Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü BeefTacos Dolandırıcıdır Her şey burda!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JustRises

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

JustRises#2428

Elmaslar
10
Puanlar
6.455
Minecraft
JustRises
Burda Anıl denilen kişi KardasLand ise o blurlu client ben oluyorum ? Sağ olsun kendisi ücret beklemeden benim için yapmayı bilmemesine rağmen launcher yaptı. Tabii hakkını veremedik ama bizim de bir jestimiz oldu. Açıkçası Anıl ile neredeyse 1 yıla yakın bir süre iş yaptık. Benim için saatlerce uğraştığını kendim gördüm. Bizim için ufak tefek eklentiler yazıp kendi eklentilerini bizim isteğimize göre editlediği bile oldu. Anıl hakkında söylenen şeylere kanıt olmadan inanacağımı sanmıyorum.

Konuya gelirsek:

Konu sahibinin haklıyken haksız duruma düştüğü bariz görülüyor. Ses girip kendi hayallerini Beef'e anlatması, Beef'i client için sese çağırıp başkalarıyla muhabbet etmesi falan çok garip adam rahatsız olup müzik dinleyeceğim diye çıkmış ben burda okurken kötü hissettim. Paranın üstüne yatmasa bu tartışmada haklı çıkarmış. Bence iki taraf da hatalı özür dileyin barışın.
Öncelikle bu güzel yorumun için teşekkür ederim.
Konuya gelirsek, BeefTacos'a yapmak istediğim şeyleri anlatıp daha sonrasında her şeyi yapabilirim demesi üzerine kendisiyle çalışmaya başlamıştık.
Odaya çağırıp başkalarıyla konuşması konusuna gelirsek ise kendisi odada bizi oyalayayıp nasıl geçiştirebilirim diye düşünüp daha sonrasında başka müşteriyle işim var diyip çıkmasıyla birlikte valoranta giren bir kişi :'D
Yani BeefTacos'un ben ile birlikte gördüğüm ve ss ler ile kanıtlanmış 7 8 kullanıcı daha olmasıyla birlikte insanların zamanını çalıp hiç bir şey yapmadığı gerçeğini değiştirmiyor.

biftek

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
85
Öncelikle bu güzel yorumun için teşekkür ederim.
Konuya gelirsek, BeefTacos'a yapmak istediğim şeyleri anlatıp daha sonrasında her şeyi yapabilirim demesi üzerine kendisiyle çalışmaya başlamıştık.
Odaya çağırıp başkalarıyla konuşması konusuna gelirsek ise kendisi odada bizi oyalayayıp nasıl geçiştirebilirim diye düşünüp daha sonrasında başka müşteriyle işim var diyip çıkmasıyla birlikte valoranta giren bir kişi :'D
Yani BeefTacos'un ben ile birlikte gördüğüm ve ss ler ile kanıtlanmış 7 8 kullanıcı daha olmasıyla birlikte insanların zamanını çalıp hiç bir şey yapmadığı gerçeğini değiştirmiyor.
7 8 kullanıcı mı :D neyse bu konuda bir şey demeyeceğim valorant oynamıyorum sesli sohbet girdiğimiz zaman yanındaki çocuk babasına, allaha kitaba sövdüğü için sürekli sesli sohbetten çıkıyordum onun dışında onurun dediğiyle birebir oldu o ses konusu paranın üstünede yatma gibi durum yok arkadaş bana reelde bir şeyler yapması için adam tutup üstüne tüm müşterilerime bu adam dolandırıcı dediği halde ona parasının %40 gibi bir bölümünü atıp bunu durdurması halinde geri kalanınıda yollayacaktım fakat bu arkadaş durmak bilmediği için haklı olarak iade girmedim @Onur1337

biftek

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
85
öncelikle cnm pakedimi hiçbir zaman 800 tlye satmadım
ikincisi ortağımı hiç dolandırmadım bunu kendisinede sorabilirsin
üçüncüsü benim sunucumda oynayan bir klana gelip gelin sunucumda oynayın diye oyuncu çekmeye çalışan sendin
dördüncüsü ve sonuncusu pakedimi yayman hiçbirşeyi değiştirmedi hala senden daha iyiyim :=)
tamamdır dostum iyi hayaller sana o zaman.

JustRises

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

JustRises#2428

Elmaslar
10
Puanlar
6.455
Minecraft
JustRises
7 8 kullanıcı mı :D neyse bu konuda bir şey demeyeceğim valorant oynamıyorum sesli sohbet girdiğimiz zaman yanındaki çocuk babasına, allaha kitaba sövdüğü için sürekli sesli sohbetten çıkıyordum onun dışında onurun dediğiyle birebir oldu o ses konusu paranın üstünede yatma gibi durum yok arkadaş bana reelde bir şeyler yapması için adam tutup üstüne tüm müşterilerime bu adam dolandırıcı dediği halde ona parasının %40 gibi bir bölümünü atıp bunu durdurması halinde geri kalanınıda yollayacaktım fakat bu arkadaş durmak bilmediği için haklı olarak iade girmedim @Onur1337
Hala kendini çok zeki zannedip insanları salak zannediyorsun değil mi?
Yukarıdaki ss lerde 8 aylık bir serüvende oyaladığını herkesin gördüğü gerçeğini değiştirmeye çalışman ne kadar acınası ?
Bence daha çok kendini batırıp hala bir şeyler biliyormuş gibi görünmeyi bırak. Bildiğin tek şey dolandırıcılık, salağa yatmak, boş yapmak ?
Bu arada diğer platformlar da olmak üzere herkes her şeyin farkına vardı ve yeni forumlar geliyor onları kaçırma derim ?

Cazcez

Çerezler Güzeldir!
Premium
Emektar

Discord:

CazcezXD#4073

Elmaslar
1.244
Puanlar
15.660
Yer
JEFF Media GbR
Discord İzni
Minecraft
Cazcez
Konu hakkında yapılan incelemeler sonucunda şahsın kullanıcılara client satışı gerçekleştirdiği, fakat hiçbir zaman ürünü teslim etmediği ve iade gerçekleştirmediği anlaşıldı. Bu sebeple kullanıcı forumdan sınırsız süreyle uzaklaştırıldı.

İlgili karara aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz.

TIKLA!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı