Sol Reklam

DEADPOOL VE FLASH JOKERE KARŞI İÇERİ GİRİN!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DEADPOOL VE FLASH O.

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

DEADPOOLFLASHOYUNDA

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
AlexandreLara
ARKADAŞLAR MÜKEMMEL BİR VİDEO ÇEKTİK ÇOK EĞLENCELİ OLDU. BU YOUTUBEDE Kİ İLK VİDEOMUZDU SİZLERİN DESTEKLERİYLE BİRLİKTE DAHADA BÜYÜYECEĞİZ İNŞALLAH LÜTFEN KANALA GELİN VE VİDEOMUZU İZLEYİN. HOŞUNUZA GİTTİYSE BEĞENMEYİ, YORUMLARDA BELİRTMEYİ VE PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN ŞİMDİDEN HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İYİ FORUMLARR :)

CraftRoes

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
33
Puanlar
3.820
Videonun Kalitesi kötü olmuş, ama emek vermişsin.

DEADPOOL VE FLASH O.

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

DEADPOOLFLASHOYUNDA

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
AlexandreLara

MineTürk Network

Play.MineTurkNW. Net

Discord:

CanerARTUC | ValseFTW#0046

Elmaslar
71
Puanlar
6.470
Minecraft
CanerArtuc
Videodaki sesler çok kötü diğer kanalların yaptığını yapmaya çalışmıssın ama kusura bakma benim fikrimce kötü bir video olmuş eğer sesler düzgün olsaydı daha iyi olabilirdi yada kaçıncı yaş kitlesine hitap etmeyi düşünüyorsun bilmiyorum ama başarılar dilerim beğendinmi mi beğenmedinmi desen beğenmedim ilk dislike ınıda aldın attım. ekran da ters gibi bilerek yaptıysan düzelt bence
amacım kötülemek değil sadece düzgün bir video olsa daha iyi olabilirdi.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Video ses kalitesini pek beğenemedim. Bunun yanı sıra kalite seviyeni 1080p60fps'e çıkarsanız daha hoş olur :)

DEADPOOL VE FLASH O.

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

DEADPOOLFLASHOYUNDA

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
AlexandreLara

Video ses kalitesini pek beğenemedim. Bunun yanı sıra kalite seviyeni 1080p60fps'e çıkarsanız daha hoş olur :)
Videodaki sesler çok kötü diğer kanalların yaptığını yapmaya çalışmıssın ama kusura bakma benim fikrimce kötü bir video olmuş eğer sesler düzgün olsaydı daha iyi olabilirdi yada kaçıncı yaş kitlesine hitap etmeyi düşünüyorsun bilmiyorum ama başarılar dilerim beğendinmi mi beğenmedinmi desen beğenmedim ilk dislike ınıda aldın attım. ekran da ters gibi bilerek yaptıysan düzelt bence
amacım kötülemek değil sadece düzgün bir video olsa daha iyi olabilirdi.

Anladım ikinizede teşekkür ederim yorumlarınız için dikkate alacağız bu yorumlarınızı. Yaş kitlesi derken evet biraz eğlencesine ve alaycı bir şekilde çekiyoruz videoları o yüzden sesler öyle onuda ne yapabiliriz bilmiyorum değiştirmeye çalışırız. Tekrardan yorumlar için teşekkürler.

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Video kalitesi Yiğit'in de dediği gibi biraz düşük kalmış. Başarılar.

DEADPOOL VE FLASH O.

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

DEADPOOLFLASHOYUNDA

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
AlexandreLara
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı