Dolandırıcılık ve sahtecilik konuları yasak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shannara

mc.epiklava.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
275
Puanlar
1.390
Discord
mustafa#7077
Minecraft
Shannara
Forum üyeleri ve yetkileri konumun silinmesinden dolayı açtım bu konuyı
sahtecilik konuları forumda yasak mı yasaksa birdaha açmıcam kimseyi şikayet etmedim ve konum kapatıldı dolandırıcılık ve sahteciliği forumda belirtemiceksek ne anlamı kaldı forum üyeleri kim ne nedir bilmeli bu konuda kapatılmaz umarım

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Premium
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
1.984
Puanlar
2.390
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#3392
Minecraft
ZediaphBack
Bu tarz durumlarda forum destek kısmını kullanmanız gerekiyor konu amacından çıktığı için moderatörler tarafından kaldırıldı

akıner

UnBalanced
Genel Destek
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
471
Puanlar
3.940
Discord
akıner#5331
Minecraft
Spyflux
Seviyeli tartışma yasak değil ancak siz seviyenizi aşıyorsunuz.Eğer yetkililer hakkında sorununuz varsa bunu forum desteğe konu açarak veya üst yönetime yazarak belirtiniz.İyi forumlar.

Shannara

mc.epiklava.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
275
Puanlar
1.390
Discord
mustafa#7077
Minecraft
Shannara
Bu tarz durumlarda forum destek kısmını kullanmanız gerekiyor konu amacından çıktığı için moderatörler tarafından kaldırıldı
Hım herhangi bir artniyet yok ayrıca destek actım cevap gelmedı bende insanları bilgilendirmek istedim artniyetli kullanıclar susturulabilir bence konu devam etmeli Teşşekür ederiz

Shannara

mc.epiklava.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
275
Puanlar
1.390
Discord
mustafa#7077
Minecraft
Shannara
Seviyeli tartışma yasak değil ancak siz seviyenizi aşıyorsunuz.Eğer yetkililer hakkında sorununuz varsa bunu forum desteğe konu açarak veya üst yönetime yazarak belirtiniz.İyi forumlar.
Dostum konuyu kapatan yetkiliyi şikayet amaçlı actım desteğe fakat destegı aynı yetkili kapattı
"Bu konuyu okumak için vaktimi bile harcamadım, bir konuda" bu sözleri diyip konumu kapatması doğrumu destek ac dedi actım ve aynı yetkili tarafından kapatıldı sadece bu sözlerine sinirlendim

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Normal Editör
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
2.506
Puanlar
6.290
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Tabii ki de yasak değil fakat kriterler var. Kanıtlarınızın gerçeği yansıtması gerekir ve konu içerisinde tartışma çıkmaması gerekiyor.

Burakcan

Eski Yönetici, Yeni Moderatör Şefi
Moderatör Şefi
Uykusuz
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
463
Puanlar
3.940
Forum içerisinde hala ortalığı birbirine katmaya çalışıyorsunuz. Amacınız ayaklanma başlatmaksa farklı yollardan bunu gerçekleştirmeyi deneyin. Forum destek üzerinden her türlü soruyu sabırla yanıtlıyoruz. Bu tarz konuları buradan açıpta birilerini bir kişinin üstüne doğru kışkırtmaya çalışıyorsunuz. Konu kilit&arşiv.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı