Sol Reklam

CraftaleTR Network | 1.8 - 1.15 SkyBlock | Coin Boost, JackPot, Çarkıfelek,... | Play.CraftaleTR.Com

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

vicdum

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

vicdum#0654

Elmaslar
44
Puanlar
13.625
Minecraft
vicdum
p2qyO0.png

Artık her konunun olmazsa olmazı olan konu tasarımını biz de yukarıya öylesine sıkıştırdık, şimdi daha detaylı şekilde bizi tanımaya ne dersin?

Uzun süredir bugünü bekliyorduk, en son sunucumuzdan yana neredeyse 2 yıl geçti ve tekrardan bir sunucu açalım ve yine yeniliklere öncü, anılara sadık, güzel bir sunucu olsun istedik.

Dur, dur bir saniye. Sen, o hani yeni şeyler her şey diğer sunucular ile aynı diyen. Evet, şuan için her şey farklı, yeni olmayabilir biz de bunun farkındayız, sunucumuzu erkenden BETA-0.4 versiyonu ile açıyoruz ki ileriye dönük hazırlıkları bu süreçte yapalım, geliştirirken sizlerin de fikrini alalım ve hataları önceden çözelim istedik.

Sunucu Hakkında Ufak Detaylar

Sunucudaki Oyunlar »​
Skyblock
Sunucuya Giriş Yapabilen Versiyonlar »​
1.8 - 1.15
Tavsiye Edilen Versiyon »​
1.12.2 - Optifine
Sunucu Kapasitesi »​
200
Sunucu Sitesi »​
CraftaleTR.Com

Sunucuda Yer Alan Bazı Sistemler

Otomatik Event

Her gün saat 20.00'da sunucumuzda olarak otomatik evente katılabilir ve ödüllerin tadını çıkartabilirsin.

LG7J3G.png

Coin Boost
Sunucumuzu oylayarak kazanabileceğin (/vote) VOTE kasası ya da SC kasası içinden çıkarabileceğin Coin Boostlar ile 2x / 3x / 4x / 5x ' e kadar daha fazla coin kazanabilirsin.

ryBq9N.png

Çarkıfelek
Sitemiz üzerinden ücretli ve her 24 saatte bir ücretsiz olarak çark çevirebilirsin.

7QEOvW.png

Daha fazla özelliği keşfetmek için aramıza katılabilir ve CraftaleTR Dünyasından yerini ayırtabilirsin.

Yönetim Kadrosu

bd66b8de29c948c5ab9d7869a8fb8c11
380868aec9b541f596409c838dbe1034

Kurucu Kurucu
vicdum SprayStunt

Sunucu Görselleri
gbzNP0.png

zyvWyR.png

E2n72g.png

l42o4g.png

oyPLyR.png

Zngrno.png

(Bu ada varsayılan değil, örnek bir adadır.)

Sunucumuzda görmek istediğiniz tüm isteklerinizi discord sunucumuzdan, sitemizden ya da konu altından bize belirtebilirsiniz. Elimizden geldiği sürece sunucuya yenilikler getirmek, istekleriniz doğrultusunda geliştirmek, eğlenceli dakikalar yaşayacağınız anlar sunmak için her zaman çabalıyor olacağız. Esenlikle Kalın..

Kopyalanabilir IP: Play.CraftaleTR.Com

T

Tusserte

Ziyaretçi
Merhaba, forum kuralları gereği sunucu tanıtımınızı yapmak için forumda en az 10 adet mesaj göndermiş olmanız gerekmektedir, gereken şartlar sağlanmaz ise konunuz 24 saat süre sonrasında arşive taşınacaktır, bilginize sunarım.

fend1

Slm.
Emektar

Discord:

winklaar

Elmaslar
658
Puanlar
14.775
Yer
Dünya
Minecraft
fend1
Konu tasarımı güzel maplar güzel OpSky olmaması daha da güzel. Başarılar sunucunuza geleceğim.

Rona

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
82
Puanlar
0
Yer
Azerbeycan,Baku
Merhaba sunucu tasarımı, sunucu yapılar çok hoş ve güzel başarılar dilerim.

Lilith Magnolia

Minecraft Developer & Pluginer

Discord:

Lilith Magnolia#3705

Elmaslar
67
Puanlar
0
Sunucuya giriş yaptım ve bir sürü eksik var gibi görünüyor.
Ayrıca menülerin çoğunu daha önce başka sunucularda daha görmüştüm.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Konu tasarımı güzel sistemler güzel mapler harika sunucunuzda herşeyi beğendim yakında giricem bakıcam sunucuya ve konu düzenide sevdim başarılar.

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Doğruyu söylemek gerekirse gerek bu sunucu tasarımınızı gerekse de sunucu sistemlerinizi oldukça beğendim. Açık konuşmak gerekirse de uzun sürenin ardından ilk defa sistemlere bu kadar önem veren bir sunucu gördüm ki cidden pek emek verilen ve takdire şayan bir sunucu olduğunuzu ortaya koymuşsunuz. Tüm bunların yanı sıra sunucu haritalarınız çok güzel olmuş ki harita çekim tarzınızı da oldukça beğendim. Başarılar dilerim.

mhakanki

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
66
Puanlar
13.430
Yer
Mersin
Minecraft
mhakanki
güzel bir server açmışsınız ellerinize emeğinize sağlık. inceleme imkanım oldu. bir kaç ufak tefek eksiklikler var ama onlarında giderileceğine eminim. Server videosunuda çektim ilk fırsatta yayınlayacam..

Başarılar..

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
Sistemler gayet güzel ancak yenileri eklenirse daha iyi olur, haritaları ve konu tasarımını çok beğendim, CraftTale.

manav000

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
13.260
Güncelleme - BETA-0.4
Aktif

EditeY

Karanlık taraftan merhaba!

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Konu tasarımını beğenemedim pek HD gelmedi bana ve çok göz yorucu yeşilinden kullanılmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı