Sol Reklam

Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Daha önce de bu konu açılmıştı fakat sorunum çözülemediği için tekrardan açıyorum. Ram ve GPU kullanımı oyun oynarken en fazla 70% görüyor. Kasayı en son 2 hafta önce temizledim. Sebebini anlamadığım halde bilgisayarım kendi kendine kapanıyor. Kasa çalışıyor, monitör çalışıyor fakat ekran donuk bir şekilde. Yani hiç bir şeyi hareket ettiremiyorum, gifler falan çalışmıyor. Herhangi bir parçamda sorun yok. Bu olay Windows 7'ye geçişimden 2 ay sonra olmaya başladı, fakat bilgisayarım Windows 7 kaldırıyor. Monitör gitmese de bilgisayarın kapandığından eminim çünkü klavyemin ışıkları da otomatik kapanıyor. Nedenini anlamış değilim.

-ULTRA-

GY!
Elmaslar
222
Puanlar
4.020
Minecraft
Whessry
Temizlerken bir parçaya elin değip kablolarda temassızlık sağlamış olabilirsin,bu durumda da bilgisayar kısa devre yapıp kapanıyor olabilir.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bizim evdede 3-4 yıllık 2. el eski bilgisiyar var. Oyun açıldığı zaman ısınıp kapanıyor. Format attırdık düzelmedi. Windows 7 bilgisiyar.
İçindeki macunu yenilettirdik düzeldi.​

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Temizlerken bir parçaya elin değip kablolarda temassızlık sağlamış olabilirsin,bu durumda da bilgisayar kısa devre yapıp kapanıyor olabilir.
Bu durum yaklaşık 1.5 senedir yaşanıyor, son 2 aydır çok yoktu fakat artık açılması için dua edecek duruma geldim.

Bizim evdede 3-4 yıllık 2. el eski bilgisiyar var. Oyun açıldığı zaman ısınıp kapanıyor. Format attırdık düzelmedi. Windows 7 bilgisiyar.
İçindeki macunu yenilettirdik düzeldi.​
Önerin için teşekkür ederim, deneyeceğim.

AlexTheCoder

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

UsainAlper#9905

Elmaslar
20
Puanlar
13.335
Yer
İstanbul / Sultangazi
Minecraft
UsainAlper577
Macun kurumuş olabilir veya işlemcin oyunu kaldıramıyorum ve ısınıyor olabilir fazla ısındığını içinde pcyi kapatiyor

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Termal macun ısı alışverişini metal ile daha rahat bir biçimde yapmak için neredeyse zorunlu bir şey, yani milyar dolar trilyon dolar sen ne yaptın (oto oldu) sıvı soğutman olsa da termal macunsuz sıkıntı yaratır. Yiğit güzel bir öneri vermiş.

EnderSTD

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
95
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EnderSTD
İşlemcinin Üzerine Termal Macun Ekle
Benimde Eski Bilgisayarımda aynı sorun vardı
Düzelmişti

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Macun kurumuş olabilir veya işlemcin oyunu kaldıramıyorum ve ısınıyor olabilir fazla ısındığını içinde pcyi kapatiyor

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sadece oyun oynarken değil, bilgisayar açılırken de kapanıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı