• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

DİKKAT! Dolandırılmayın!

AeroCS

Anam! Lav Yaktı Beni
Onaylı Satıcı
10 Ekim 2016
760
611
1.090

Merhabalar, ben AeroCS. Bugün saat 12:30'da Açtığım sunucunun ortağı kılığına bürünen "Avease | Oguz" isimli şahıs tarafından tüm sunucumun paketleri ve mapları kopyalandı. Bu olaydan sonra @Atabeyi @KODZER @Murat Tosun ve bir çok kişinin profil resmini ve adını discord skype adreslerinde kullanıp herkesi dolandırıyor. Discord numarasına lütfen dikkat ediniz. Benim discord numaram: #8462 Kodzerin orjinal discord adresi: "KODZER#2514" dolandırıcı şahısınki #7535'dir. 7535 Discord numarasını lütfen dikkate almayınız, Bu konuyu büyük ihtimalle görüp yeni discord hesaplarıyla tekrar devam edecektir. Şahısın gmail adresi: [email protected]

Kanıtlar aşağıda:

Kodzer discord hesabının kopyasını yaptığı bir fotoğraftan kare:

Burada @Atabeyi 'nin kılığına skypede büründüğü hesap ve kullanıcı adı :

Buradada @Murat Tosun kısaca sunucu ortağımın hesabına bürünerek benim vds bilgilerimi alarak, paketleri ve sunucu haritalarını kopyaladığı andan bir görüntü. Gördüğünüz gibi adını tekrar Avease yapmış. Discord numarasına dikkat! Whatsapptan bana murat tosunum yaz demeseydim daha kötü şeyler olacaktı. Lütfen kanmayın!

1530043316720.png

LÜTFEN BU KİŞİYİ ALDIRIŞ ETMEYİN, 150₺'YE KİMSE KONU TASARIMI ONU BUNU SATMAZ! @Atabeyi @Hai ve diğerleri lütfen dikkat edin adınıza dolandırıcılık yapılmasın! Bu konudan sonra yeni discord hesabı açıp devam edecektir lütfen dikkat edin dolandırılmayın!

@SH4D @SydeFQ @admiraldus ve diğerleri lütfen yan hesaplarınızın olup olmadığını kontrol edin! Şunuda eklemek isterim, aylar önce avease adlı şahıs @SydeFQ 'nun mctr hesabına girip kendi sunucusunu onaylamış ve panele girmiştir.

Son düzenleme:

xJustR3kt

Çalışmak, başarmanın yarısıdır.
2 Nisan 2017
197
83
540

Sövmemek için elimi zor tutuyorum.
Ah bunun adresi olsa elim.de gidip ağzını burnunun yerini değiştiririm.
Böyleleri ülkemizde olduğu sürece gelişmemiz imkansız anasına yazık 9 ay karnında taşımış. Bu birisine özeniyordur büyük ihtimalle sülalecek soysuzlardır bunlar. Bunları görüyorsan Oğuz SOYSUZ BİR İTSİN Gel karşıma çık it oğlu it.

Elmaslar: AeroCS

SydeFQ

Yönetici Yardımcısı
Yönetici Y.
♦ Kızıltaş Hanı ♦
6 Ekim 2016
793
766
1.440
SydeFQ#1685
ibocukkk07
SydeFQ

Merhabalar, ben AeroCS. Bugün saat 12:30'da Açtığım sunucunun ortağı kılığına bürünen "Avease | Oguz" isimli şahıs tarafından tüm sunucumun paketleri ve mapları kopyalandı. Bu olaydan sonra @Atabeyi @KODZER @Murat Tosun ve bir çok kişinin profil resmini ve adını discord skype adreslerinde kullanıp herkesi dolandırıyor. Discord numarasına lütfen dikkat ediniz. Benim discord numaram: #8462 Kodzerin orjinal discord adresi: "KODZER#2514" dolandırıcı şahısınki #7535'dir. 7535 Discord numarasını lütfen dikkate almayınız, Bu konuyu büyük ihtimalle görüp yeni discord hesaplarıyla tekrar devam edecektir. Şahısın gmail adresi: [email protected]

Kanıtlar aşağıda:

Kodzer discord hesabının kopyasını yaptığı bir fotoğraftan kare:

Burada @Atabeyi 'nin kılığına skypede büründüğü hesap ve kullanıcı adı :

Buradada @Murat Tosun kısaca sunucu ortağımın hesabına bürünerek benim vds bilgilerimi alarak, paketleri ve sunucu haritalarını kopyaladığı andan bir görüntü. Gördüğünüz gibi adını tekrar Avease yapmış. Discord numarasına dikkat! Whatsapptan bana murat tosunum yaz demeseydim daha kötü şeyler olacaktı. Lütfen kanmayın!

Eki Görüntüle 32177

LÜTFEN BU KİŞİYİ ALDIRIŞ ETMEYİN, 150₺'YE KİMSE KONU TASARIMI ONU BUNU SATMAZ! @Atabeyi @Hai ve diğerleri lütfen dikkat edin adınıza dolandırıcılık yapılmasın! Bu konudan sonra yeni discord hesabı açıp devam edecektir lütfen dikkat edin dolandırılmayın!

@SH4D @SydeFQ @admiraldus ve diğerleri lütfen yan hesaplarınızın olup olmadığını kontrol edin! Şunuda eklemek isterim, aylar önce avease adlı şahıs @SydeFQ 'nun mctr hesabına girip kendi sunucusunu onaylamış ve panele girmiştir.
Biz zaten gereken önlemleri almış bulunmaktayız. Yetkililerimizin hepsi bu konuda bilgilendirildi ve Discord sunucusunda tüm üyelerimize duyuru geçildi.

ultraPvP_Offical

Ya istiklal,Ya ölüm. 1881-193∞
19 Ağustos 2017
284
102
640
ultraPvP_

Bence dava açılmalı...

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
2 Şubat 2016
569
298
1.190

Sövmemek için elimi zor tutuyorum.
Ah bunun adresi olsa elim.de gidip ağzını burnunun yerini değiştiririm.
Böyleleri ülkemizde olduğu sürece gelişmemiz imkansız anasına yazık 9 ay karnında taşımış. Bu birisine özeniyordur büyük ihtimalle sülalecek soysuzlardır bunlar. Bunları görüyorsan Oğuz SOYSUZ BİR İTSİN Gel karşıma çık it oğlu it.
Sen ilk önce insan olmayı öğren . Benden paket aldın . Paket vercem dedin . Sahtekar . AZ ADAM OL AZICIK LAN AZICIK . Başımıza DOLANDIRICI TOSUN kesildi mübarek @Murat Tosun Helal olsun çalanlara . @AeroCS Yanlış anlama benim murat tosuna zaafım var .

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!
4 Aralık 2016
1.263
1.263
2.240
IYusuf_DemirI#4555
live:iyusuf_demiri

Bir takım insanlar değişmiyor ve değişmeyecek gibi. Birileri gidiyor bir başkaları peydahlanıyor ve bu peydahlananlar kendilerinin sahip olması gereken insani değerleri bilmediklerinden bir başkalarınında değerlerine ve haklarına saygı duymuyorlar. Bir insan karekterden ve değerlerden yoksun olunca ne şeref kalıyor nede haysiyet!

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
2 Şubat 2016
569
298
1.190

Bir takım insanlar değişmiyor ve değişmeyecek gibi. Birileri gidiyor bir başkaları peydahlanıyor ve bu peydahlananlar kendilerinin sahip olması gereken insani değerleri bilmediklerinden bir başkalarınında değerlerine ve haklarına saygı duymuyorlar. Bir insan karekterden ve değerlerden yoksun olunca ne şeref kalıyor nede haysiyet!
Lafın kimeydi çözemedimde türkçem biraz kötüdür kusura bakma .

Aegrison

Kendisinin rakibi
5 Ekim 2017
68
42
340
The Aegrison#7049
Aegrison

Bu çocuk zaten sürekli birinin adına bürünüyor, birilerinin şifrelerini falan istiyor. Hobisi haline gelmiş ve o kadar ifşadan sonra adını değiştirme zahmetine hiç girmemiş heralde bilinen hesapları yan çarı falan. Bir sunucuda bana başkasının mapini atıp mimar olmaya falan çalışmıştı.

AeroCS

Anam! Lav Yaktı Beni
Onaylı Satıcı
10 Ekim 2016
760
611
1.090

@Murat1618 Konuyu saptırmayın varsa şikayetiniz konu açın. Lütfen herkes saygı sevgi çerçevesi içinde yorum atsın.

BugraB - LifeBugraRS

Lifestill - Photography, Graffiti, Developer
14 Mayıs 2017
127
53
440
patatezofficial
LifeBugraRS

Bu çocuğun suçu ilk değil bir sürü suçu var, farklı isimler ile karşımıza çıkıyor sürekli bir dolandırma peşinde dolandırarak bir yere geleceğini zannediyor yazık!