Sol Reklam

Rehber [Bölüm 1] Spigot İleri Seviye Partikül Oluşturma Rehberi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
Son Duyuru

Selamlar herkese tekrardan. Partiküllerin rotasyonları için "Rotasyon Matrisleri" konusu öğrenilmeli. Bunun için de ilk önce bu konuyu anlatacağım. Ufak bir matris bilgisi öğrenmiş olacaksınız. Ondan sonra ise şekillere geçeceğim. Herkese iyi forumlar.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Ellerine sağlık çok bilgilendirici bir konu bunu bloklarla da yapabiliriz aslında partikül yerine bloklar çok şık duracak bence büyü pluginleri v.s için gayet şık.

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
Ellerine sağlık çok bilgilendirici bir konu bunu bloklarla da yapabiliriz aslında partikül yerine bloklar çok şık duracak bence büyü pluginleri v.s için gayet şık.

Bak aklıma süper bir fikir geldi. Teşekkür ederim ?

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
İnanılmaz. İnşallah kendini durmadan geliştirir ve bu işten sıkılmazsın çünkü bir cevher olduğunu düşünüyorum. Sadece Minecraft ile de sınırlı kalmamanı diliyorum çünkü Java bildiğin gibi en popüler yazılım dillerinden biri her alanda bir parmağı var. Bu işi tam anlamıyla kavrarsan çok güzel yerlere imzalar atabileceğini biliyorum. Kolaylık dilemiyorum çünkü bu tecrübeyi kolayca elde edemezsin. Mutlu olmanı diliyorum. İyi günler dilerim.

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
İnanılmaz. İnşallah kendini durmadan geliştirir ve bu işten sıkılmazsın çünkü bir cevher olduğunu düşünüyorum. Sadece Minecraft ile de sınırlı kalmamanı diliyorum çünkü Java bildiğin gibi en popüler yazılım dillerinden biri her alanda bir parmağı var. Bu işi tam anlamıyla kavrarsan çok güzel yerlere imzalar atabileceğini biliyorum. Kolaylık dilemiyorum çünkü bu tecrübeyi kolayca elde edemezsin. Mutlu olmanı diliyorum. İyi günler dilerim.

Yorumun beni çok mutlu etti. Teşekkür ederim ?

Sanitarium

MC.Gamerway.Online

Discord:

EternalHittMan#9271

Elmaslar
20
Puanlar
4.020
Minecraft
Ian_Russell
Başarılı bir anlatım. Böyle bir içeriği Türkçe olarak sunmak takdir edilesi. Matematiği kötü arkadaşlar için daha basit olarak bu kütüphaneyi önerebilirim :) https://dev.bukkit.org/projects/effectlib

qwwe

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
6
Puanlar
125
evet, spring ile rest api yazarken bende böyle uçmalı kaçmalı matematikli şeyler deniyorum genelde. ayrıca patronum yan monitörümde akasya duragı yerine bu konuyu görünce sevinçten havalara uçacak eminim!

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
evet, spring ile rest api yazarken bende böyle uçmalı kaçmalı matematikli şeyler deniyorum genelde. ayrıca patronum yan monitörümde akasya duragı yerine bu konuyu görünce sevinçten havalara uçacak eminim!

İyi eğlenceler.

RaiTaki

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

RaiTaki#3949

Elmaslar
2
Puanlar
885
Minecraft
RaiTaki
Konu gayet güzel, anlatım ve örnekte gayet güzel. Evet gerçekten dediğin gibi matematik her şekilde insanın karşısına çıkıyor, lise hayatım boyunca sürekli uyuyarak vakit geçirdiğim için ilk kez pişman oldum. Devamının takibini sağlamaktayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı