
0
Rezalet bir tasarım, rezalet cümleler, rezalet bir kitle! Böyle boş konuları açıp forumu daha boş hale getirme!

Selamlar!

Bu kadar asabiyete meyil edecek yahut rahatsız edecek nedir anlamış değilim, aydınlatırsanız memnun olurum -).

Sevgiler!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Cidden açtığınız bu konu tam yerine oturmuş. Bazen çok gereksiz yere eleştiri yaptığımı vs. anladım. Konu hoşuma gitti :)

ZyuzAx

Gidişin umrumda değil, Gelişin gibi.

Discord:

2qke#0001

Elmaslar
162
Puanlar
6.455
Minecraft
2qke
Güzel anlatım, başarılar.

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Bize de bu konuyu anladığımızı göstermemiz için eleştirmek düşer güzel konu olmuş :)

Arda | Nights

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

! Arda#9572

Elmaslar
140
Puanlar
0
Sevdim :)

Umut 0

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ChefEternal#1780

Elmaslar
42
Puanlar
2.120
Güzel bir anlatım olmuş.
80851

luteNg

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

luteNg#2420

Elmaslar
55
Puanlar
6.370
Minecraft
luteNg
Güzel bir anlatım olmuş, umarım gerekli kişiler okur ve bundan sonra eleştiri yaparken daha kibar bir dil kullanırlar...

Özcan Yeleyen

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

! Özcan [17]

Elmaslar
9
Puanlar
2.000
Minecraft
OzcanY
en mantıklı konu bu olsa gerek

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Dipnot geçmek isterim. Eleştiri yapmak istediğiniz bir konuda bilgi sahibi değilseniz ya da o konuyla daha önce uğraşmamışsanız eleştiri yapmaya hakkınız yoktur. Yaptığınız şey sadece ama sadece yazmak olacaktır. Yazdıklarınızın bir kıymeti olmaksızın yazmaya da devam edersiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı