Sol Reklam

Ekip Araniyor! Yeni nesil RolePlay sunucu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AlpThe

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Aklımdaki Proje Aynı raw oyunu gibi,
Rawı bilmeyenlere özeliyim gerçek hayatta yapılabilen etkileşimlerin çoğunun yapılabildiği bir oyun. Bu Hardcore RolePlay tipini minecrafta yuvarlamak istiyorum.

Demek istediğimi tam olarak anlamanız için Raw ın teaserın video linki

Videoda gördüğünüz şeylerin ÇOĞUNU yapmaya çalışacağız.Oyun sadece meslek üzerine olmayacak.

Tabiki oyunda araba uçak vs yapmak çok zor olacak, bunları projemiz tutarsa geliştirmeye çalışacağız.

Şuan çok fazla zamanım olmadığı için proje üzerinde yorumlaamıyorum. O yüzden bir ekip kurmaya karar verdim, 5 6 kişilik sağlam bir ekip düşünüyorum.
Kriterlerim
15 yaş minimum
Deneyimli olmalı (yorumda nerelerde çalıştığını vs yazarsa sevinirim)
Zamanını ayırabilmeli, aktif olmali

Son düzenleme:

AlpThe

Elmaslar
1
Puanlar
0
Raw oyunu dolandırıcılar vs diyecekler hiç mesaj atmasın lütfen.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu gördüğünüz oyun hakkında birçok asıllı ve asılsız haber çıktı. Bunun yanı sıra bu özellikleri oyuna yapmak hiç kolay olmaz. Kolay gelsin..

AlpThe

Elmaslar
1
Puanlar
0

Bu gördüğünüz oyun hakkında birçok asıllı ve asılsız haber çıktı. Bunun yanı sıra bu özellikleri oyuna yapmak hiç kolay olmaz. Kolay gelsin..
Yapmak o kadar da zor olmaz, minecraftta zaten bu olayların temeli var, sadece detaylandırmak gerekiyor

Karakule

Elmaslar
8
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
lDarktower
Rol odaklı bir sunucu ve oyun içeriği hazırlayabilirsin. Sorun onu oynayacak kitlede bitiyor.
Rol olayı tamamen oynayan topluluğun kalitesine bakıyor. Ayrıca böyle sunucular olduğunu hatırlıyorum.

AlpThe

Elmaslar
1
Puanlar
0
Rol odaklı bir sunucu ve oyun içeriği hazırlayabilirsin. Sorun onu oynayacak kitlede bitiyor.
Rol olayı tamamen oynayan topluluğun kalitesine bakıyor. Ayrıca böyle sunucular olduğunu hatırlıyorum.
Gördüğüm hicbir sunucu bu kadar detaylı değildi. Turkiyedeki çoğu RolePlay sunucular mesleğe odaklanıyor. Diğer etmenler geride kalıyor.
3 yıldır skripter/pluginerlik yapıyorum. Skript konusunda bilgim yüksektir ki daha önce en az 10 kere böyle bir roleplay sunucusu yapmışlığım var ancak haritayı bulamamam ve maddi nedenlerden dolayı açmadım.

Bilgilerim: Kaynak Paketi Hazırlama (Modelleme v.b), Skript, Plugin, Discord Botu Hazırlama, Grafik Tasarım

Ancak ücretsiz bir şekilde çalışmayı 1 sene önce bıraktım, çalışmak isterseniz discord adresimden iletişime geçebilirsiniz.

Exkaar#1531
Saygılarımla...
Olabilir ulaşacağım

Caprei

Elmaslar
3
Puanlar
2.270
Dediğin gibi çoğu sunucu mesleğe odaklanıyor inşallah burasıda öyle olmaz umarım kitle bulabilirsiniz

AliYilmazTR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

AliYilmaz#3072

Elmaslar
3
Puanlar
3.710
Minecraft
ScienlymTR
Roleplay sunucusumu discord atda yerimizi alalım :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı