Sol Reklam
Sağ Reklam

Eclipse Neon 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FekeBey

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
35
Puanlar
0
Yer
Mars,Jüpiter
Javaya Başlamak İçin Eclipse Neon 2 indirdim ve şöle bir hata veriyor ;

Son düzenleme:

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Hatadaki yolu takip edin ve log dosyasının içindekileri hastebin'e atıp buraya atın. Ancak öyle yardımcı olabiliriz. Burada sadece hata verdiğini belirtiyor. Ayrıca IDK'ların çalışması için Java JDK gerekiyor. Bunu yüklemediyseniz yüklemeniz gerekir.

FekeBey

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
35
Puanlar
0
Yer
Mars,Jüpiter
Hatadaki yolu takip edin ve log dosyasının içindekileri hastebin'e atıp buraya atın. Ancak öyle yardımcı olabiliriz. Burada sadece hata verdiğini belirtiyor. Ayrıca IDK'ların çalışması için Java JDK gerekiyor. Bunu yüklemediyseniz yüklemeniz gerekir.

hastebin

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
  1. Download and Install JDK 8 : Java SE Development Kit 8 - Downloads

2. In Unity : Edit → Preferences → External Tools , then pull the bottom of this window, and you will see the Android Path Browse Button (yes it is well hidden, for nothing...)

3. Click Browse and find where you installed the JDK ( C/Programs/Java/Jdk1.8 ) One bug fixed now, have fun with the next one
Yabancı bir kaynaktan alıntı. JDK'yı yüklemediyseniz yükleyip deneyiniz eğer gene olmaz ise yukarıdaki adımları takip edin.

FekeBey

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
35
Puanlar
0
Yer
Mars,Jüpiter
Yabancı bir kaynaktan alıntı. JDK'yı yüklemediyseniz yükleyip deneyiniz eğer gene olmaz ise yukarıdaki adımları takip edin.

JDK yi indirdim hata vermiyor ama gende neon 2 veriyor ben standart indirdim şuan onu kullanıyorum[DOUBLEPOST=1516211722,1516198521][/DOUBLEPOST]Konu kilit @smt287

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı