Sol Reklam

DİKKAT! Dolandırılmayın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Merhabalar, ben AeroCS. Bugün saat 12:30'da Açtığım sunucunun ortağı kılığına bürünen "Avease | Oguz" isimli şahıs tarafından tüm sunucumun paketleri ve mapları kopyalandı. Bu olaydan sonra @Atabeyi @KODZER @Murat Tosun ve bir çok kişinin profil resmini ve adını discord skype adreslerinde kullanıp herkesi dolandırıyor. Discord numarasına lütfen dikkat ediniz. Benim discord numaram: #8462 Kodzerin orjinal discord adresi: "KODZER#2514" dolandırıcı şahısınki #7535'dir. 7535 Discord numarasını lütfen dikkate almayınız, Bu konuyu büyük ihtimalle görüp yeni discord hesaplarıyla tekrar devam edecektir. Şahısın gmail adresi: [email protected]

Kanıtlar aşağıda:

Kodzer discord hesabının kopyasını yaptığı bir fotoğraftan kare:

unknown.png

Burada @Atabeyi 'nin kılığına skypede büründüğü hesap ve kullanıcı adı :
unknown.png

Buradada @Murat Tosun kısaca sunucu ortağımın hesabına bürünerek benim vds bilgilerimi alarak, paketleri ve sunucu haritalarını kopyaladığı andan bir görüntü. Gördüğünüz gibi adını tekrar Avease yapmış. Discord numarasına dikkat! Whatsapptan bana murat tosunum yaz demeseydim daha kötü şeyler olacaktı. Lütfen kanmayın!

1530043316720.png

LÜTFEN BU KİŞİYİ ALDIRIŞ ETMEYİN, 150₺'YE KİMSE KONU TASARIMI ONU BUNU SATMAZ! @Atabeyi @Hai ve diğerleri lütfen dikkat edin adınıza dolandırıcılık yapılmasın! Bu konudan sonra yeni discord hesabı açıp devam edecektir lütfen dikkat edin dolandırılmayın!

@SH4D @SydeFQ @admiraldus ve diğerleri lütfen yan hesaplarınızın olup olmadığını kontrol edin! Şunuda eklemek isterim, aylar önce avease adlı şahıs @SydeFQ 'nun mctr hesabına girip kendi sunucusunu onaylamış ve panele girmiştir.

Son düzenleme:

Muratttttttt

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Muro#9292

Elmaslar
103
Puanlar
6.560
Minecraft
Murok
Sövmemek için elimi zor tutuyorum.
Ah bunun adresi olsa elim.de gidip ağzını burnunun yerini değiştiririm.
Böyleleri ülkemizde olduğu sürece gelişmemiz imkansız anasına yazık 9 ay karnında taşımış. Bu birisine özeniyordur büyük ihtimalle sülalecek soysuzlardır bunlar. Bunları görüyorsan Oğuz SOYSUZ BİR İTSİN Gel karşıma çık it oğlu it.

SydeFQ

Ordinary Person
Emektar

Discord:

SydeFQ#1938

Elmaslar
1.117
Puanlar
16.310
Minecraft
SydeFQ
Merhabalar, ben AeroCS. Bugün saat 12:30'da Açtığım sunucunun ortağı kılığına bürünen "Avease | Oguz" isimli şahıs tarafından tüm sunucumun paketleri ve mapları kopyalandı. Bu olaydan sonra @Atabeyi @KODZER @Murat Tosun ve bir çok kişinin profil resmini ve adını discord skype adreslerinde kullanıp herkesi dolandırıyor. Discord numarasına lütfen dikkat ediniz. Benim discord numaram: #8462 Kodzerin orjinal discord adresi: "KODZER#2514" dolandırıcı şahısınki #7535'dir. 7535 Discord numarasını lütfen dikkate almayınız, Bu konuyu büyük ihtimalle görüp yeni discord hesaplarıyla tekrar devam edecektir. Şahısın gmail adresi: [email protected]

Kanıtlar aşağıda:

Kodzer discord hesabının kopyasını yaptığı bir fotoğraftan kare:

unknown.png

Burada @Atabeyi 'nin kılığına skypede büründüğü hesap ve kullanıcı adı :
unknown.png

Buradada @Murat Tosun kısaca sunucu ortağımın hesabına bürünerek benim vds bilgilerimi alarak, paketleri ve sunucu haritalarını kopyaladığı andan bir görüntü. Gördüğünüz gibi adını tekrar Avease yapmış. Discord numarasına dikkat! Whatsapptan bana murat tosunum yaz demeseydim daha kötü şeyler olacaktı. Lütfen kanmayın!

Eki Görüntüle 32177

LÜTFEN BU KİŞİYİ ALDIRIŞ ETMEYİN, 150₺'YE KİMSE KONU TASARIMI ONU BUNU SATMAZ! @Atabeyi @Hai ve diğerleri lütfen dikkat edin adınıza dolandırıcılık yapılmasın! Bu konudan sonra yeni discord hesabı açıp devam edecektir lütfen dikkat edin dolandırılmayın!

@SH4D @SydeFQ @admiraldus ve diğerleri lütfen yan hesaplarınızın olup olmadığını kontrol edin! Şunuda eklemek isterim, aylar önce avease adlı şahıs @SydeFQ 'nun mctr hesabına girip kendi sunucusunu onaylamış ve panele girmiştir.
Biz zaten gereken önlemleri almış bulunmaktayız. Yetkililerimizin hepsi bu konuda bilgilendirildi ve Discord sunucusunda tüm üyelerimize duyuru geçildi.

ultraPvP_Offical

Ne mutlu Türküm diyene !

Discord:

Riqude#1881

Elmaslar
223
Puanlar
0
Minecraft
ultraPvP_
Bence dava açılmalı...

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Sen ne ara adam olgunda laf yapıyorsun bana. Ben sana her seferinde dedim paketini kullanmıyorum ve sildim diye içimden gelirse atarım dedim gelmemiş demişki
Toz ol
İçine başlatma yalancı sahtekar .

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Bir takım insanlar değişmiyor ve değişmeyecek gibi. Birileri gidiyor bir başkaları peydahlanıyor ve bu peydahlananlar kendilerinin sahip olması gereken insani değerleri bilmediklerinden bir başkalarınında değerlerine ve haklarına saygı duymuyorlar. Bir insan karekterden ve değerlerden yoksun olunca ne şeref kalıyor nede haysiyet!

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Bir takım insanlar değişmiyor ve değişmeyecek gibi. Birileri gidiyor bir başkaları peydahlanıyor ve bu peydahlananlar kendilerinin sahip olması gereken insani değerleri bilmediklerinden bir başkalarınında değerlerine ve haklarına saygı duymuyorlar. Bir insan karekterden ve değerlerden yoksun olunca ne şeref kalıyor nede haysiyet!
Lafın kimeydi çözemedimde türkçem biraz kötüdür kusura bakma .

Aegrison

Kendisinin rakibi

Discord:

The Aegrison#7049

Elmaslar
41
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
Aegrison
Bu çocuk zaten sürekli birinin adına bürünüyor, birilerinin şifrelerini falan istiyor. Hobisi haline gelmiş ve o kadar ifşadan sonra adını değiştirme zahmetine hiç girmemiş heralde bilinen hesapları yan çarı falan. Bir sunucuda bana başkasının mapini atıp mimar olmaya falan çalışmıştı.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
@Murat1618 Konuyu saptırmayın varsa şikayetiniz konu açın. Lütfen herkes saygı sevgi çerçevesi içinde yorum atsın.

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520

CranCK

Some Life
Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Herkese güvenilmeyeceği bir kere daha kanıtlandı.

BugraB - LifeBugraRS

Lifestill - Photography, Graffiti, Developer
Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
LifeBugraRS
Twitter
lifebugrars1
Bu çocuğun suçu ilk değil bir sürü suçu var, farklı isimler ile karşımıza çıkıyor sürekli bir dolandırma peşinde dolandırarak bir yere geleceğini zannediyor yazık!

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
Umarım karşıma çıkar ^^

MitterWeaL

Ben cebimdeki son para ile kitap alırım.

Discord:

MitterWeaL#4202

Elmaslar
116
Puanlar
0
Yer
Londra
Minecraft
MitterWeaL
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı