CraftaleTR Network | 1.8 - 1.15 SkyBlock | Coin Boost, JackPot, Çarkıfelek,... | Play.CraftaleTR.Com

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

vicdum

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
12 Temmuz 2014
12
12
4.000
30
Ruh Hali

Artık her konunun olmazsa olmazı olan konu tasarımını biz de yukarıya öylesine sıkıştırdık, şimdi daha detaylı şekilde bizi tanımaya ne dersin?

Uzun süredir bugünü bekliyorduk, en son sunucumuzdan yana neredeyse 2 yıl geçti ve tekrardan bir sunucu açalım ve yine yeniliklere öncü, anılara sadık, güzel bir sunucu olsun istedik.

Dur, dur bir saniye. Sen, o hani yeni şeyler her şey diğer sunucular ile aynı diyen. Evet, şuan için her şey farklı, yeni olmayabilir biz de bunun farkındayız, sunucumuzu erkenden BETA-0.4 versiyonu ile açıyoruz ki ileriye dönük hazırlıkları bu süreçte yapalım, geliştirirken sizlerin de fikrini alalım ve hataları önceden çözelim istedik.

Sunucu Hakkında Ufak Detaylar

Sunucudaki Oyunlar »​
Skyblock
Sunucuya Giriş Yapabilen Versiyonlar »​
1.8 - 1.15
Tavsiye Edilen Versiyon »​
1.12.2 - Optifine
Sunucu Kapasitesi »​
200
Sunucu Sitesi »​
CraftaleTR.Com

Sunucuda Yer Alan Bazı Sistemler

Otomatik Event

Her gün saat 20.00'da sunucumuzda olarak otomatik evente katılabilir ve ödüllerin tadını çıkartabilirsin.

Coin Boost
Sunucumuzu oylayarak kazanabileceğin (/vote) VOTE kasası ya da SC kasası içinden çıkarabileceğin Coin Boostlar ile 2x / 3x / 4x / 5x ' e kadar daha fazla coin kazanabilirsin.

Çarkıfelek
Sitemiz üzerinden ücretli ve her 24 saatte bir ücretsiz olarak çark çevirebilirsin.

Daha fazla özelliği keşfetmek için aramıza katılabilir ve CraftaleTR Dünyasından yerini ayırtabilirsin.

Yönetim Kadrosu

Kurucu Kurucu
vicdum SprayStunt

Sunucu Görselleri

(Bu ada varsayılan değil, örnek bir adadır.)

Sunucumuzda görmek istediğiniz tüm isteklerinizi discord sunucumuzdan, sitemizden ya da konu altından bize belirtebilirsiniz. Elimizden geldiği sürece sunucuya yenilikler getirmek, istekleriniz doğrultusunda geliştirmek, eğlenceli dakikalar yaşayacağınız anlar sunmak için her zaman çabalıyor olacağız. Esenlikle Kalın..

Kopyalanabilir IP: Play.CraftaleTR.Com

Tusserte

Eskimişlerin üzerine bir çizgi çekin.
Moderatör Müfettişi
Reggin Team
Onaylı Satıcı
20 Aralık 2019
143
133
490
19
Merhaba, forum kuralları gereği sunucu tanıtımınızı yapmak için forumda en az 10 adet mesaj göndermiş olmanız gerekmektedir, gereken şartlar sağlanmaz ise konunuz 24 saat süre sonrasında arşive taşınacaktır, bilginize sunarım.

Putin

Örümcek Hoşt!
2 Ekim 2015
355
579
3.690
23
Dünya
Ruh Hali
Konu tasarımı güzel maplar güzel OpSky olmaması daha da güzel. Başarılar sunucunuza geleceğim.

Lilith Magnolia

Minecraft Developer & Pluginer
22 Temmuz 2017
193
72
2.040
Sunucuya giriş yaptım ve bir sürü eksik var gibi görünüyor.
Ayrıca menülerin çoğunu daha önce başka sunucularda daha görmüştüm.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.
6 Ocak 2018
976
528
3.090
19
Ruh Hali
Konu tasarımı güzel sistemler güzel mapler harika sunucunuzda herşeyi beğendim yakında giricem bakıcam sunucuya ve konu düzenide sevdim başarılar.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
17 Haziran 2014
8.826
6.787
10.040
19
İstanbul - Beylikdüzü
www.mc-tr.com
Ruh Hali
Doğruyu söylemek gerekirse gerek bu sunucu tasarımınızı gerekse de sunucu sistemlerinizi oldukça beğendim. Açık konuşmak gerekirse de uzun sürenin ardından ilk defa sistemlere bu kadar önem veren bir sunucu gördüm ki cidden pek emek verilen ve takdire şayan bir sunucu olduğunuzu ortaya koymuşsunuz. Tüm bunların yanı sıra sunucu haritalarınız çok güzel olmuş ki harita çekim tarzınızı da oldukça beğendim. Başarılar dilerim.

mhakanki

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
14 Kasım 2015
107
51
2.990
39
Mersin
www.youtube.com
Ruh Hali
güzel bir server açmışsınız ellerinize emeğinize sağlık. inceleme imkanım oldu. bir kaç ufak tefek eksiklikler var ama onlarında giderileceğine eminim. Server videosunuda çektim ilk fırsatta yayınlayacam..

Başarılar..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.