Rehber Crash saldırılarından yüksek oranda korunmak mı istiyorsunuz ?

-Bora Berkay-

Reaper Project || 2020!
Reaper Project
En iyi cevaplar
9
Elmaslar
272
Merhaba MC-TR Kullanıcıları. Kendi sunucumda kullandığım ve gerçekten faydasını gördüğüm bir eklentiyi bu gün sizlerle paylaşmak istedim.

NEDIR BU EKLENTI ?
Eklentimizin adı CasualProtector peki bu eklenti ne işe yarar ?
Eklentinin asıl görevi sunucunuzu crash - book exploit spoof ve packet tarzı saldırılardan %90 oranıyla korur.

Her şey buraya kadar iyi güzel fakat maalesef ki eklenti ücretli :) daha detaylı açıklama ve satın alımlarınız için spigot linkini aşağıya bırakacağım son zamanlarda sizinde bildiğiniz üzere bir sürü takımlar çıkmaya başladı. Yok efendim size koruma satalım şunu satalım sunucunuzu bize geçirin koruma altına alalım vesayre vesayre...
Bu eklentiyi satın alıp gönül rahatlığıyla sizden para koparmaya çalışanları sunucunuzdan banlayabilirsiniz :) Yeni hesap açıp gelseler dahi sunucunuza zarar veremeyeceklerdir. Bunun yanında UnioAntiCrash Eklentisini de kurmayı unutmayın. Her iki eklentinin de linkini aşağıda bulabilirsiniz. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler.
İyi Forumlar !

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

xLeacy

Eymen
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
50
crash korumasını test ettim, crash konusunda maalesef pek ahım şahım bir koruma sağlamıyor. fakat diğer fonksiyonlarını beğendim, zaten kullandığım bir eklenti. başlıkta belirttiğin gibi tamamen koruyamaz fakat bir nebze etki eder. başarılar.

Thomas Shelby

Ruh + Kum = Ruh Kumu
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
341
%90 koruma veren plugine tamamiyle koruna bilir diyemezsin saçma

-Bora Berkay-

Reaper Project || 2020!
Reaper Project
En iyi cevaplar
9
Elmaslar
272
crash korumasını test ettim, crash konusunda maalesef pek ahım şahım bir koruma sağlamıyor. fakat diğer fonksiyonlarını beğendim, zaten kullandığım bir eklenti. başlıkta belirttiğin gibi tamamen koruyamaz fakat bir nebze etki eder. başarılar.
Test ettiğiniz sürüm sanırsam eski sürümü. Şuanda sunucumda crash koruması olarak sadece CasualProtector ve UnioAntiCrash mevcut. Benim sunucumda da dener misin :)

-Bora Berkay-

Reaper Project || 2020!
Reaper Project
En iyi cevaplar
9
Elmaslar
272
%90 Olarak belirttiğim oranın içerisinde ; bot saldırıları , book exploit , spoof , packet , crash saldırıları mevcut. Bana kalırsa crash ı %100 oranla engelliyor diyebilirim. Yeni çıkan Horizon client ile sunucuma saldırmayı denediler sonuç : Başarısız :D Fakat yine de başlığı tekrardan düzenledim.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
48
Elmaslar
10.288

Günümüzün bitmek bilmeyen sunucu saldırılarının önüne geçmek için ideal bir eklenti olduğunu söyleyebilirim ki yeni korumaları da bulunuyor.

Sooply

merhaba dünya
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
1.859
Tanıttığın için teşekkürler, güzel eklenti.

DonsuzTurk

Alafrangalaştıramayacaklardansalar
Moderatör
INCEPTION TEAM
Onaylı Satıcı
Premium
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
925
Casual gerçekten %75 oranında paket saldırılarını engelliyor. Tek sorunsalı belkide one packetler. Onlarıda forkla engelledin mi tadından yenmiyor. Konu için teşekkürler.

Yukarı Alt