Sol Reklam

Çözüldü ChestCommands Variable Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ejder11111

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
0
Merhabalar denediğim ama yapamadığım bir şey var, oyuncu zombi öldürdüğünde '{x.%player%}' değişkenine 1 ekleyen bir script yazdım scripte sorun yok çalışıyor fakat ben bunu ChestCommands da açtığım bir menüdeki bir blokta göstermek istediğimde gösteremiyorum. Bloğun üstünde oyuncunun öldürdüğü zombi sayısı değil '{x.%player%}' yazıyor biraz araştırdım {player} ile oyuncu ismini göstere biliyorum fakat daha ilerisine gidemedim. Bilen birisi var ise yadımcı olabilir mi ?

hastebin: hastebin

K

KullaniciAdiDegisti28

Ziyaretçi
Merhabalar denediğim ama yapamadığım bir şey var, oyuncu zombi öldürdüğünde '{x.%player%}' değişkenine 1 ekleyen bir script yazdım scripte sorun yok çalışıyor fakat ben bunu ChestCommands da açtığım bir menüdeki bir blokta göstermek istediğimde gösteremiyorum. Bloğun üstünde oyuncunun öldürdüğü zombi sayısı değil '{x.%player%}' yazıyor biraz araştırdım {player} ile oyuncu ismini göstere biliyorum fakat daha ilerisine gidemedim. Bilen birisi var ise yadımcı olabilir mi ?

Chestcommand ile yapamayız fakat skript ile menüyü oluşturabilirsin ve o variableyide gösterebilirsin.

iTargetDS

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

iTargetDS #6159

Elmaslar
118
Puanlar
7.295
Yer
Türkiyeeee
Minecraft
iTargetDS

İstersen skript ile yapabilirsin veya DeluxeMenu ile PlaceholderAPI plugini kullanarak yapabilirsin.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Kod:
command /eventyap:
    permission: ripcraft.event
    permission message: {@noperm}
    trigger:
        open virtual chest with size 4 named "&a&l&nEVENT &f&l&nGUI" to player
        wait 1 tick
        make gui slot 11 of player with iron ingot named "&e%{öldürme::%player%}%" with lore "&7Event İçeriği&c:||  ||&7- &c64 &eDemir Blok ||&7- &c64 &eElmas Blok ||&7- &c64 &eZümrüt Blok ||&7- &c64 &eAltın Blok||&7- &c16 &eEnd Taşı||&7- &c16 &eSünger||&7- &c1 &eSüprizKutu||&7- &c1&e'er tane anahtar" to close then run player command "event event1"

%{öldürme::%player%}% ekledim burada örneğin öldürme yerine başka bi variable yazabilirsin

Ejder11111

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
0
Anladım teşekkürler. Script ile sanal menü oluşturup yapmayı denedim olduda ama reload çekerken ve test serverimi başlatırken sıkıntı yaşıyorum başlaması ve reloadlaması biraz uzun sürüyor ve sürekli uyarı veriyor örneğin 168:1 yazdığım yere prismarine:1 yazmamı istiyor yazıncada bana böyle bir değişken türü olmadığını söylüyor yinede teşekkürler. Dediğiniz pluginleri deniyeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı