Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Değişik Bir Event Plugini İsteği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EuX_tr

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
0
Beyler beni bi event plugini istiyorum fakat biraz değişik ücretli veya ücretsiz olacak veya böyle bir pl varsa söyleyebilecek varmı
Hemen anlatayım öncelikle belli bir event alanı yapıcam kendime özel bir alan olacak buralara kodla seçicem o bölgede rasgelge hediye kafaları gelicek sağ tıklanınca belirlenen rasgele eşyaları vericek spigotta aradım fakat bulamadım yardımcı olabilecek varmı?

C

CAN147

Ziyaretçi
Beyler beni bi event plugini istiyorum fakat biraz değişik ücretli veya ücretsiz olacak veya böyle bir pl varsa söyleyebilecek varmı
Hemen anlatayım öncelikle belli bir event alanı yapıcam kendime özel bir alan olacak buralara kodla seçicem o bölgede rasgelge hediye kafaları gelicek sağ tıklanınca belirlenen rasgele eşyaları vericek spigotta aradım fakat bulamadım yardımcı olabilecek varmı?
İstediğin eklentiyi tasarliyabilirim ama ücretli yapmaktayım eğer istersen.
Yedek Skype: live:portakal_129

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
15.775
Minecraft
YunusCanGungordu

EuX_tr

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
0
@CAN147 skype ekledim kabul edermisin?

C

CAN147

Ziyaretçi
G

Garp

Ziyaretçi
Hocam paraya kıyarım diyorsanız spigotta $4.99'a çok hoş bir eklenti var. Magical Events eklentisi.
Event çeşitleri var. DJ event, Bomb event, Rain event vs. Sunucunuza renk katıcak bir eklenti.
Satın almak için: Magical Events

C

CAN147

Ziyaretçi
Hocam paraya kıyarım diyorsanız spigotta $4.99'a çok hoş bir eklenti var. Magical Events eklentisi.
Event çeşitleri var. DJ event, Bomb event, Rain event vs. Sunucunuza renk katıcak bir eklenti.
Satın almak için: Magical Events
Eğer o plugini ücretsiz istiyorsan dostum kendim tasarlayip forumda paylaşabilirim ücretsiz bir şekilde :)
Basit bir eklenti istenirse yapabilirim :)

G

Garp

Ziyaretçi
Eğer o plugini ücretsiz istiyorsan dostum kendim tasarlayip forumda paylaşabilirim ücretsiz bir şekilde :)
Basit bir eklenti istenirse yapabilirim :)
Yaparsanız güzel olur :D lakin ücretsiz bulunan yerler mevcut.​

C

CAN147

Ziyaretçi
G

Garp

Ziyaretçi

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Konuyu kilitleyelim mi?

C

CAN147

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı