Sol Reklam

Çözüldü BeefTacos Dolandırıcıdır Her şey burda!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xbroka

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
107
Puanlar
2.775
Minecraft
Object
I

IlluminatiStar

Ziyaretçi

JustRises

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

JustRises#2428

Elmaslar
10
Puanlar
6.455
Minecraft
JustRises
Neyse sağlık olsun paraya ihtiyaç duyanlar problem yaşamasın da yeterli benim için

Üzücü seninde çok zamanın gitti değil mi

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle birlikte CraftRise client yapacağız fakat fakat githubtan hazır client üstüne birkaç mod ekleyeceğiz rgb mod, keyboard viewer mod vesaire..
Ahahaha yazık cidden ?

Son düzenleyen: Moderatör:

yunusreizzz

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

yunusreizzz#0001

Elmaslar
3
Puanlar
6.250
Minecraft
Yunusreizzzzz
beeftacos dostum kral ya yapmış yine yapacağını

JustRises

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

JustRises#2428

Elmaslar
10
Puanlar
6.455
Minecraft
JustRises

biftek

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
85
forumun yeni yönetim ekibinin adaletine güvenerek söz hakkımı kullanarak açıklama yapmak istiyorum.

öncelikle bu 17 yaşındaki arkadaş bana gelip 3 saat boyunca bilgi alıp ssler göstertip sonrasında ona sponsor olmamı isteyip hayır yanıtını alınca 500 liralık ürünü 300 liraya düşürüp onunda 140 lirasını parça parça 2 aya zor atıp her gün sesli çağırıp saatlerce beni uğraştırıp riot games'e rakip olmaya çalışan (şaka değil bu arada kendisiyle 2 dk sohbet ederseniz anlarsınızxxd) hayalleriyle insanların kafasını açan bi arkadaş bu dönemde sadece arkadaşın değil benimde maddi durumum sıkışık olduğu için 300 liraya ne dediyse yapmaya çalıştım ki o 300 liranın 140 lirasını 30 -40 gibi parça parça uzun aralıklarla attı normalde pakette olmayan türlü türlü özellikleri ekletti ve 1 gram ek ücret almadan o 140 lira aslında 300 liranın içinden bile değildi "craftrise gibi skin loader istiyorum" dedi ve vereceği para 40 tl idi :D benim durumum sıkışık olmasa bu konuyu görmüyordunuz bile
en önemli kısmı bu arkadaşın attığı 140 lirayı geri vereceğimi söyledikten sonra beklemesini söyledim ve arkadaş beklemek yerine hem beni müşterilere dolandırıcı olarak tanıttı hem de peşime adam taktığını müşterilere söyleyip beni korkutmaya çalışıyor buraya en az 20 ss atardım müşterilere yazdığına dair o 50 lira atma mevzusuda bu yüzden gerçekleşti çünkü iadeyi yaptıktan sonra bile millete dolandırıcı olarak lanse etmesi çoluk çocuğun yapacağı bir şeydi ki öylede oldu 2 hafta bekle devamını atarım dediğim halde hala yazmaya devam etti bu arkadaş ve bende haklı olarak parasını vermedim bu yaptığım son açıklamadır kimse 140 lirayla zengin yada fakir olmaz herkese kolay gelsin.

1646156587157.png

onun dışında diğer konuyla ilgili açıklama yapmak bile istemiyorum 3 ay boyunca 50 tl atıp client yaptırmaya çalışan birisiydi.

konuya yorum yapan arkadaşlara gelecek olursak thelegend dediğiniz adam 400 liraya eklenti yapıp milletin istediği sistemleri eksik yapan eksik olduğunu söyleyince "bana yazılan dokumanı kodladım beni ilgilendirmez" diyen birisi. ayrıca dolandırıcılık yapıp konuda kanıtlanınca banlanıp eski yönetimin resmen "anne şefkati" ile bu emek dolu foruma geri alınması ile tekrardan başlamış

grim tanımıyorum bile bi yerde kuyruğuna bastım muhtemelen

Son düzenleme:

biftek

Elmaslar
7
Puanlar
85
beeftacos dostum kral ya yapmış yine yapacağını
ha ek olarak bu arkadaşı görmemişim bununda kuyruk acısı sunucumu açtıktan sonra online sayısının 10 lara düşmesinden kaynaklanıyor birde plugin paketini bedava dağıtmıştım çünkü millete 800 liradan satıp ortağını dolandırıyordu. bildiğiniz yanıldığınıza yetmiyor kalkıp bana laf yetiştiriyorsunuz
1646157715960.png

biftek

Elmaslar
7
Puanlar
85
baya komikmiş dostum client istiyorum diye gelip çıkman hahahah. @GrimTheDev
1646157826042.png

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_

biftek

Elmaslar
7
Puanlar
85

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
Son düzenleyen: Moderatör:

biftek

Elmaslar
7
Puanlar
85

xEgosMenSS

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

xEgosMenSS#9505

Elmaslar
9
Puanlar
8.980
Minecraft
xEgosMenSS
Twitter
egemenaslan0
Ah şu iftiracılar yok mu...

Bu adamıda dolandırıcı yaptınız ya helal olsun size :D. Çok merak ediyorum sunucunun Client'ini nasıl yapacaksın daha doğrusu kimden, herkese hazır olarak verdiği Client'i alacaksın... Ha sana tavsiyem BeyazPolis gibi eric denilen adamı izleyipte yapan birinden alabilirsin :D arkadaş çok izlemiş anlaşılan.

Her neysee... Erayın çoğu müşterisini mutlu ettiğini hepimiz biliyoruz! Bu devirde 500 tl gibi [ki sen 150 - 300 tl ye yaptıracakmışsın] ücrete bu denli kaliteli çalışmalar sunan özel olarak çalışan hiç kimseyii bulamassınız!

BeefTacos = Adam gibi adam! Umarım böyle insanların iftiralarını kafana takmıyorsundur eraycım sen boş ver onu işine gücüne devam et :).

biftek

Elmaslar
7
Puanlar
85
@Slexify ile okuduk çok eğlendik okurken. Öncelikle geçmiş olsun para ve zaman kaybından dolayı. 4 ayda bir proje yapılamaması çok profesyonelce. Kesinlikle yabancılarla çalışmayı hak ediyor. Okumanın yarısınıda Erayyy diye bağırdık falan. Arkadaş dolandırıcı değil sadece sana sosyal deney yapmış sonda yani biraz alınmışsın (!)Eki Görüntüle 199608

ERAAAY süper film ERAAAY. IMDB 9.6/10 alır. Eray abim çok güzel oynamış. Tekrar güzel yapımlar bekliyoruz kendisinden.

bunun sansürsüz halini atayım arkadaşın travması var

1646158398110.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı