Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü DeluxeMenus - Aktif et, Devre dışı bırak butonu nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Q

quens

Ziyaretçi
Merhabalar sevgili arkadaşlar, Hypixel - Skyblock sunucusundaki Ayarlar menüsünde ki Aktif et, Devre dışı bırak butonu gibi bir buton eklemek istiyorum fakat nasıl ekliyeceğimi bir türlü bulamadım. Örnek veriyorum, Gri boya, Devre dışı bırak olacak Yeşil boya, Aktif et olacak. Gri boyayken tıkladığımda Yeşil boyaya dönüşecek ve aktif olacak. Bu şekilde bi buton yapmak istiyorum aşağıda paylaştığım fotoğraflardan daha iyi anlayabilirsiniz. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Ekler

• 1.PNG
    1.PNG
    44,5 KB · Görünt.: 78
  • 2.PNG
    2.PNG
    43,8 KB · Görünt.: 79

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Merhabalar sevgili arkadaşlar, Hypixel - Skyblock sunucusundaki Ayarlar menüsünde ki Aktif et, Devre dışı bırak butonu gibi bir buton eklemek istiyorum fakat nasıl ekliyeceğimi bir türlü bulamadım. Örnek veriyorum, Gri boya, Devre dışı bırak olacak Yeşil boya, Aktif et olacak. Gri boyayken tıkladığımda Yeşil boyaya dönüşecek ve aktif olacak. Bu şekilde bi buton yapmak istiyorum aşağıda paylaştığım fotoğraflardan daha iyi anlayabilirsiniz. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
Neyi aktif ediceksiniz onu anlamadım? Sadece o şekilde aktif edip renk değişimi vs. yapmak isterseniz, priority kısmını ayarlayarak yapabilirsiniz.

Q

quens

Ziyaretçi

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Dostum onu Hypixel sanırım özel kodlamış olabilir. Araştırdım fakat böyle bir şeye rastlayamadım.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Tam olarak nasıl yapıcam yardımcı olabilirmisin? @DonsuzTurk
Anladığım kadarıyla sen o aktif et ve deaktif et butonlarını nasıl yapabileceğini soruyorsun.
Aşağıda örnek bir deluxemenu ayarı bırakıyorum. Bu ayarda eğer view_requirement kısmında bulunan perm yoksa Durumu: X olarak gözükecektir. Eğer satın alırsanda orası ✔ olarak gözükecektir. Yani mesele yukarıdada bahsettiğim priority kısmında diyebiliriz. Mantığı umarım anlamışsındır, iyi forumlar...
Kod:
    items:
      '1':
        material: basehead-eyJ0ZXh0dXJlcyI6eyJTS0lOIjp7InVybCI6Imh0dHA6Ly90ZXh0dXJlcy5taW5lY3JhZnQubmV0L3RleHR1cmUvYzk1ZDM3OTkzZTU5NDA4MjY3ODQ3MmJmOWQ4NjgyMzQxM2MyNTBkNDMzMmEyYzdkOGM1MmRlNDk3NmIzNjIifX19
        slot: 10
        amount: 1
        priority: 1
        display_name: '&6&lAda Yükseltme &8▸ &fSeviye 1'
        lore:
        - ''
        - '&e&lAdanın genişliğini büyütür.'
        - ''
        - '&7Yükseltilecek Alan &8▸ &e125x125'
        - '&7Yükseltme Fiyatı &8▸ &e50M '
        - ''
        - '&7Durumu: &a✔'
        - ''
        - '&8⇢ &eTıkla ve yükselt!'
        view_requirement: BukkitPlayer.hasPermission("askyblock.island.range.125");
        left_click_commands:
        - '[console] tm msg %player_name% &e&lZaten Satın Almışsın!'
        - '[close]'
        right_click_commands:
        - '[close]'
        - '[console] tm msg %player_name% &e&lZaten Satın Almışsın!'
      '2':
        material: basehead-eyJ0ZXh0dXJlcyI6eyJTS0lOIjp7InVybCI6Imh0dHA6Ly90ZXh0dXJlcy5taW5lY3JhZnQubmV0L3RleHR1cmUvNjAzNmJmOTc5MjZjMDJhNmRhNTI0YmY0ODdkYjViOTc0MmQ1YmM1ODg0YWEyZmFmOTRlNTc2ZmM4NjkifX19
        priority: 2
        amount: 1
        slot: 10
        display_name: '&6&lAda Yükseltme &8▸ &fSeviye 1'
        lore:
        - ''
        - '&e&lAdanın genişliğini büyütür.'
        - ''
        - '&7Yükseltilecek Alan &8▸ &e125x125'
        - '&7Yükseltme Fiyatı &8▸ &e50M '
        - ''
        - '&7Durumu: &c✘'
        - ''
        - '&8⇢ &eTıkla ve yükselt!'
        left_click_commands:
        - '[message]  &6&l↬ &aBaşarılı bir şekilde yükseltildi. &8(&eSeviye 1&8)'
        - '[console] kick %player_name% &eAdanız Güncelleniyor Tekrar Giriş Yapın !'
        - '[console] eco take %player_name% 50000000'
        - '[console] manuaddp %player_name% askyblock.island.range.125'
        - '[close]'
        right_click_commands:
        - '[message]  &6&l↬ &aBaşarılı bir şekilde yükseltildi. &8(&eSeviye 1&8)'
        - '[console] kick %player_name% &eAdanız Güncelleniyor Tekrar Giriş Yapın !'
        - '[console] eco take %player_name% 50000000'
        - '[console] manuaddp %player_name% askyblock.island.range.125'
        - '[close]'
        left_click_requirement:
          expression: '%vault_eco_balance% >= 50000000'
          deny_commands:
          - '[close]'
          - '[console] tm msg %player_name% &4Satın Alma İşlemi Başarısız!\n &7Yeterli miktarda bütçen yok.'
        right_click_requirement:
          expression: '%vault_eco_balance% >= 50000000'
          deny_commands:
          - '[close]'
          - '[console] tm msg %player_name% &4Satın Alma İşlemi Başarısız!\n &7Yeterli miktarda bütçen yok.'

Q

quens

Ziyaretçi

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun

Mert.sh

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

"Mert.sh"#5535

Elmaslar
17
Puanlar
6.345
yaptığın şey kısıtlı olabilir anca bu özel kodlanmış bir eklenti

Q

quens

Ziyaretçi
@DonsuzTurk Çok basit birşey Gri butonken kapalı oluyor şimdi Yeşil oluncada aktif oluyor gri butona bastığımız zaman komut devreye girecek yani ayarlar için yapıyorum mesela skorbord kapanacak sonra kapandığı zaman gri oldu ya buton açmak istiyorum skorbordu tekrardan tıklıcam ve yeşil olcak aç kapa misali Attığım fotoğraflara bak zaten dediğimi anlayabilirsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı