Crash saldırılarından yüksek oranda korunmak mı istiyorsunuz ?

• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

TorkauL

Play.CapeNW.Com
Yıldız Moderatör
MC-TR Donator
Premium
Bölüm Moderatörü
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
66
Puanlar
2.040
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198163297279/
Minecraft
LimonluMentos
Merhaba MC-TR Kullanıcıları. Kendi sunucumda kullandığım ve gerçekten faydasını gördüğüm bir eklentiyi bu gün sizlerle paylaşmak istedim.

NEDIR BU EKLENTI ?
Eklentimizin adı CasualProtector peki bu eklenti ne işe yarar ?
Eklentinin asıl görevi sunucunuzu crash - book exploit spoof ve packet tarzı saldırılardan %90 oranıyla korur.

Her şey buraya kadar iyi güzel fakat maalesef ki eklenti ücretli :) daha detaylı açıklama ve satın alımlarınız için spigot linkini aşağıya bırakacağım son zamanlarda sizinde bildiğiniz üzere bir sürü takımlar çıkmaya başladı. Yok efendim size koruma satalım şunu satalım sunucunuzu bize geçirin koruma altına alalım vesayre vesayre...
Bu eklentiyi satın alıp gönül rahatlığıyla sizden para koparmaya çalışanları sunucunuzdan banlayabilirsiniz :) Yeni hesap açıp gelseler dahi sunucunuza zarar veremeyeceklerdir. Bunun yanında UnioAntiCrash Eklentisini de kurmayı unutmayın. Her iki eklentinin de linkini aşağıda bulabilirsiniz. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler.
İyi Forumlar !

xLeacy

Play.LydiaNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
70
Puanlar
590
Steam
emredurmus43
Discord
Eymen#0001
Minecraft
EymenJohh
crash korumasını test ettim, crash konusunda maalesef pek ahım şahım bir koruma sağlamıyor. fakat diğer fonksiyonlarını beğendim, zaten kullandığım bir eklenti. başlıkta belirttiğin gibi tamamen koruyamaz fakat bir nebze etki eder. başarılar.

Effy Stonem

👑 AnderNetwork.Tk 👑
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
231
Puanlar
1.140
Steam
AnderNetwork.tk
Discord
Davud#3383
Minecraft
dragondemon68
%90 koruma veren plugine tamamiyle koruna bilir diyemezsin saçma

TorkauL

Play.CapeNW.Com
Yıldız Moderatör
MC-TR Donator
Premium
Bölüm Moderatörü
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
66
Puanlar
2.040
Steam
Minecraft
LimonluMentos
crash korumasını test ettim, crash konusunda maalesef pek ahım şahım bir koruma sağlamıyor. fakat diğer fonksiyonlarını beğendim, zaten kullandığım bir eklenti. başlıkta belirttiğin gibi tamamen koruyamaz fakat bir nebze etki eder. başarılar.
Test ettiğiniz sürüm sanırsam eski sürümü. Şuanda sunucumda crash koruması olarak sadece CasualProtector ve UnioAntiCrash mevcut. Benim sunucumda da dener misin :)

TorkauL

Play.CapeNW.Com
Yıldız Moderatör
MC-TR Donator
Premium
Bölüm Moderatörü
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
66
Puanlar
2.040
Steam
Minecraft
LimonluMentos
%90 Olarak belirttiğim oranın içerisinde ; bot saldırıları , book exploit , spoof , packet , crash saldırıları mevcut. Bana kalırsa crash ı %100 oranla engelliyor diyebilirim. Yeni çıkan Horizon client ile sunucuma saldırmayı denediler sonuç : Başarısız :D Fakat yine de başlığı tekrardan düzenledim.

Yukarı