Sol Reklam
Sağ Reklam

BETA WMebs WebKonsol!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
@bydvops dostum unutma iş başarırsan kötülemeye başlarlar. demekki birşeyler başarmışsın, bırak havlasınlar. yaptığın proje takdire şayan, umarım daha iyi projeler geliştirirsin.
Aynen proje fikri iyi ama geliştirildiği dil ve geliştirilme süreci yanlış. Arkadaş bugüne kadar js kullandığını söyledi, tarayıcı taraflı bir js ile giriş sistemi yaparsanız, her şeyinizi çalarlar. Arkadaşım bunu yapmasayı ben yapacaktım yazın fakat madem web için yapmış masaüstü bir şeyler yapacağım

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Aynen proje fikri iyi ama geliştirildiği dil ve geliştirilme süreci yanlış. Arkadaş bugüne kadar js kullandığını söyledi, tarayıcı taraflı bir js ile giriş sistemi yaparsanız, her şeyinizi çalarlar. Arkadaşım bunu yapmasayı ben yapacaktım yazın fakat madem web için yapmış masaüstü bir şeyler yapacağım

Bana kahkaha attıran birisin, bu yolda başarılarının devamını dilerim..

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Bana kahkaha attıran birisin, bu yolda başarılarının devamını dilerim..
Sebebini öğrenebilir miyim? Bu kontrollerin sunucu taraflı yapılması gerekiyor, clientın erişimi olduğu sürece bilgisi az olan birisi bile hesaplara erişebilir, erişmesi çok daha kolaylaşır. Eğer yanlış anladıysam arkadaş sadece js kullanmıyor da jsp vs kullanıyorsa doğru yolda demektir, fakat bundan önce de ısrarla js kullandığını belirtti

Alope Network

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
10
Puanlar
0
Güzel bir siteye yakında umarım benzer şuan sadece gördüğüm kadarıyla admin paneli var. Geliştirmeniz dileğiyle.

bydvops

Discord:

BYDvops#3587

Elmaslar
18
Puanlar
6.270
Minecraft
bydvops
@bydvops dostum unutma iş başarırsan kötülemeye başlarlar. demekki birşeyler başarmışsın, bırak havlasınlar. yaptığın proje takdire şayan, umarım daha iyi projeler geliştirirsin.
Çok Sağol :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Güzel bir siteye yakında umarım benzer şuan sadece gördüğüm kadarıyla admin paneli var. Geliştirmeniz dileğiyle.
paked hala demo ama dc den iletişime gecerseniz plyi atabilim :)

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Çok Sağol :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

paked hala demo ama dc den iletişime gecerseniz plyi atabilim :)
Benimle iletişime geçer misiniz? Bizzat ne kullandığınızı ve açıkları merak edip araştıracağım, Mustafa.TRK#9404

Alope Network

Elmaslar
10
Puanlar
0

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Sebebini öğrenebilir miyim? Bu kontrollerin sunucu taraflı yapılması gerekiyor, clientın erişimi olduğu sürece bilgisi az olan birisi bile hesaplara erişebilir, erişmesi çok daha kolaylaşır. Eğer yanlış anladıysam arkadaş sadece js kullanmıyor da jsp vs kullanıyorsa doğru yolda demektir, fakat bundan önce de ısrarla js kullandığını belirtti
sen kafanı yorma nodejs diye birşey icad edildi, genelde herşey yapılabiliyor. haberdar mısın?

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
sen kafanı yorma nodejs diye birşey icad edildi, genelde herşey yapılabiliyor. haberdar mısın?
Kişi js kullanarak bir plugin yaptığını söylüyor. Eğer java ile yaptıysa nodejs kullanmış olması çok saçma, ayrıca nodejs ile yaptığında sunucuya bağlaması da daha uğraştırıcı olacaktır

bydvops

Discord:

BYDvops#3587

Elmaslar
18
Puanlar
6.270
Minecraft
bydvops

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
WoWM4P.png

Can Sıkıntısından Yaptığım Bu Plugini Geliştirmeyi Düşünüyorum Ücretsiz Dağıtacağım :-):-)<3Eki Görüntüle 108631Eki Görüntüle 108628Eki Görüntüle 108629Eki Görüntüle 108630
Merhaba, nasıl ulaşabilirim?

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Güzel bir eklenti takipteyim.

bydvops

Discord:

BYDvops#3587

Elmaslar
18
Puanlar
6.270
Minecraft
bydvops

#Elmin

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

elminasadov

Elmaslar
3
Puanlar
6.260
Yer
Azerbaijan.
Tasarım mükemmel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı