Sol Reklam

Rehber Crash saldırılarından yüksek oranda korunmak mı istiyorsunuz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TorkauL

CAPE NETWORK OYUN HİZMETLERİ
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

torkaul

Elmaslar
464
Puanlar
15.525
Discord İzni
Minecraft
TorkauL
Merhaba MC-TR Kullanıcıları. Kendi sunucumda kullandığım ve gerçekten faydasını gördüğüm bir eklentiyi bu gün sizlerle paylaşmak istedim.

NEDIR BU EKLENTI ?
Eklentimizin adı CasualProtector peki bu eklenti ne işe yarar ?
Eklentinin asıl görevi sunucunuzu crash - book exploit spoof ve packet tarzı saldırılardan %90 oranıyla korur.

Her şey buraya kadar iyi güzel fakat maalesef ki eklenti ücretli :) daha detaylı açıklama ve satın alımlarınız için spigot linkini aşağıya bırakacağım son zamanlarda sizinde bildiğiniz üzere bir sürü takımlar çıkmaya başladı. Yok efendim size koruma satalım şunu satalım sunucunuzu bize geçirin koruma altına alalım vesayre vesayre...
Bu eklentiyi satın alıp gönül rahatlığıyla sizden para koparmaya çalışanları sunucunuzdan banlayabilirsiniz :) Yeni hesap açıp gelseler dahi sunucunuza zarar veremeyeceklerdir. Bunun yanında UnioAntiCrash Eklentisini de kurmayı unutmayın. Her iki eklentinin de linkini aşağıda bulabilirsiniz. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler.
İyi Forumlar !

xLeacy

Eymen

Discord:

Eymen#0001

Elmaslar
46
Puanlar
6.580
Minecraft
EymenJohh
crash korumasını test ettim, crash konusunda maalesef pek ahım şahım bir koruma sağlamıyor. fakat diğer fonksiyonlarını beğendim, zaten kullandığım bir eklenti. başlıkta belirttiğin gibi tamamen koruyamaz fakat bir nebze etki eder. başarılar.

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
%90 koruma veren plugine tamamiyle koruna bilir diyemezsin saçma

TorkauL

Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

torkaul

Elmaslar
464
Puanlar
15.525
Discord İzni
Minecraft
TorkauL
crash korumasını test ettim, crash konusunda maalesef pek ahım şahım bir koruma sağlamıyor. fakat diğer fonksiyonlarını beğendim, zaten kullandığım bir eklenti. başlıkta belirttiğin gibi tamamen koruyamaz fakat bir nebze etki eder. başarılar.
Test ettiğiniz sürüm sanırsam eski sürümü. Şuanda sunucumda crash koruması olarak sadece CasualProtector ve UnioAntiCrash mevcut. Benim sunucumda da dener misin :)

TorkauL

Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

torkaul

Elmaslar
464
Puanlar
15.525
Discord İzni
Minecraft
TorkauL
%90 Olarak belirttiğim oranın içerisinde ; bot saldırıları , book exploit , spoof , packet , crash saldırıları mevcut. Bana kalırsa crash ı %100 oranla engelliyor diyebilirim. Yeni çıkan Horizon client ile sunucuma saldırmayı denediler sonuç : Başarısız :D Fakat yine de başlığı tekrardan düzenledim.

さ| Alperen

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

さ| Alperen#4170

Elmaslar
9
Puanlar
900
Minecraft
Alperen
ben bu eklentiyi denesem %10 kısmıyla pert ederler beni :/

Mohawk

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

! Cihan#0001

Elmaslar
5
Puanlar
0
Horizons galp gardaşım :D

TorkauL

Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

torkaul

Elmaslar
464
Puanlar
15.525
Discord İzni
Minecraft
TorkauL

MuratcnOZDMR

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
MuratcnOZDMR
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Günümüzün bitmek bilmeyen sunucu saldırılarının önüne geçmek için ideal bir eklenti olduğunu söyleyebilirim ki yeni korumaları da bulunuyor.

S

sooply

Ziyaretçi
Tanıttığın için teşekkürler, güzel eklenti.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Casual gerçekten %75 oranında paket saldırılarını engelliyor. Tek sorunsalı belkide one packetler. Onlarıda forkla engelledin mi tadından yenmiyor. Konu için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı