Sol Reklam

Dolandırıcılık ve sahtecilik konuları yasak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Forum üyeleri ve yetkileri konumun silinmesinden dolayı açtım bu konuyı
sahtecilik konuları forumda yasak mı yasaksa birdaha açmıcam kimseyi şikayet etmedim ve konum kapatıldı dolandırıcılık ve sahteciliği forumda belirtemiceksek ne anlamı kaldı forum üyeleri kim ne nedir bilmeli bu konuda kapatılmaz umarım

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Bu tarz durumlarda forum destek kısmını kullanmanız gerekiyor konu amacından çıktığı için moderatörler tarafından kaldırıldı

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Seviyeli tartışma yasak değil ancak siz seviyenizi aşıyorsunuz.Eğer yetkililer hakkında sorununuz varsa bunu forum desteğe konu açarak veya üst yönetime yazarak belirtiniz.İyi forumlar.

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Bu tarz durumlarda forum destek kısmını kullanmanız gerekiyor konu amacından çıktığı için moderatörler tarafından kaldırıldı
Hım herhangi bir artniyet yok ayrıca destek actım cevap gelmedı bende insanları bilgilendirmek istedim artniyetli kullanıclar susturulabilir bence konu devam etmeli Teşşekür ederiz

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Seviyeli tartışma yasak değil ancak siz seviyenizi aşıyorsunuz.Eğer yetkililer hakkında sorununuz varsa bunu forum desteğe konu açarak veya üst yönetime yazarak belirtiniz.İyi forumlar.
Dostum konuyu kapatan yetkiliyi şikayet amaçlı actım desteğe fakat destegı aynı yetkili kapattı
"Bu konuyu okumak için vaktimi bile harcamadım, bir konuda" bu sözleri diyip konumu kapatması doğrumu destek ac dedi actım ve aynı yetkili tarafından kapatıldı sadece bu sözlerine sinirlendim

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Tabii ki de yasak değil fakat kriterler var. Kanıtlarınızın gerçeği yansıtması gerekir ve konu içerisinde tartışma çıkmaması gerekiyor.

Burakcan

Web Developer
Emektar

Discord:

matta#7310

Elmaslar
716
Puanlar
14.520
Minecraft
matta76
Forum içerisinde hala ortalığı birbirine katmaya çalışıyorsunuz. Amacınız ayaklanma başlatmaksa farklı yollardan bunu gerçekleştirmeyi deneyin. Forum destek üzerinden her türlü soruyu sabırla yanıtlıyoruz. Bu tarz konuları buradan açıpta birilerini bir kişinin üstüne doğru kışkırtmaya çalışıyorsunuz. Konu kilit&arşiv.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı