Sol Reklam
Sağ Reklam

BETA WMebs WebKonsol!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bydvops

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

BYDvops#3587

Elmaslar
18
Puanlar
6.270
Minecraft
bydvops
WoWM4P.png

Can Sıkıntısından Yaptığım Bu Plugini Geliştirmeyi Düşünüyorum Ücretsiz Dağıtacağım :-):-)<3
Screenshot_2020-03-03-23-13-08.png
Screenshot_2020-03-03-23-00-53.png
Screenshot_2020-03-03-23-01-32.png
Screenshot_2020-03-03-23-01-36.png

' Tworst QUIET

Tüm etkili insanlar, cesur bir hayat yaşarlar

Discord:

Tworst#0001

Elmaslar
47
Puanlar
1.145
Minecraft
Bıraktı
Sabırla bekliyoruz iyi bişey beklemekteyiz Eline sağlık kolay gelsin​

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Bence güzel bir plugin oluyor ama az işlevinden filan bahsetseydiniz daha güzel olurdu. Başarılar dilerim.

bydvops

Discord:

BYDvops#3587

Elmaslar
18
Puanlar
6.270
Minecraft
bydvops
Bence güzel bir plugin oluyor ama az işlevinden filan bahsetseydiniz daha güzel olurdu. Başarılar dilerim.
işlevileri Resimde Görünüyor php kullanamadan yapak biraz zorluyor html altyapısı da zor :( adssad

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular

Sanitarium

MC.Gamerway.Online

Discord:

EternalHittMan#9271

Elmaslar
20
Puanlar
4.020
Minecraft
Ian_Russell
Tasarım güzel görünüyor. Php az kullanıp , javascript'i daha fazla kullanmanı tavsiye ederim.

HyperSouls

Play.HyperSouls.Net

Discord:

Xenoan#8943

Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
Xenoan07
Tasarım güzel duruyor, üstüne üstlük ücretsiz dağıtacak olmanız da bir ayrı hoş. Umarım istediğiniz gibi bir ürün ortaya çıkarırsınız :)

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Ahh yine benim fikrim, ajan olan bir arkadaşım yoksa, okdukça yaratıcı bir fikir. Ayrıca jsp kullanmıyor musunuz? Html zor demişsiniz de php ile yapsaydınız da html kullanacaktınız?

Nexy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Emektar

Discord:

Nexy#4847

Elmaslar
222
Puanlar
7.170
Minecraft
Neksi
Sunucuya komut gönderme de varsa mükemmel bir plugin sevdim başarılar

bydvops

Discord:

BYDvops#3587

Elmaslar
18
Puanlar
6.270
Minecraft
bydvops
Ahh yine benim fikrim, ajan olan bir arkadaşım yoksa, okdukça yaratıcı bir fikir. Ayrıca jsp kullanmıyor musunuz? Html zor demişsiniz de php ile yapsaydınız da html kullanacaktınız?
php derken php kodlamaya alışkınım dedım bu pl de php yok :) bunu php yerine java olarak kodluyorum ve javasript kullanıyorum :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Tasarım güzel görünüyor. Php az kullanıp , javascript'i daha fazla kullanmanı tavsiye ederim.
java da php nasıl kodlarım bi bilgin varmı ben bilmiyorum sen biliyormusun? :) dasassa

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
php derken php kodlamaya alışkınım dedım bu pl de php yok :) bunu php yerine java olarak kodluyorum ve javasript kullanıyorum :)

java da php nasıl kodlarım bi bilgin varmı ben bilmiyorum sen biliyormusun? :) dasassa
Şu cümlelerinizden yaptığınız şeyin ücretsiz olsa bile kullanılmaması gerektiğini çok rahatça anladım.
Öncelikle, java ile phpyi etkileşimli, yani iç içe, kullanabilirsiniz. Eğer bu giriş sistemini vs jsp ile değil de js ile yapıyorsanız, vahhh halinize!
Büyük bir bilgi eksikliği içindesiniz demektir.
Ayrıca yapacağınız şey php de olsa js de olsa jsp de olsa, html kullanacaksınız. Ben html kullanmadan site yapan kimse görmedim, uzun süre boyunca da göremeyeceksiniz.
Şunu da belirtmek istiyorum, siteyi ne ile yaparsanız yapın bir yerinde mutlaka js gerekecektir, gerek bootstrap olsun gerek tema ayarlama vs olsun. Fakat giriş, doğrulama vs gibi sistemleri node.js kullanmadan sunucu taraflı bir doğrulama ile yapamazsınız, yani güvenliksiz olacaktır.

Hatta jsp kullanmıyorsanız, temel js ile yapıyorsanız, bu konularda bilgisi az birisi bile tüm sunucu yönetimini ve hatta siteyi kontrol edebilir :)

bydvops

Discord:

BYDvops#3587

Elmaslar
18
Puanlar
6.270
Minecraft
bydvops
Şu cümlelerinizden yaptığınız şeyin ücretsiz olsa bile kullanılmaması gerektiğini çok rahatça anladım.
Öncelikle, java ile phpyi etkileşimli, yani iç içe, kullanabilirsiniz. Eğer bu giriş sistemini vs jsp ile değil de js ile yapıyorsanız, vahhh halinize!
Büyük bir bilgi eksikliği içindesiniz demektir.
Ayrıca yapacağınız şey php de olsa js de olsa jsp de olsa, html kullanacaksınız. Ben html kullanmadan site yapan kimse görmedim, uzun süre boyunca da göremeyeceksiniz.
Şunu da belirtmek istiyorum, siteyi ne ile yaparsanız yapın bir yerinde mutlaka js gerekecektir, gerek bootstrap olsun gerek tema ayarlama vs olsun. Fakat giriş, doğrulama vs gibi sistemleri node.js kullanmadan sunucu taraflı bir doğrulama ile yapamazsınız, yani güvenliksiz olacaktır.

Hatta jsp kullanmıyorsanız, temel js ile yapıyorsanız, bu konularda bilgisi az birisi bile tüm sunucu yönetimini ve hatta siteyi kontrol edebilir :)
Ayrıntılı bilgin icin saol ama yende php kullanmadığımı söylüyorüm sistem de tamamen apache alt yapısı bile kullanmadım yani birini bunu alabilmesi biraz zor gibi yenede bilgilendirmen icin saol. ??

MineRival

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Discord.minerival.com

Elmaslar
15
Puanlar
910
Fonksiyonel bir plugin olacak gibi görünüyor. Gelişmeleri takip edeceğim bol şans : )

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Ayrıntılı bilgin icin saol ama yende php kullanmadığımı söylüyorüm sistem de tamamen apache alt yapısı bile kullanmadım yani birini bunu alabilmesi biraz zor gibi yenede bilgilendirmen icin saol. ??
Asıl php veya server taraflı jsp kullanırsanız bilgileri alamazlar. Bunlar sunucu tarafında yorumlandıktan sonra sayfaya çıktı verirler. Sayfa kodlarına gömülü olarak çalıştırdığınız tüm kodlar eğer server tarafından yorumlanan bir demet değilse siteye girenlerde gözükecektir. Saf js ile yapıyorum diyorsunuz sanırım, kullanan kişilere müjde! İtina ile tüm database çalınır, sadece bunu kullanın, hem de sadece 1tlye hallederim :/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı