Sol Reklam

Bulundu blocklevel ve spawner level nasıl yapılır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RamazanQs

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
595
Minecraft
cucc
merhaba opskyblock serveri yapıyorum bazı sunucularda gördüğüm 2 farklı sistem var biri spawnerların levelli olması ve 2 spawnerı birleştirip 2 level 3 spawner 3 lvl şeklinde 1 spawnerda 3 5 10 tane spawnerın çalışması diğer özellik ise ada leveli arttırmak için koyduğun elmas, sünger, endstone vb.. blockların levelli olması ve 1 tane süngerin içerisine 300 500 tane sünger koyup o 500 süngere denk ada leveli kazanmak bunları nasıl yapabilirin?

I

IlluminatiStar

Ziyaretçi
merhaba opskyblock serveri yapıyorum bazı sunucularda gördüğüm 2 farklı sistem var biri spawnerların levelli olması ve 2 spawnerı birleştirip 2 level 3 spawner 3 lvl şeklinde 1 spawnerda 3 5 10 tane spawnerın çalışması diğer özellik ise ada leveli arttırmak için koyduğun elmas, sünger, endstone vb.. blockların levelli olması ve 1 tane süngerin içerisine 300 500 tane sünger koyup o 500 süngere denk ada leveli kazanmak bunları nasıl yapabilirin?
1. sistem hSpawner maalesef hSpawner artık satılmıyor. 2. sistem fabledskyblock ve superiorskyblock2'de mevcut.

RamazanQs

Elmaslar
9
Puanlar
595
Minecraft
cucc
1. sistem hSpawner maalesef hSpawner artık satılmıyor. 2. sistem fabledskyblock ve superiorskyblock2'de mevcut.
Ben zaten hali hazırda askyblock kullanıyorum fabledskyblock veya superiorskyblock2 plugini gördüğüm kadarı ile sadece block levelleri için değil bu plugini sadece block leveli için kullanma şansım var mı?

PyramidHead

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

The_Sepultura#8776

Elmaslar
218
Puanlar
3.575
Yer
Bakü
Minecraft
Umuts
Bu plugin işinize yarayacaktır.

RamazanQs

Elmaslar
9
Puanlar
595
Minecraft
cucc
Bu plugin işinize yarayacaktır.
Çalışıyor fakat 100 tane de koysak 1 blocka eş değerde ada leveli veriyor onu nasıl ayarlaya bilirim aynısı spawner için de geçerli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı