Çözüldü Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

twond.

愛を作ろう
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
360
Puanlar
1.990
Steam
heykroimpro
Discord
Mete Aydın#0339
Minecraft
LilTwond
Daha önce de bu konu açılmıştı fakat sorunum çözülemediği için tekrardan açıyorum. Ram ve GPU kullanımı oyun oynarken en fazla 70% görüyor. Kasayı en son 2 hafta önce temizledim. Sebebini anlamadığım halde bilgisayarım kendi kendine kapanıyor. Kasa çalışıyor, monitör çalışıyor fakat ekran donuk bir şekilde. Yani hiç bir şeyi hareket ettiremiyorum, gifler falan çalışmıyor. Herhangi bir parçamda sorun yok. Bu olay Windows 7'ye geçişimden 2 ay sonra olmaya başladı, fakat bilgisayarım Windows 7 kaldırıyor. Monitör gitmese de bilgisayarın kapandığından eminim çünkü klavyemin ışıkları da otomatik kapanıyor. Nedenini anlamış değilim.

-ULTRA-

GY!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
244
Puanlar
1.240
Discord
Ege | Whessry#6336
Minecraft
Whessry
Temizlerken bir parçaya elin değip kablolarda temassızlık sağlamış olabilirsin,bu durumda da bilgisayar kısa devre yapıp kapanıyor olabilir.

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Emekli
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
3.023
Puanlar
7.190
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Bizim evdede 3-4 yıllık 2. el eski bilgisiyar var. Oyun açıldığı zaman ısınıp kapanıyor. Format attırdık düzelmedi. Windows 7 bilgisiyar.
İçindeki macunu yenilettirdik düzeldi.​

twond.

愛を作ろう
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
360
Puanlar
1.990
Steam
heykroimpro
Discord
Mete Aydın#0339
Minecraft
LilTwond
Temizlerken bir parçaya elin değip kablolarda temassızlık sağlamış olabilirsin,bu durumda da bilgisayar kısa devre yapıp kapanıyor olabilir.
Bu durum yaklaşık 1.5 senedir yaşanıyor, son 2 aydır çok yoktu fakat artık açılması için dua edecek duruma geldim.

Bizim evdede 3-4 yıllık 2. el eski bilgisiyar var. Oyun açıldığı zaman ısınıp kapanıyor. Format attırdık düzelmedi. Windows 7 bilgisiyar.
İçindeki macunu yenilettirdik düzeldi.​
Önerin için teşekkür ederim, deneyeceğim.

AlexTheCoder

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
22
Puanlar
1.940
Steam
alperasnofficial
Discord
₰ HZ| ☪ WINNER☪ | ₰#4598
Minecraft
iHazretiWinner
Macun kurumuş olabilir veya işlemcin oyunu kaldıramıyorum ve ısınıyor olabilir fazla ısındığını içinde pcyi kapatiyor

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IrfanDmn

İyilik cezasız kalmaz
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4.367
Puanlar
8.090
Termal macun ısı alışverişini metal ile daha rahat bir biçimde yapmak için neredeyse zorunlu bir şey, yani milyar dolar trilyon dolar sen ne yaptın (oto oldu) sıvı soğutman olsa da termal macunsuz sıkıntı yaratır. Yiğit güzel bir öneri vermiş.

twond.

愛を作ろう
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
360
Puanlar
1.990
Steam
heykroimpro
Discord
Mete Aydın#0339
Minecraft
LilTwond
Macun kurumuş olabilir veya işlemcin oyunu kaldıramıyorum ve ısınıyor olabilir fazla ısındığını içinde pcyi kapatiyor

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sadece oyun oynarken değil, bilgisayar açılırken de kapanıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı